User
Pass
2FA
 
 

SiLe LIVE la Antena3 17.01.2012
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message5291
Adaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2012 10:45)
Joined: 16 Sep 2011
Posts: 17, Topics: 12
Location: in.tre pat.ru pe.reti.

Reputation: 47.4
Votes: 2

Post Posted: 18-01-2012, 16:01:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e deloc haios ce s-a intamplat. Cu toate astea, ni se pare amuzant pentru ca unii dintre noi nu am patit-o...inca. Ce conteaza cum a fost la sectie, daca i-au batut jandarmii sau nu? ce MAI conteaza asta? oricum, se vede clar in filmulet si e de ajuns ce a fost. Important e ca astfel de lucruri se intampla, iar noi nu trebuie sa ramanem indiferenti, sa ne lasam calcati in picioare, pentru ca in urmatoarea zi sa ne trezim ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Avem ceva de spus. Suntem oameni, nu jucarii aruncate la gunoi.

BRAVO pentru ce ati facut!


Well, the devil makes us sin.But we like it when we're spinning in his grip.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sven HannaWald

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2012 18:55)
Joined: 03 Jan 2012
Posts: 120, Topics: 9
Location: pe luna

Reputation: 57.5
Votes: 2

Post Posted: 18-01-2012, 16:16:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unde este SiLe in acel videoclip?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RTYUI

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2019 20:00)
Joined: 20 Jul 2006
Posts: 300, Topics: 22
Location: buchareST

Reputation: 613.9
Votes: 19

 
Post Posted: 18-01-2012, 22:27:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sven HannaWald wrote:
Unde este SiLe in acel videoclip?


undeva in stanga telefonului... dar nu s-ar fi riscat nimeni sa ridice camera in asa hal incat sa dea indicii clare ca se filmeaza -
sau cred ca era pe partea dreapta ? -


i'm BACK !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kure

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2018 20:22)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 106, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 258.9
Votes: 6

Post Posted: 19-01-2012, 00:33:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo celor carora nu le-a fost frica sa-si spuna cuvantul.
Cat despre comportamentul autoritatilor...ar fi interesant sa inceapa sa "curga" plangerile penale la adresa jandarmilor, oare vor fi ascunse in sertar toate? se pare ca incalcari au fost, si nu putine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 19-01-2012, 00:51:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda. Si ? credeti ca ati rezolvat cv? Thinking eu unul nu cred. Ba da , ati rezolvat - Sile cu buza sparta iar timpul petrecut aiurea in duba, dar vb aceluia ce filma "macar e oke ca este cald"

Stiti cam ce o sa se intample, adica ce deja e in curs de desfasurare "se vor lua masuri, dar nu cred ca au fost retinuti fara un motiv anume" sau cv gen. Ma rog , in romania coruptia e legea.

Frumos sile, si pacat pentru ca ai petrecut o noapte aiurea in duba, apoi spital sau ce rahat s-a mai intamplat. Cand vezi cum se comporta "OAMENII LEGII" iti vine sa iti bagi **** in ia tara si tot.


aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
slow_panarama

[Creep]



Status: Offline
(since 09-04-2015 20:50)
Joined: 06 Aug 2007
Posts: 692, Topics: 70
Location: Diham

Reputation: 459.6
Votes: 8

Post Posted: 19-01-2012, 03:03:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se vede ca nu ai fost pe la meciuri , aia e ti-ai luat-o aiurea , acu ai vzt si tu cum ne-o luam noi mereu , oricum nu o sa le faca nimeni nimik la jandarmerie , poate reporteru ala de l-au batut in timp ce aia de la gazeta il fotografiau ca am auzit ca omu are dovezi multe si ii da si in judecata

Pe umarul stang am un drac iar pe umarul drept nici un inger -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stories

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2014 12:56)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 173, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 230.2
Votes: 4

Post Posted: 20-01-2012, 11:17:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mda, nu cred ca o sa se rezolve prea multe....la cate se fac in tara asta, chiar daca ii da in judecata, o sa se faca dosarul pierdut pe undeva. oricum e bine ca nu v-ati filmat fetele, altfel tot voi puteati sa o patiti. dupa ce se termina toata nebunia sigur o sa ii ia pe ascuns pe toti cei filmati (in special liderii) si ii rezolva...
@ sile iti risti libertatea, da pentru filmarea aia te umple de bani antena, realitatea, sau mediafax-u -


=> gee'Ks
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mns.Fester!

[Maniac]



Status: Offline
(since 04-11-2019 19:37)
Joined: 26 Jan 2008
Posts: 1000, Topics: 44
Location: Aia mica

Reputation: 536.6
Votes: 10

Post Posted: 20-01-2012, 14:25:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo sile, am fost si eu duminica acolo, si stiu foarte bine ce s-a intamplat.
Pacat ca nu iese mai multa lume in strada...


Plictisit de plictiseala...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PropheT

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 11-11-2021 13:36)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 1661, Topics: 211
Location: Camping on X2 !!!

Reputation: 245.9
Votes: 31

 
Post Posted: 20-01-2012, 17:15:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=oe4PkHXIJlE:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VaLaNgA

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-06-2012 16:18)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 6750, Topics: 121
Location: Kongo

Reputation: -299
Votes: 93

Post Posted: 20-01-2012, 17:23:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am citit un reportaj in care un om a fost atat de grav batut incat nu va mai merge niciodata si alti pe care i-au batut si o sa ramana traumatiza-ti toata viata. Halul in care i-au batut jandarmii e unul foarte brutal.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 20-01-2012, 18:53:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VaLaNgA wrote:
Am citit un reportaj in care un om a fost atat de grav batut incat nu va mai merge niciodata si alti pe care i-au batut si o sa ramana traumatiza-ti toata viata. Halul in care i-au batut jandarmii e unul foarte brutal.


Si totusi dupa atatea zile de haos,nu se intampla nimic. Base se dadea pe partie cand omenii se bateau cu jandarmi in bucuresti,ajungand prin spitale din ambele tabere. Si cum spune si in videoclipul de mai sus...."schimbandu-l pe nenorocit si aducand altul...nu rezolvam nimic." Ne iau in ras!! In timp ce oamenii de pe strazi ajung in spitale...mai mari nostri parlamentari stau in restaurante luxoase,savurand un vin bun si scump pe banii prostilor care protesteaza!!

LATER EDIT: Eu unul i-as executa pe toti care ne-au adus in halul asta,avertisment pentru cei ce vor veni. Sa-i vad atunci -


Sa vezi atunci....candidati la presedintie: Vadim si Dan Diaconescu in reluare -) -)

MAma lor de hoti,ne batem pe strazi pe banii nostri....




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stories

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2014 12:56)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 173, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 230.2
Votes: 4

Post Posted: 21-01-2012, 13:44:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VaLaNgA wrote:
Am citit un reportaj in care un om a fost atat de grav batut incat nu va mai merge niciodata si alti pe care i-au batut si o sa ramana traumatiza-ti toata viata. Halul in care i-au batut jandarmii e unul foarte brutal.


Acuma depinde pe cine au batut. Daca erau oameni nevinovati (trecatori care nu aveau treaba cu revolutia), da sunt de acord ca o parte din jandarmerie e tampita. Daca insa l-au mutilat pe unu dala tampit care dupa ce a iesit de la liceu nu a avut ce face si s-a dus si el acolo sa isi faca poza cand arunca cu molotov-u in jandarmi atunci ......+1 jandarmeria. Ca s-au gasit ei marii revolutionari, sa se duca ei care n-au ce face acasa si care habar n-au pentru ce e protestu' ala (ca i-a aratat pe atatia la TV, care saracii nu stiau de ce sunt acolo) si pe deasupra se mai iau si la bataie cu politia.
Pe scurt, sunt 2 tabere de protestatari: aia care stau cuminti acolo cu pancardele in mana, si aia care se cred mari smei si arunca cu pietre in politie. Pai scuza-ma, dar aia din categoria a 2-a au "tot dreptul" sa si-o ia in chec!
Dar cum am zis o parte din jandarmerie e chiar tampita, ca dovada ca au fost multi oameni nevinovati batuti.
PS: Asta e chiar terminat saracu' - https://youtube.com/watch?v=MiYyXm8fhbY:



=> gee'Ks
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 21-01-2012, 20:43:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E acelasi Terminat care ne-a si bagat in duba -
Vreau sa ii multumesc, macar stie sa faca o caterinca...datorita lui am ajuns cunoscuti in toata tara.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 22-01-2012, 16:00:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SiLe wrote:
E acelasi Terminat care ne-a si bagat in duba -
Vreau sa ii multumesc, macar stie sa faca o caterinca...datorita lui am ajuns cunoscuti in toata tara.


FreaKz Team Vs Base Team -




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ese

[Freaky]



Status: Offline
(since 23-11-2015 20:54)
Joined: 09 Dec 2010
Posts: 1701, Topics: 28
Location: Nu stiu d-le , eu nu-s de pe aici, parerea mea.

Reputation: 385.5
Votes: 23

 
Post Posted: 22-01-2012, 20:15:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte frumos spus Sile , BRAVO !!! Sper ca vb astea sa ii "trezeasca" pe unii la realitate si sa vada lumea cu ochii mai buni , mai dulci -
Apropo de ce ai spus ca ar trebui sa punem mai mult suflet si sa facem lucrurile cu dragoste si nu cu ura. De cand am inchis un restauran (motivele sunt mult prea multe sa vi le spun) am inceput sa primiesc amenintari telefonice si sa-mi vina controale si nu doar odata, ci de mai multe ori, de la toate institutiile statului care sunt in domeniul meu (bar-restaurant) : OPC , DSV, Pompieri, Primarie , Garda Financiara s.a.m.d.
Spre uimirea lor, nu au gasit nimic din ce scriau in acele reclamatii, nici macar 1 avertisment nu mi-au dat (ceea ce pt ei este un mare lucru, ori avertisment ori o amenda mica trebuie sa doar ca sa arate ca "au fost pe acolo") si am iesit foarte bine in procesele verbale. De cand am deschis restaurantele , acu fiind doar unul, dadeam din cand in cand si la cei saraci de pomana, sau le puneam la pachet sa ia acasa si Dumnezeu m-a ajutat de fiecare data cand am fost la ananghie.
LASATI URA si daruiti celor ce nu au din dragoste , NU FACETI rau pt ca rau vi se va intoarce inzecit, AJUTATI si veti fi ajutati.
NU este o rusine sa ceri ajutorul cuiva, ramaneti uniti si cel mai important RAMANETI OPTIMISTI. - - -


It's a *** up life !!!

Munca, fapta si rasplata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 20-04-2024, 02:40:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x