User
Pass
2FA
 
 

Serios !?
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message3346
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 12-01-2014, 18:59:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie mi se pare aim, dupa ce a tras in zmul ala de lv 1, s-a dus in jos..spre tuburi si cum a aparut zmul ala in fata a sarit tinta direct in cap si l-a omorat. Desi e umpic lagat... Dar ceva tot are. [zm si zm2 sunt surori, imi permit sa-mi spun parerea].

Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 12-01-2014, 19:08:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce sa mai zic ? Ca acum le transformi in "minciuni" ? Tin sa te anunt , asta daca nu o stii foarte bine inca , eu nu suport minciuna si automat nu folosesc acest lucru patetic ... Ca in orice "conflict" daca il poti numii asa , sunt doua parti contradictorii , e normal sa iasa discutii de genul si nu , prefer sa las capul plecat si sa-mi vad de treaba mea , am facut topicul asta numai pentru ca sunt deranjat de faptul ca sunt acuzat de un aim inexistent...

@Fita , daca stii ca te faci de ras ori de cate ori apari pe undeva , de ce nu ti-oi lua tu seama nu stiu ... Ma rog , pentru tine nici nu merita sa scriu mai mult de doua cuvinte ca oricum nu pricepi nimic

IngerDr00gat wrote:
Mie mi se pare aim, dupa ce a tras in zmul ala de lv 1, s-a dus in jos..spre tuburi si cum a aparut zmul ala in fata a sarit tinta direct in cap si l-a omorat. Desi e umpic lagat... Dar ceva tot are. [zm si zm2 sunt surori, imi permit sa-mi spun parerea].


Tu copac umblator , du-te plimba ursu si maturizeaza-te Wave , apoi ai dreptul sa apari intr-o discutie de oameni intregi la minte


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 12-01-2014, 19:24:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma acuzi ca ma milogeam de tine si zici ca aia nu ii minciuna? Ca ma folosesc de gradul meu sa ii zic la ceacea si una doua se face cum vreau eu de fiecare data? Prima data ii dovada, apoi analizarea, apoi decizia finala luata de ownerul principal, apoi decizia finala, mai ales la cazuri speciale de genul asta, ca de consultat m-as mai consulta si cu alti N1, dar Scipio cred ca se ocupa de zm2, Contele s-a retras, AMG ii plecat, iar eu cu ceacea am mai ramas in mare parte acum. Chestie zisa la nervi, nu chestie zisa asa de adevar, cea cu milogeala, a cere parerea gen "te poti uita si tu la acest demo sa iti dai cu parerea?" nu ii milogeala, ii ajutor dat intre colegi. Fiecare cu parerea lui, dar in final parerea majoritatii conteaza, daca majoritatea va zice ca ala nu ii cod, desi eu foarte rar am gresit in privinta codului, vei avea scuzele mele, cu care poti sa faci ce vrei, si recapatarea accesului, daca il vei mai dori, desi Alberts se pare ca te doreste inapoi in staff. Daca mai cunosti de pe war3, da si tu demo-ul asta la cativa si vezi ce zic si eu, sa terminam mai repede. Mai ai cv pe suflet de zis sau putem sa lasam loc doar pentru pareri? Ca eu ti-am zis o parte aici, o parte in consiliu mai demult.
Tu te simti deranjat doar pentru atat, desi ai scapat doar cu remove, ca contul il pastrezi, dar tu cum crezi ca ma simt dupa ce ca nu ti-am cerut remove de cel putin 3-4 ori la cate certuri ai provocat in consiliu, desi ceacea a zis de 2 ori sa terminati cu certurile ca se lasa cu remove instant, si la anumite greseli pe care le-ai avut. Crezi ca numai tu esti singurul care se simte deranjat de situatia asta?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 12-01-2014, 19:37:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce au iesit certurile alea in consiliu ? Ca mie nu-mi sta in caracter sa ma ascund dupa deget , de asta ... Daca consider ca ceva nu e corect , stiind asta foarte clar , atunci spun totul verde-n fata ... Dar daca pe persoana respectiva o supara adevarul si vine cu scuze patetice de 2 lei pe care tu le crezi , asta nu mai e problema mea ... Eu n-am iscat cearta neaparat , am spus doar o parere concisa ... Cat despre demo , il poti posta chiar tu , dupa cum stii , am renuntat la war3 cand m-am mutat aici si multi dintre aia cu care ma intelegeam acolo , nu prea mai sunt ... Acum roaga-ti "acolytii" nedoriti , sa nu-si mai bage nasu-n ceasca daca nu stiu despre ce e vorba

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alberts79

[El Comandante]



Status: Offline
(since 07-10-2023 20:07)
Joined: 23 Nov 2009
Posts: 1551, Topics: 49
Location: Bucuresti

Reputation: 318.9
Votes: 33

 
Post Posted: 12-01-2014, 19:49:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fitza TU NU AI CUVANT IN SITUATIA LUI ADDICTED ! TOT SERVERUL stie ca nu-l suporti asa ca gura mica, fa ce faci tu mai bine uita-te in fata si ignora ce se intampla in jurul tau.


Daca prind un singur player(care are ceva personal cu unul din ei neo&addicted) ca intra in aceste discutii ban 20k adica 20 000 de minute, toti a-ti fost sanctionati de el cu dovezi, toti ii vreti capul pe o farfurie de argint, singurul si ultimul avertizment.


Neo are un punt de vedere, addicted are un punct de vedere, tinand cont ca i-am tinut partea lui addicted in trecut eu imi tin parerea pentru mine si toti ceilalti care s-au certat cu el o sa-si tina parerea pentru ei. admini neutri sa vorbeasca.sa ajungem la un rezultat si va rog insistent sa nu mai folositi atacuri personale si sa ne comportam adecvat.


"One death is a tragedy, one million is a statistic."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dNNNNy

[Creep]



Status: Offline
(since 09-12-2021 14:34)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 591, Topics: 75
Location: Craiova

Reputation: 339.8
Votes: 9

     
Post Posted: 12-01-2014, 20:14:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu mi-am dat parerea in privat , nu vreau sa ma bag , nu tin cu niciunul -
Eu in demo am vazut si tenta de aim si de prosteala....Sunt factori care imi inclina parerea in ambele parti.... Dar AIM se poate seta in diverse moduri.... Sunteti majori , va descurcati. Cred ca cel mai bine e sa dati mana si sa va impacati.
Addicted , stiu ca nu prea ma "halesti " (sentimentul e reciproc - ), dar prea te grabesti in a lua decizii , desi esti admin bun...Indiferent de ce a facut neo, sau a zis ,nu trebuia sa spui ce ai pe suflet in modul ala...... Neo , Thinking iarta-l ma - e om bun -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ZM_Fitzos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2020 18:56)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 480, Topics: 47
Location: Pe aici pe colo

Reputation: 711.7
Votes: 43

Post Posted: 12-01-2014, 20:23:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alberts79 wrote:
Fitza TU NU AI CUVANT IN SITUATIA LUI ADDICTED ! TOT SERVERUL stie ca nu-l suporti asa ca gura mica, fa ce faci tu mai bine uita-te in fata si ignora ce se intampla in jurul tau.


Daca prind un singur player(care are ceva personal cu unul din ei neo&addicted) ca intra in aceste discutii ban 20k adica 20 000 de minute, toti a-ti fost sanctionati de el cu dovezi, toti ii vreti capul pe o farfurie de argint, singurul si ultimul avertizment.


Neo are un punt de vedere, addicted are un punct de vedere, tinand cont ca i-am tinut partea lui addicted in trecut eu imi tin parerea pentru mine si toti ceilalti care s-au certat cu el o sa-si tina parerea pentru ei. admini neutri sa vorbeasca.sa ajungem la un rezultat si va rog insistent sa nu mai folositi atacuri personale si sa ne comportam adecvat.


bine imi spun pararea legata de demo e aim curat cum sa iti fuga tinta in halu ala e si prosteala dea lui dar e si aim ca codurile de azi se activeaza si se dezactiveaza pe un buton

Si alberts toti stim ca vati format un grupulet de 4-5 oameni care sariti unu pentru altul indiferent de situatie
Tu mai ai tupeu sa ceri si N1 care nai mai intrat pa server de luni bune sti doar sa dai ordine pa forum si atat si meriti remove pentru inactivitate nu upgrade la admin



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 12-01-2014, 20:32:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Goagal , tu intai invata sa nu mai joci cu wall si apoi sa vorbesti - si fix tocmai tu te-ai gasit sa comentezi , tocmai tu ! , exact dovada a ce zic ... Asta e corectitudine ?

Si legat de demo eu zic doar atat , daca aveam aim , era posibil sa fac DOAR 4 credite? tinand cont ca am prins frag-ul ala norocos .. Hai sa fim seriosi , am o varsta , nu mai sunt pustan ca majoritatea de aici sa fiu tentat sa folosesc cod ... La alte persoane "neutre" precum fita , nu mai raspund , consider ca sunt fantome ca oricum numai aberatii nascocesc


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
05oemoR

[Alesul]



Status: Offline
(since 09-06-2017 16:16)
Joined: 14 Aug 2013
Posts: 2600, Topics: 24
Location: Slãnic Prahova

Reputation: 121.7
Votes: 64

   
Post Posted: 12-01-2014, 20:33:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fitza,fara suparare,dar nu esti in masura sa te iei de Alberts,daca cineva de pe sv asta ar merita N1,el e acela - Nu sta pe server? Are si el o viata. Consideri ca a sta pe server de dimineata pana seara fara sa faci nimic util,doar sa te joci ajuta la ceva?(nu astept raspuns la intrebare) Metideaza la ce am zis,si sper sa intelegi ca nu ti-am zis cu rautate,ci doar ca sa iti bag mintile in cap.


Casuta: 05oemoR ; Romeo



Last edited by 05oemoR on 12-01-2014, 20:35:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 12-01-2014, 20:34:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parerile s-au zis pana acum, hai sa nu mai acuzam. Sterg orice post cu atac la persoana de acum incolo, mai bn asa decat 20k ban de la Alberts, vreau sa vad NUMAI pareri, si sa vad si de la alte persoane.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 12-01-2014, 21:35:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ? Imi stergi postul pentru ce? Ca sa ascunzi ca joaca ala cu wall in continuare si altele care ar fi trebuit sanctionate conform regulamentului ..

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 12-01-2014, 21:39:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, am zis clar ca posturile cu atacuri la persoana le sterg. Iar pozele care i le-ai facut lui g00gle au fost predate si ii curat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 12-01-2014, 22:01:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vrajeli ieftine , daca era asa curat imi dadea add in secunda 2 , dar a iesit de pe server desi era online pe forum (ca sa nu mai inventeze ca i-a picat netul , s-a stricat pc-ul , a murita catelul , pisica , sconcsul) , poti inchide topicul ca nu se ajunge nicaieri , am citit pm-ul si ti-as raspunde aici pentru ca nu sunt de acord cu tot ce ai spus acolo , prefer s-o las ca tine , ca voi si sa-mi vad de treaba mea ... Insa vreau sa stiu doar daca "pot juca cu aim in continuare" sau nu -

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 12-01-2014, 22:06:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Liber sa joci, desi ceacea a zis sa ti se dea ban o saptamana, nu ti l-am dat. Totusi, eu voi lasa deschis topicul, cateva pareri in plus nu cred ca va strica, si asa trebuie sa mai astept cateva pareri prin PM. Iar de raspuns la PM o poti face tot prin PM daca vrei, incluzand si ce te mai framanta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alberts79

[El Comandante]



Status: Offline
(since 07-10-2023 20:07)
Joined: 23 Nov 2009
Posts: 1551, Topics: 49
Location: Bucuresti

Reputation: 318.9
Votes: 33

 
Post Posted: 12-01-2014, 22:57:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZM_Fitzos wrote:
Si alberts toti stim ca vati format un grupulet de 4-5 oameni care sariti unu pentru altul indiferent de situatie
Tu mai ai tupeu sa ceri si N1 care nai mai intrat pa server de luni bune sti doar sa dai ordine pa forum si atat si meriti remove pentru inactivitate nu upgrade la admin



In primul rand vezi ca noi nu suntem oferta la Mega Image nu venim 2 sticle de coca cola + pahar, eu mi-am tinut parerea pentru mine il cunosc pe neo de 3-4 ani si nu-l pot calca pe picioare pentru ca asa mi s-a sculat mie o idee, ti-am zis si repet pentru ca asa tre' sa facem pe 2014 repetam de 2-5 ori acelasi lucru, mi-am tinut parerea pentru mine m-ai vazut pe mine ca am spus ca e aim sau nu ? nu m-ai vazut ? bun.


Scopul meu pentru n1 a fost modelator pe forum asta si scria in cererea de up, am specificat ca nu ma intereseaza lvl sau credite, ma interesa mod-ul pe forum.




Sa terminam cu circul asta inutil maine e luni m-am bagat la somn vezi tu am o viata interesanta money, bitches, drugs(munca de la 9 dim)


Maine astept sa vad curcubee, raze de soare si flori pe forum, v-am salutat, noapte buna.


"One death is a tragedy, one million is a statistic."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 13 January 2014 18:39



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 08-06-2024, 00:52:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password