User
Pass
2FA
 
 

The QQ Givers
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message39172
poK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 11:04)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 91, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 163.8
Votes: 8

 
Post Posted: 15-11-2010, 20:13:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut in primul rand. Acesta este ultimul post al meu cu vedere la aceasta guilda. Tin sa le multumesc playerilor din aceasta guilda pentru faptul ca m-au ajutat si ca am un caracter frumos imbracat, dar ce e prea frumos nu dureaza o vejnicie. M-am saturat de toate jignirile aduse asupra mea de zile, saptamani intregi. Ba ca sunt noob, ba ca nu stiu ce, ba sunt comparat cu fel de fel de playeri. O zi buna in continuare si spor cu guilda. La cat mai multe raiduri reusite si playeri mai buni ca mine care nu sunt noobi.

Tin sa le multumesc in special lui Taitzelu pentru munca depusa fata de guilda ( un om de nota 10 ) cat si lui Durs si Exinferis ( oameni de nota 10 ). Spor in continunare.


http://img836.imageshack.us/img836/9182/pn2g.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 15-11-2010, 20:26:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poK wrote:
Salut in primul rand. Acesta este ultimul post al meu cu vedere la aceasta guilda. Tin sa le multumesc playerilor din aceasta guilda pentru faptul ca m-au ajutat si ca am un caracter frumos imbracat, dar ce e prea frumos nu dureaza o vejnicie. M-am saturat de toate jignirile aduse asupra mea de zile, saptamani intregi. Ba ca sunt noob, ba ca nu stiu ce, ba sunt comparat cu fel de fel de playeri. O zi buna in continuare si spor cu guilda. La cat mai multe raiduri reusite si playeri mai buni ca mine care nu sunt noobi.

Tin sa le multumesc in special lui Taitzelu pentru munca depusa fata de guilda ( un om de nota 10 ) cat si lui Durs si Exinferis ( oameni de nota 10 ). Spor in continunare.

ok,mersi frumos ca ti-ai batut joc de guilda la fel ca lou....nu stiu morivul tau dar presupun ca nu e unul bun pentru urechile mele si al lui taitzelu.
mersi pentru ca nu-ti pasa


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
poK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 11:04)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 91, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 163.8
Votes: 8

 
Post Posted: 15-11-2010, 20:38:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
ok,mersi frumos ca ti-ai batut joc de guilda la fel ca lou....nu stiu morivul tau dar presupun ca nu e unul bun pentru urechile mele si al lui taitzelu.
mersi pentru ca nu-ti pasa


Am explicat mai sus motivele mele pentru care am dat leave. Dar ti le voi spune mai detaliate.

1. Zilnic dar zilnic daca este conferinta skype, eu sunt noob ( adevarul este ca toti s-au nascut invatati )
2. Toata lumea din guild ma ia drept fraier, tu nu ai fost in ultimele icc25 sa vezi cum mi se adreseaza persoanele, "gura noobule" tot datorita persoanelor specificate la punctul 1.
3. Din cate stiu eu, aceasta guilda a fost fondata pe baza prieteniei a mai multor playeri, si se vroia pe atunci a fi o guilda unita, cu multe reusite si cu RESPECT, 2 puncte sunt atinse, ultimul nu ( sau cel putin fata de mine ).
4. Am incercat pe cat am putut sa ajut lumea, sa nu vorbesc de cate iteme am oferit playerilor , sfaturi pe care le stiam si etc. ( nu scot ochii, le-au meritat )
5. Nu consider ca imi bat joc de guilda prin faptul ca sunt tratat ca un ***** si observ ca nu am loc, de fel unde nu sunt bine primit ma retrag.

P.S: Daca imi bateam joc de guilda si nu imi pasa faceam si altele cu Lou precum ai specificat, dar interesul meu nu a fost de a stricat guilda, ba din contra, a fost de a ajuta guilda si de a o face cat mai buna, dar cand vezi ca te zbati, in stanga si in dreapta si EFECTIV nici o multumire decat un simplu "NOOBULE" nu-ti mai arde nimic. Acestea fiind spuse cred ca te-am lamurit Durs. Noroc in continuare in cea ce faci ( ma refer la partea cu muzica ) cat si cea cu WoW-ul.


http://img836.imageshack.us/img836/9182/pn2g.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drik

[Debil]



Status: Offline
(since 26-01-2024 20:57)
Joined: 08 May 2010
Posts: 3338, Topics: 181
Location: Romania

Reputation: 1285.6
Votes: 166

       
Post Posted: 15-11-2010, 21:01:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba Frate si de mine zic asa Da sunt Glumeeee Intelege ..Tii minte ASeara in Raid ce ai zis Cand te-a intrebat cu ce gs ai venit in guilda Si tu ai zis cu 4,5k gs ?! Si acu ai 6,2k gs si si ai plecat Bravo GG
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 15-11-2010, 21:08:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ pok:
Am spus ca ti-ai batut joc de noi pentru ca ai dat leave. pentru ca doar eu cu taitzelu avem de suferit pe urma asta si nu ceilalti membri.
Sti foarte bine ca ai un + de la mine tot timpul fata de ceilalti pentru ce ai facut...de asta eu niciodata nu am sa te fac un newb deoarece
newb=newboy,iar tu nu esti un new in wow sau in guilda...sau din privinta membrilor noob=ratat" ceea ce nu esti.
Faptulc a parasesti guilda nu faci altceva decat sa arati ca esti distrus de niste persoane si ca nu mai poti continua psihic.
cand ai probleme,vi la mine si le rezolvam.
@drik;
Code:
i can handle this


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Missylicious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 09:23)
Joined: 26 Sep 2010
Posts: 368, Topics: 7
Location: tara minunilor

Reputation: 124.4
Votes: 10

 
Post Posted: 15-11-2010, 21:13:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Era doar o gluma Mihaix...la fel se glumea si pe seama mea la inceput si totusi nu am renuntat,drept dovada se fac 2 luni de cand sunt in aceasta guilda si nu o sa ies... dar asta ar fi trebuit sa te faca mai puternic si sa primesti toate aceste glume cu zambetul pe buze,sa fi bancos si sa nu le iei ca atare...nimeni nu are nimic cu tine,dimpotriva...mai toti te respecta..dar ok,e decizia ta.Parerea mea e ca tu stii mai bine cate au facut Taitzelu,Durs,Green pentru noi toti,ca am facut n raiduri in care sa ne imbracam si nu faceau diferente...Chiar daca aveam 4 k gs sau 6 k...

Bafta si...ne mai auzim:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exinferis

[Nothing is true]



Status: Offline
(since 26-02-2012 17:55)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 125, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 122.5
Votes: 4

 
Post Posted: 15-11-2010, 21:22:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pok, parerea mea este ca ai fost un nesimtit. Toate motivele tale sunt penibile, mai ales cel cu lipsa de respect. Cine te facea noob? That?
Tu ai luat glumele ca pretext sa iesi, sa-ti vezi de treaba ta. Ai crescut cu guilda la 6,3k gs si acum pleci din nimicuri fiindca nu mai ai ce face.
Cand a inceput atitudinea asta a ta? Cand in loc sa facem ICC 25hc faceam achievmenturi si tu stateai si te uitai pe pereti fiindca nu stii ce sa faci altceva in afara de raiduri.
Si mentionez ca ai si intrecut limitele nesimtirii cand ai intrat pe off-char (Cezzara) ca sa vezi ce ziceam pe guild chat despre tine, taceai si te uitai.
Greenwolf in glumele lui a avut dreptate, ai devenit un Baniola ... acum fugi in Onyxia, exact cum a facut si el. Luati-va de mana, parca ati fi frati.

Sa fi sanatos, in guild nu o sa mai calci cat timp sunt in council.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
poK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 11:04)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 91, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 163.8
Votes: 8

 
Post Posted: 15-11-2010, 21:27:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Sti foarte bine ca ai un + de la mine tot timpul fata de ceilalti pentru ce ai facut...de asta eu niciodata nu am sa te fac un newb deoarece
newb=newboy,iar tu nu esti un new in wow sau in guilda...sau din privinta membrilor noob=ratat" ceea ce nu esti.


Stii bine ca tot timpul te-am respectat, am respectat lumea, cred ca am dreptul sau cel putin asa mi se pare frumos din educatia fiecaruia sa respecti daca esti respectat. Cand ii auzeam pe skype, uite noob, taci noobule , dar ce sunt eu frate ? Bataia de joc a fiecaruia ? Mai se glumea acum intr-un timp ca sunt pe "STOP" tot din cauzele astea, a ajuns Myhero si cu Smekerila sa ma ia la ****, asa ca am hotarat sa ma retrag sa ii las pe ei "ZEI" sa se ocupe si sa faca raiduri si etc.


LE:

Quote:
Pok, parerea mea este ca ai fost un nesimtit. Toate motivele tale sunt penibile, mai ales cel cu lipsa de respect. Cine te facea noob? That?
Tu ai luat glumele ca pretext sa iesi, sa-ti vezi de treaba ta. Ai crescut cu guilda la 6,3k gs si acum pleci din nimicuri fiindca nu mai ai ce face.
Cand a inceput atitudinea asta a ta? Cand in loc sa facem ICC 25hc faceam achievmenturi si tu stateai si te uitai pe pereti fiindca nu stii ce sa faci altceva in afara de raiduri.
Si mentionez ca ai si intrecut limitele nesimtirii cand ai intrat pe off-char (Cezzara) ca sa vezi ce ziceam pe guild chat despre tine, taceai si te uitai.
Greenwolf in glumele lui a avut dreptate, ai devenit un Baniola ... acum fugi in Onyxia, exact cum a facut si el. Luati-va de mana, parca ati fi frati.

Sa fi sanatos, in guild nu o sa mai calci cat timp sunt in council.


Mda, prea putin imi pasa ce faci tu, si parerea ta despre mine, btw pana sa iei QQ Council nu aveai gura asa mare, acum o dai in amenintari? Ca sa iti raspund la intrebare, intrasem pe Cezarra sa fac un raid cu globalul, crezi bine nu iara bine. Nu fac achievuri ? doar raiduri stiu ? no poftim , da-mi tu mie un motiv BUN pentru care sa fac achievuri, sa zic ca le-am facut si in maxim 2 luni sa luam cu toti wipe ? Realizezi ca va fi wipe cand apare cataclysmul nu ?

LE2:

Green stiu ca citesti, si de parerea ta putin imi pasa, chiar daca te-am crezut om capabil. Si stati linistiti, ca nu am pleact din guild pentru ca am facut 6,3k GS, daca eram ca baniola, dupa cum am mai spus, faceam raiduri cu guilda si imi ninjam mie, intreabal tu pe flamerr spre exemplu ce a luat acum cateva zile in icc10hc pe offspec. Daca eram Baniola luam tokenul si ma durea'n cur ce zicea, chiar daca apoi imi luam kick, deocamdata eu nu am facut ninja in guild ca sa ma compari cu baniola.


Well Durs vezi ? Ce parere au oameni ?


http://img836.imageshack.us/img836/9182/pn2g.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 15-11-2010, 21:52:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myhero si smekerila te-au terminat psihic?asta e singura ta problema ca te lasi influentat de toata lumea...->un mare defect
iar lui exinferis ii dau dreptate in totalitate...deoarece e un motiv ambiguu de ce vrei tu sa iesi din guilda.....raspunsul lui fiind plictiseala...are mare probabilitate sa fie adevarata afirmatia lui exinferis daca stai sa analizezi cuvintele pe care le foloseste si fraza din toata perspectiva.
Stiu ca TOTUL a inceput de la un item+promovarea lui exinferis ca QQ Council...dar uite ca el merita...si isi face treaba foarte bine...
am vrut sa te invat toate chestiile legate de mage sa fii un class lider...sa iti stii clasa foarte bine...dar vad ca nu meriti...
Baniola a zis o fraza adevarata din punctul tau de vedere pe care o sa ti-o ilustrez si tie:" Nu o sa stii niciodata sa te opresti din naivitate decat atunci cand ajungi in prapastie".
Odata ce ai trecut de prapastie pok,nu mai e cale de intoarcere.
De asta ii dau dreptate lui exinferis...
Poate ca nu ma intelegi pentru ca esti inca mic...dar analizeaza bine cuvintele care ti le-am scris si ai sa-mi dai dreptate.
Bafta acolo unde mergi,si sa stii ca pasul care lai facut cat ai fost in guilda...a fost cel mai mare pas facut de un membru al guildei(am avut grija sa inveti cel mai mult fata de ceilalti membri ai guildei,te-am ajutat cel mai mult,te-am ascultat cel mai mult...si acum esti cel mai las om cu putinta).
O seara placuta in continuare.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
poK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 11:04)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 91, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 163.8
Votes: 8

 
Post Posted: 15-11-2010, 21:59:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok Durs, am inteles mesajul tau. Nu am nimic de zis, insa iti spun ca nu plictiseala e aici principala vina -. Cale de intoarcere nu mai e so asta a fost, crezi sau nu imi pare rau pentru ca a fost o perioada frumoasa cu glume si alte cele dar cum am spus, nu toate dureaza o vejnicie. Ceva as vrea sa te intreb.
Quote:
exinferis ca QQ Council...dar uite ca el merita...si isi face treaba foarte bine...


Ce face mai exact ? Ca sincer sa fiu, in afara faptului ca a dat cateva invite-uri in guilda pentru ca are posibilitatea, a facut niste printuri ( editate sau nu ), si ca a facut un raid sincer eu nu vad altceva, dar ma rog te ajuta. Astept un raspuns dupa care nu voi mai face spam aici, imi pare rau ca am ajuns in aceasa ipostaza dar motivele mele au fost clare, vei crede sau nu asta a fost, inca odata, plictiseala nu a aparut inca.


http://img836.imageshack.us/img836/9182/pn2g.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drik

[Debil]



Status: Offline
(since 26-01-2024 20:57)
Joined: 08 May 2010
Posts: 3338, Topics: 181
Location: Romania

Reputation: 1285.6
Votes: 166

       
Post Posted: 16-11-2010, 18:00:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In guilda suntem ca fratii chear daca ne mai certam si chestii dar cand pleaca unu dintre noi si noi ne-am obisnuit ne vine rau la toti cand vedem k el nu mai scrie pe gchat si nu mai rade la cate o gluma facuta de cineva ..de ex eo cand am iesit din guilda un player nou care am facut raid sa ii echipez in ziua aia nu ii dau numele mia dat /w si mi-a zis ca ii pare rau ca am iesit din guilda si cheastia asta ma facut sa imi dau seama ca nu la toti le pasa ca sunt in guilda dar cuiva acolo le pasa ca sunt .. gandestete si tu mai bine - am incercat sa vb cu tine da aveai o injuratura la /w - Bafta ramai cu bine poate te razgandesti si vii inapoi

Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
poK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 11:04)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 91, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 163.8
Votes: 8

 
Post Posted: 16-11-2010, 18:05:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
In guilda suntem ca fratii chear daca ne mai certam si chestii dar cand pleaca unu dintre noi si noi ne-am obisnuit ne vine rau la toti cand vedem k el nu mai scrie pe gchat si nu mai rade la cate o gluma facuta de cineva ..de ex eo cand am iesit din guilda un player nou care am facut raid sa ii echipez in ziua aia nu ii dau numele mia dat /w si mi-a zis ca ii pare rau ca am iesit din guilda si cheastia asta ma facut sa imi dau seama ca nu la toti le pasa ca sunt in guilda dar cuiva acolo le pasa ca sunt .. gandestete si tu mai bine - am incercat sa vb cu tine da aveai o injuratura la /w - Bafta ramai cu bine poate te razgandesti si vii inapoi


Cale de intoarcere nu mai e, adica nu mai sunt acceptat -


http://img836.imageshack.us/img836/9182/pn2g.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drik

[Debil]



Status: Offline
(since 26-01-2024 20:57)
Joined: 08 May 2010
Posts: 3338, Topics: 181
Location: Romania

Reputation: 1285.6
Votes: 166

       
Post Posted: 16-11-2010, 18:07:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai vorbit cu durs ?! sau cu Taitzelu ?! sa le explici si sa le ceri scuze pt ce ai facut ..ai sa vezi ca te vor ierta -

Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 23-11-2010, 20:41:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunteti invitati sa participati la eventul pve nr 5.
mai multe detalii aici: http://forum.wow-freakz.com/PvE-Event-5-t49216.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexus
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-11-2011 20:00)
Joined: 16 Jun 2010
Posts: 106, Topics: 12
Location: Spain

Reputation: 93.9
Votes: 7

 
Post Posted: 24-11-2010, 18:07:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihaix eu iti propun sa-ti vezi lungul nasului pentru ca ai niste figuri de neimaginat. Ca tine numai este nimeni omule... Esti atotstiutor in toate.

PS: Un mic "cadou" apropo de figurile dumitale :

http://img839.imageshack.us/g/wowscrnshot112110174206.jpg/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 04-06-2024, 20:11:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x