User
Pass
2FA
 
 

Tabards or laziness?
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message5377
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-04-2014, 18:39:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Marvelouz wrote:
hai dute si suge un ponei sau ceva



Heeey, u hurt me -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rofly

[why me ?]



Status: Offline
(since 04-12-2021 22:00)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 1501, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 205.3
Votes: 106

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-04-2014, 19:00:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu care e faza cu tabardurile dar cu titlurile pvp chiar nu s-a procedat corect , hai sa stergem toate titlurile ca deeh avem 10 playeri noi si FABULOS am pus portal spre gurubashi , ce conteaza ca aia joaca aici din Day 1 .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 07-04-2014, 19:13:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rofly wrote:
Nu stiu care e faza cu tabardurile dar cu titlurile pvp chiar nu s-a procedat corect , hai sa stergem toate titlurile ca deeh avem 10 playeri noi si FABULOS am pus portal spre gurubashi , ce conteaza ca aia joaca aici din Day 1 .


Da frate.... ca mie sau altora care au jucat si si-au ucis ceva neuroni pentru titlurile alea ne/le convine sa doneze ghiorghita 20 lei si sa fie Wrathful Gladiator Gheorghitza.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 07-04-2014, 19:25:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rofly wrote:
Nu stiu care e faza cu tabardurile dar cu titlurile pvp chiar nu s-a procedat corect , hai sa stergem toate titlurile ca deeh avem 10 playeri noi si FABULOS am pus portal spre gurubashi , ce conteaza ca aia joaca aici din Day 1 .
Nu mai vorbi ,daca nu stii ,las-o asa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tianna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2014 20:39)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 305, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: -66.7
Votes: 19

 
Post Posted: 07-04-2014, 20:38:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Pentru ca nu toti playerii care au avut 2350 pot aduce dovada, de aia.


La asta trebuia sa te gandesti inainte sa le stergi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 07-04-2014, 20:47:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Empyrium
ce am comentat nu a fost pe langa topic, i-am sfatuit sa renunte la atata suferinta dupa niste tabarduri. viata lor nu ma intereseaza, nu am zis nimic de ce fac ei sub birou dupa 2-3 winuri la nivel inalt, am comentat doar despre atitudinea lor din joc, care de altfel are legatura cu topicul pentru ca daca ar scapa de aceastra frustrare de noliferi n-ar mai face enspe mii de topicuri cum vrem panzele inapoi.
stiu ca esti coleg de guilda cu marele pro si intr-un fel e normal sa ti-l aperi dar totusi lasa-te de strategiile comuniste de intimidare cu mesaj la comentariu gen"vezi ca te am in vizor"
daca aveai sau ai ceva de spus spune-mi ca un adevarat user al acestui server nu cu indimidari de smod, crede-ma am vazut prea multi smozi carora li s-a transformat albastru inchis in albastru deschis sau in gri deci nu ma intimidezi... autoritatea ta e trecatoare.
astea fiind spuse nu mai suferiti atata pentru niste tabarduri obtinute pe munca si sudoarea voastra. cum dracu sa nu comentez despre viata lor cand ei singuri isi plang de mila ca au muncit atat pentru tabardurile alea... de parca ar fi muncit sa-si faca o casa... oricum tabardurile au fost probabil cea mai mare realizare a vietii lor.
scuze de mesaj lung, o porcarie de topic, niste miorlaiti si hackeri care niciodata nu sunt prinsi de gmi ca prin minune si primii la exploituri.


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Rofly

[why me ?]



Status: Offline
(since 04-12-2021 22:00)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 1501, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 205.3
Votes: 106

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-04-2014, 20:48:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puccasita wrote:
Rofly wrote:
Nu stiu care e faza cu tabardurile dar cu titlurile pvp chiar nu s-a procedat corect , hai sa stergem toate titlurile ca deeh avem 10 playeri noi si FABULOS am pus portal spre gurubashi , ce conteaza ca aia joaca aici din Day 1 .
Nu mai vorbi ,daca nu stii ,las-o asa.


Tu chiar nu trebuie sa fi luat/a in serios am vazut cateva posturi de ale tale esti dala cu +1 .

Revenim la titluri/tabards , chiar trebuia gandita o solutie inainte de a se sterge .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kayn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2019 21:48)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 67, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 247.6
Votes: 15

 
Post Posted: 07-04-2014, 21:26:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gandacel pretenash 1 la mana sunt niste pixeli,nu o bucata de panza,vad k nu prea mai faci diferenta intre 1 joc si realitate.
2 la mana dupa cum vb am impresia k esti mai distrus k majoritatea noliferilor dp srv (desi pe o parte ai nimerit u cate cv).
3 la mana mounturile si tabardurile dp wotlk (in special mounturile) numai pot fii obtinute acum pe cata,eu unu de asta am luat foc,mountu ala era singuru care imi placea si numai pt ala mam chinuit cu eventul lor,altfel puteam sa fac altceva in loc sa stau sa joc wow pt el si acum,k shockeru numai face bani din titluri,mounturi si tabarduri pvp se gandeste k cel mai bn e sa stearga toate mounturile si sa nu le mai dea nu?Pai dc sa platesc eu pt greseala lui,avand in vedere k jumate de srv a luat foc cand le'a bagat k fiind donabile si lui tot nu i'a pasat.
Asta e nemultumirea mea,k nu e corect sa imi ia mie mountu k asa are el chef si asta e nemultumirea tuturor,a facut o greseala cand a bagat titlurile,mounturile si tabardurile pvp k fiind donabile,acum a realizat k a fost o greseala si a incercat sa o rectifice (ceea ce e bn) dar sa nu ne strice noua ce am facut...tot ce a fost luat din eventuri trebe dat inapoi k nici nu dureaza nuj cat timp si nici nu il costa nik.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 07-04-2014, 21:27:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rofly wrote:
Puccasita wrote:
Rofly wrote:
Nu stiu care e faza cu tabardurile dar cu titlurile pvp chiar nu s-a procedat corect , hai sa stergem toate titlurile ca deeh avem 10 playeri noi si FABULOS am pus portal spre gurubashi , ce conteaza ca aia joaca aici din Day 1 .
Nu mai vorbi ,daca nu stii ,las-o asa.


Tu chiar nu trebuie sa fi luat/a in serios am vazut cateva posturi de ale tale esti dala cu +1 .

Revenim la titluri/tabards , chiar trebuia gandita o solutie inainte de a se sterge .
Nu vezi cam bine,baiete,iti trimit eu bani de ochelari,sa imi dai PM cu adresa,mereu cand am zis +1 am argumemtat si mereu am modificat ideea in ceva mai mult;).
O zi faina.


Bine s-a facut cu titlurile,nu este normal unul sa munceasca pentru acele titluri,iar altul sa mearga sa doneze - si ajunga "Gladiator" peste noapte pe bani parintilor.


//Felicitari Zohl pentru initativa!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 07-04-2014, 22:06:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da pai ar trebui facute niste registre cu cine a castigat eventuri in caz de mare cataclism sa va primiti munca inapoi... de ce nu va asigurati conturile la astra asigurari -
nu ma lua cu pretenash, pretenash ti-o fi tatal tau dar eu nu iti sunt, nu te cunosc.
serios sunt niste pixeli ? mama meriti marele premiu in stiinta pentru aceasta descoperire -
uitati un lucru - nu sunteti pe blizzard, nu platiti abonament lunar, eu sincer chiar astept un wipe sa va vad atunci plangand. se vede ca traiti pentru jocul asta si oarecum va inteleg de asta va iau peste picior, ca si eu am trecut printr-un wipe unde s-a suferit mult.
hai nu mai suferiti atat pentru niste prostii...traiti prea mult in trecut


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Marvelouz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-04-2014 11:28)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 371, Topics: 38
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -527.1
Votes: 21

 
Post Posted: 07-04-2014, 22:32:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

strange tu 2k dkp pentru un item, stai 3 luni sa il iei si dupa sa ti-l stearga careva . iti convine ma terminatule ? si nu mai fa tu pe victima aici, vii si arunci cu noroi in noi ca tu esti prea inapt sa intelegi cateva chestii . auzi, sa ajunga sufere " gandacel ", du-te da-ti una scurta pe ponei si baga-te dupa aia in seama cu smecherii



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 07-04-2014, 22:43:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pff cu ce ai comentat ai demonstrat cat de frustrat esti - plangi pentru 3 luni de "munca" pentru un item, stai linistit tristule ca am pierdut char intreg dupa 1 an de farmat cu iteme care nu se obtineau la donatii atat de usor ci doar prin raid in fiecare seara pentru progres. oare nu inteleg eu ? sau voi nu intelegeti ca ssunteti ca niste copii care plang ca li s-a luat o bomboana primita pentru ca au colorat un desen fara sa depaseasca conturul - .
marele smod empyrium stie sa-mi dea mesaje si avertizari ca sunt offtopic dar astuia ca ma jigneste de 2 ori intr-un topic nu stie sa-i dea warn - dar na ma victimizez eu prea mult cand spun ca isi foloseste abilitatile de smod in alte scopuri


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 07-04-2014, 22:48:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fun fact : imi activati casuta vocala de fiecare data cand scrieti ponei
.
.
.
.
.
.
.
.
sper sa visati asta la noapte
.
.
.
.
.
.
puteti continua cearta , don't give a shit dar totusi , daca cineva s-a chinuit atata timp chiar si pentru un tabard (nolifer sau nu ) si ii dispare atunci cred ca il merita inapoi , just saying
.
.
.
.
.
.
.
.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marvelouz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-04-2014 11:28)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 371, Topics: 38
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -527.1
Votes: 21

 
Post Posted: 07-04-2014, 23:48:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandacel wrote:
pff cu ce ai comentat ai demonstrat cat de frustrat esti - plangi pentru 3 luni de "munca" pentru un item, stai linistit tristule ca am pierdut char intreg dupa 1 an de farmat cu iteme care nu se obtineau la donatii atat de usor ci doar prin raid in fiecare seara pentru progres. oare nu inteleg eu ? sau voi nu intelegeti ca ssunteti ca niste copii care plang ca li s-a luat o bomboana primita pentru ca au colorat un desen fara sa depaseasca conturul - .
marele smod empyrium stie sa-mi dea mesaje si avertizari ca sunt offtopic dar astuia ca ma jigneste de 2 ori intr-un topic nu stie sa-i dea warn - dar na ma victimizez eu prea mult cand spun ca isi foloseste abilitatile de smod in alte scopuri


pana la urma tu ce vrei ma ipocritule ? e munca unora si merita sa le fie onorata .

p.s zohl imparate, citez de la tine " All events (Die Hards and Seasons) will be treated equally, and the reward system will be as follows: "
All events (Die Hards and Seasons) will be treated equally, and the reward system will be as follows:
All events (Die Hards and Seasons) will be treated equally, and the reward system will be as follows:
All events (Die Hards and Seasons) will be treated equally, and the reward system will be as follows:

sper ca ti-a ramas in cap, nu il pune pe bachus sa imi dea teleport inapoi pe gm island sa ma faca si terminat, ai scris chestia asta All events (Die Hards and Seasons) will be treated equally, and the reward system will be as follows: atunci da premiile ca atare, am avut rank 1 la ala vreau premiu de rank 1, dar na, eu is trickz si stii nu se poate chiar daca ai avut rank 1 la die hard
si totusi All events (Die Hards and Seasons) will be treated equally, and the reward system will be as follows: nu conteaza pentru ca kl;gashgasaha si india deci nu-ti dam mare lucru si cel mai important nici nu iti ti vorba dupa ce ca stam cat stam dupa titluri.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blinded

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2018 08:32)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 147, Topics: 7
Location: Constanta

Reputation: 238.6
Votes: 11

       
Post Posted: 08-04-2014, 00:35:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandacel wrote:
si toate astea pentru o bucata de panza...credeti ca daca nu aveti bucata aia de panza pe voi nu va mai consideram noliferi, noi astia prafii, ba va credem stati linistiti. sunteti cei mai buni pvpisti ai serverului nu e nevoie de un tabard sa dovedeasca asta.


rofl -


Esti asa slab , ca te stergi la fund cu ata de dinti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Bacchus, 08 April 2014 09:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 21-09-2024, 12:39:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x