User
Pass
2FA
 
 

Sfaturi pentru un Draenei asa cum trebuie
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3851
prust

[The Knight of Light ]



Status: Offline
(since 16-09-2011 06:55)
Joined: 08 Dec 2010
Posts: 146, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 115.9
Votes: 9

Post Posted: 21-01-2011, 10:50:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Setemotion wrote:
Zohlomg wrote:
ghef wrote:
nu`i mai bagati ma in cap prostii ... unde ati mai vazut voi paladin cu agility pe el, chiar si la lvl`ing, mai ales la ce drop de iteme este?? str + stamina dude...atat! critical + hit + haste cand ajungi la lvl 80 ... nimic mai mult!


3.3.5 bis weapon e two-handu ala cu agility imi scapa numele.

bloodfall my son <.< polearmul de la bq lanathel


Poti sa joci la Bloodfall daca joci la back neck ringuri cu str(le combini in asa fel sa nu treci de 70% crit full buff gen icc 25 hc), daca joci la wepon cu str merge sa joci la ringuri back poate neck sau wrist cu agilitate...Paladinu e clasa care primeste cel mai mult crit din agilitate toti paladinii stiu asta..ideea e ca bloodfalul il iei ca paladin dupa ce il au toti druzii feral, hunterii care nu prea au haste...

Dupa parerea mea un crit decent la un paladin e undeva la 60-70%(daca ai hit cap de 8% si expertise cred ca 26), dupa 70% nu mai are rost.Oricum cu paladinu ca sa scoti un dps bun trebuie sa te chinui putin cu itemele si pana la bloodfall sau alte idei de genul aveti 2h bun la marrow pe 25/25hc aveti marrow pe 10/10h aveti arma din q de la battereddhilt, cu un mic compromis toc 25/25 hc aveti saurfang 10/10hc (armele din toc 25/25hc din icc 10/10hc de la saurfang le puteti lua dupa dk unholy/blood war fury) aveti naxx trash 2h acceptabil si sunt arme oricum lasati bloodfall-ul ca nu este de voi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 22-09-2024, 06:07:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x