User
Pass
2FA
 
 

Sugestia mea pentru cei care sugereaza sugestii Cataclysm
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 21, 22, 23  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message36496
Odys

[PvP Legionnaire]



Status: Offline
(since 04-06-2014 13:09)
Joined: 28 May 2010
Posts: 78, Topics: 11
Location: Boston City

Reputation: 45.9
Votes: 7

 
Post Posted: 25-08-2011, 15:29:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cypyy wrote:
tetragrammaton wrote:
Odys wrote:


and for the 2nd time i'm a man not a woman.


schimba avatarul !

ai nick de fata , avatar de fata , vorbesti ca o fata , toata lumea are impresia ca esti fata !
do something !


daca odys chiar ar fi fata 'cunoscatorii' ar stii ca e imposibil sa fie cea de la avatar.
true story


@tetragrammaton: well she's Hayley Williams the lead singer of Paramore and btw she's realy hot <3 http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT3ebeijCBN4lJlUoZX4zcJbKdWKmT_anzpXzfkibyNfIkmgNgQrA .... de aia am avatar si cat despre nick e un numele unui cane si mi-a placut cum suna -

@cypyy: true story bro... true story.






Last edited by Odys on 25-08-2011, 15:30:25; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tetragrammaton

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2013 10:16)
Joined: 16 Dec 2010
Posts: 87, Topics: 12
Location: Cluj - Napoca

Reputation: 87.8
Votes: 4

Post Posted: 25-08-2011, 15:29:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
tetragrammaton wrote:

schimba avatarul !

ai nick de fata , avatar de fata , vorbesti ca o fata , toata lumea are impresia ca esti fata !
do something !


OMG OMG OMG. Ce misogin esti.
Aici pe forum sunt multe fete. Te voi reclama pt discriminare.



Misogin ? Eu incercam sa-l ajut pe dudã ãla ..... o.0

E usor sa ii judeci rapid pe altii nu-i asa poneiule ?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 25-08-2011, 15:46:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Sa il ajuti CUM ? ...facand misto de el ?
Hahaha , vad ca te ataci usor -

uite aici o sugestie pt Cataclysm : cum ar fi ca tu sa nu mai joci Cata ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 25-08-2011, 16:16:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In curand warnuri gratuite pentru toata lumea. Join in on the super-offer.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 26-08-2011, 09:32:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se va pune un Launcher (nu conteaza daca ai 4.0.6 sau 4.2, acel Launcher te va lansa in 4.0.6), insa acesta va veni cu un tutorial.

Ma intrebam cum merge chestia asta, asa ca am incecat-o pe tot felu de servere tampite, eu am 4.2 in pc si am luat acel launcher de la ei,
problema era ca de fiecare data cand intram in joc incepea sa imi downloadeze data", adica cam tot pe unde ma aflam cu,caracteru in momentul respectiv.

Ex: ajungeam in ogrimar incepea sa primeasca data de la server, apareau treptat cladiri etc... foarte nasol, am testat asta pe 5 servere luate random vai mama lor.
Pe retail daca ma conectez nu face asta.
Deci cel mai bine ar fi sa avem 4.0.6 ? cei care ati testat spelurile etc pana acum ce versiune aveti si cum merge?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Odys

[PvP Legionnaire]



Status: Offline
(since 04-06-2014 13:09)
Joined: 28 May 2010
Posts: 78, Topics: 11
Location: Boston City

Reputation: 45.9
Votes: 7

 
Post Posted: 26-08-2011, 11:39:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

As vrea sa stiu si eu sigur daca, pana la urma, se va da wipe la arena teams sau nu? am citit un post acum ceva timp ca nu se va da wipe si acuma am citit in altul ca se da wipe.... -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adminium

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2012 15:37)
Joined: 27 Jul 2011
Posts: 227, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 28
Votes: 7

 
Post Posted: 26-08-2011, 11:58:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:
Answering Time:

"Sincer, de cand m-am apucat pe Freakz (aprox. 1 an) tot astept SOTA si Isle of Conquest. Se vor scripta macar pe Cataclysm?"

Din nou, nu e o prioritate, puteti trai si sa faceti 3 battlegrounds.


Sunt cele 2 BG in care se castiga cel mai mult honor si reusiti sa scriptati tot Cata inainte de 2 amarate de BG ... Unii fac doar PvP si ajungi sa te saturi la un moment dat de Alterac Valley si 1-2 Arathi Basin/Warsong Gulch.... Macar scoateti si Alterac daca sunt scoase SotA si IoC ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 26-08-2011, 12:19:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Odys wrote:
As vrea sa stiu si eu sigur daca, pana la urma, se va da wipe la arena teams sau nu? am citit un post acum ceva timp ca nu se va da wipe si acuma am citit in altul ca se da wipe.... -


Nu am link sa iti dau dar era pe o pagina scris de shocker ca se da Wipe la arena teams

Posturi unite automat, 26-08-2011, 13:19:13

Adminium wrote:
Froster wrote:
Answering Time:

"Sincer, de cand m-am apucat pe Freakz (aprox. 1 an) tot astept SOTA si Isle of Conquest. Se vor scripta macar pe Cataclysm?"

Din nou, nu e o prioritate, puteti trai si sa faceti 3 battlegrounds.


Sunt cele 2 BG in care se castiga cel mai mult honor si reusiti sa scriptati tot Cata inainte de 2 amarate de BG ... Unii fac doar PvP si ajungi sa te saturi la un moment dat de Alterac Valley si 1-2 Arathi Basin/Warsong Gulch.... Macar scoateti si Alterac daca sunt scoase SotA si IoC ...


Pe cataclysm sunt intr-adevar noua battlegrounduri dar vi s-a mai spus ca o sa fie reparate in functie de prioritate.


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hetealx

[The Conquistador]



Status: Offline
(since 26-08-2013 15:50)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 1494, Topics: 71
Location: Piatra Neamt

Reputation: 108.9
Votes: 13

   
Post Posted: 26-08-2011, 18:29:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Okei am inteles faza cu prioritatile. Pare in regula.
Ceea ce insa ma supara sunt acei oameni care vin si zic fraze gen aveti rabdare se vor scripta si se iau de aia care intreaba si ei de curiozitate una alta.
Se vede ca nu ati jucat niciodata aceste bguri, ca daca le-ati fi jucat, si ati fi vazut cat de extraordinare sunt, ati fi venit in topic si ati fi zis ceva in gen : Shockere daca nu scriptezi X si Y esti praf.
N-am facut asa, doar am intrebat de curiozitate, dar parerea mea este ca s-ar investi mai bine timpul daca s-ar lucra la latura PVP, este ceva sa zicem mai usor de scriptat si mai frumos decat vastul PVE, Firelands and shit.
Anticipez un raspuns gen, nu ne pasa de parerile voastre, nu va convine sunteti liberi. B@FT@!


Care m-ajuta si pe mine cu o lucrare de atestat?
"May the Legend of HUGE live forever and may the heroes of HUGE be hailed as champions of the Freakz Server."
Pretiosu, 122 cu 27
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 26-08-2011, 18:32:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cordo wrote:
Se va pune un Launcher (nu conteaza daca ai 4.0.6 sau 4.2, acel Launcher te va lansa in 4.0.6), insa acesta va veni cu un tutorial.

Ma intrebam cum merge chestia asta, asa ca am incecat-o pe tot felu de servere tampite, eu am 4.2 in pc si am luat acel launcher de la ei,
problema era ca de fiecare data cand intram in joc incepea sa imi downloadeze data", adica cam tot pe unde ma aflam cu,caracteru in momentul respectiv.

Ex: ajungeam in ogrimar incepea sa primeasca data de la server, apareau treptat cladiri etc... foarte nasol, am testat asta pe 5 servere luate random vai mama lor.
Pe retail daca ma conectez nu face asta.
Deci cel mai bine ar fi sa avem 4.0.6 ? cei care ati testat spelurile etc pana acum ce versiune aveti si cum merge?


o sa fie un fel de launcher facut de freakz , acesta te va baga direct in wow si nu vei avea acea icoana cu tot felu' de nebunii .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tetragrammaton

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2013 10:16)
Joined: 16 Dec 2010
Posts: 87, Topics: 12
Location: Cluj - Napoca

Reputation: 87.8
Votes: 4

Post Posted: 26-08-2011, 18:41:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hetealx wrote:
Okei am inteles faza cu prioritatile. Pare in regula.
Ceea ce insa ma supara sunt acei oameni care vin si zic fraze gen aveti rabdare se vor scripta si se iau de aia care intreaba si ei de curiozitate una alta.
Se vede ca nu ati jucat niciodata aceste bguri, ca daca le-ati fi jucat, si ati fi vazut cat de extraordinare sunt, ati fi venit in topic si ati fi zis ceva in gen : Shockere daca nu scriptezi X si Y esti praf.
N-am facut asa, doar am intrebat de curiozitate, dar parerea mea este ca s-ar investi mai bine timpul daca s-ar lucra la latura PVP, este ceva sa zicem mai usor de scriptat si mai frumos decat vastul PVE, Firelands and shit.
Anticipez un raspuns gen, nu ne pasa de parerile voastre, nu va convine sunteti liberi. B@FT@!


Eu pe cataclysm nu o sa ma joc altceva decat pvp pvp pvp .... si poate odata la o luna sau 2 o sa ma duc la un raid .

Pve sucks .... prea mult grind ..... pvp = fun -

Mai mult ca sigur ca o sa-ti iei "liberu" pentru ca grosu de playeri se joaca pve ..... -

Rabdare sa il bage 1st .... si apoi vedem -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hetealx

[The Conquistador]



Status: Offline
(since 26-08-2013 15:50)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 1494, Topics: 71
Location: Piatra Neamt

Reputation: 108.9
Votes: 13

   
Post Posted: 26-08-2011, 18:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, adevarat, la pvp ma bag si eu, la pve ma duc cand ma cheama guilda.
E intradevar mai fain pvpul, pt cine se impaca cu el!


Care m-ajuta si pe mine cu o lucrare de atestat?
"May the Legend of HUGE live forever and may the heroes of HUGE be hailed as champions of the Freakz Server."
Pretiosu, 122 cu 27
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ashbringer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 19:15)
Joined: 14 Feb 2011
Posts: 147, Topics: 47
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 8

Post Posted: 26-08-2011, 20:37:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa se uneasca realm-urile intr-unul singur,sau o existe tot asa 2 -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hetealx

[The Conquistador]



Status: Offline
(since 26-08-2013 15:50)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 1494, Topics: 71
Location: Piatra Neamt

Reputation: 108.9
Votes: 13

   
Post Posted: 26-08-2011, 20:48:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ashbringer wrote:
O sa se uneasca realm-urile intr-unul singur,sau o existe tot asa 2 -
\
Daca ramane doar Cataclsym, cum cel mai probabil o sa fie, da vor ramane 2 realmuri.


Care m-ajuta si pe mine cu o lucrare de atestat?
"May the Legend of HUGE live forever and may the heroes of HUGE be hailed as champions of the Freakz Server."
Pretiosu, 122 cu 27
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 26-08-2011, 21:24:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cordo wrote:
Se va pune un Launcher (nu conteaza daca ai 4.0.6 sau 4.2, acel Launcher te va lansa in 4.0.6), insa acesta va veni cu un tutorial.

Ma intrebam cum merge chestia asta, asa ca am incecat-o pe tot felu de servere tampite, eu am 4.2 in pc si am luat acel launcher de la ei,
problema era ca de fiecare data cand intram in joc incepea sa imi downloadeze data", adica cam tot pe unde ma aflam cu,caracteru in momentul respectiv.

Ex: ajungeam in ogrimar incepea sa primeasca data de la server, apareau treptat cladiri etc... foarte nasol, am testat asta pe 5 servere luate random vai mama lor.
Pe retail daca ma conectez nu face asta.
Deci cel mai bine ar fi sa avem 4.0.6 ? cei care ati testat spelurile etc pana acum ce versiune aveti si cum merge?

Aºa e jocul, nu e de la server. Dacã îl instalezi prin Launcher-ul din 3.3.5 ºi nu-l laºi sã se termine de instalat. Poþi intra în joc, poþi juca, dar el continuã sã descarce lipsurile. Cu timpul, va termina de descãrcat (About 2-3 game-play hours)


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 21, 22, 23  Next    


The time now is 04-07-2024, 22:26:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x