User
Pass
2FA
 
 

UNBAN AGHeu~Still ai grija :>
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message5136
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 03-03-2011, 20:24:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu este nimic in nici o poza.

Punctul din mijloc nu este fixact in mijlocul tintei. Indiferent ca este vechi sau nu codul punctul trebuie sa fie exact in mijlocul tintei nu in stanga mai jos sau in dreapta mai sus. Acel punct este fixact de cod in punctul 0 al imagini (tintei) la care jucatorul fixeaza punctul pe cap si trage.



Cat cei de pe sin pastrati-va comentariile pentru voi. Nu ne pasa noua ca sunteti owneri admini pe alte servere ale comunitati . Aici doar staffu isi spune parerea si decizia si jucatorul in cauza restu pastrati-va comentariile aiurea si absurde pentru voi. Hai valea.


 
Staff message (SeaGer):
 
Fãrã "Hai valea" cã intru eu în acțiune. Data viitoare warn.






Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dIeSeL ;x

[iBless & iLove]



Status: Offline
(since 12-08-2014 15:28)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 1478, Topics: 60
Location: mr.freakz.ro

Reputation: 68.5
Votes: 12

   
Post Posted: 03-03-2011, 20:40:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AGH3U wrote:
Eu normal ca mai am de adaugat -.Il astept pe Alex sa stea in fata mea si sa faca flotari repetand ca AGHeu dabine,pe Stil sa il duceti la un curs de distingere a codurilor,Lui Diesel sa ii explicati ce e ala rush,si ca daca un ct sta pe X nu inseamna rush.Si pe majoritatea adminilor sa ii instruiti cum trebuie si sa nu primesca admin doar pentru faptul ca dorm pe server.Ms.Astept si reputatie ca sunt mai haladit decat voi;/ -


Lui Diesel sa ii explicati ce e ala rush,si ca daca un ct sta pe X nu inseamna rush. lasama frate in pace ca ti-ai luat gloante si direct inainte te-ai dus pe mjolby6 era stiu sigur ca ai facut atat taraboi pentru un amarat de slay si te-ai luat in gura cu alfa pe care daca nu ii ziceam sa te lase in pace iti dadea destroy+ban! te asigur asa ca nu trebuie sa sari cu clontzu repede ca tu esti maestrul adminilor si esti din pgl...asa ca nu ma lua pe mine cu dastea ca n-au nici o valoare in fata mea.ia un pepsi poate iti revi atat iti spun :pepsi:



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AGH3U

[Creep]



Status: Offline
(since 30-01-2014 16:29)
Joined: 28 Apr 2010
Posts: 624, Topics: 24
Location: Galati

Reputation: 136.9
Votes: 27

Post Posted: 03-03-2011, 20:42:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca nu am luat unban.Astept~
@diesel du-te si fa un pis,fa 3 flotari si vei vedea ca nu o sa mai suferi beibi -


http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7955/9598921/1/gol.gif?width=500&height=155


Last edited by AGH3U on 03-03-2011, 20:44:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 03-03-2011, 20:43:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poti juca , dar la prima abatere in care comentezi la deciizile adminilor vei primi ban permanent , iar daca se intampla asta rog oricare admin sa posteze pe forum o dovada.


Edit pt mezeriash :


Cauta in dex ce inseamna , sau cum folosi cuvant . (pleaca,dute,lasa-ne sau cum vrei tu sa ii mai zici)

+ Nu este in semn de rautate dar comentariile absurde ale altor jucatori care nu joaca pe acest server sunt inutile.





Playlist javRIX



Last edited by Chrys on 03-03-2011, 20:47:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mezeriash

[SiNNERS]



Status: Offline
(since 01-05-2015 14:34)
Joined: 15 Nov 2009
Posts: 1024, Topics: 20
Location: Here...there...everywhere! :)

Reputation: 411.8
Votes: 20

Post Posted: 03-03-2011, 20:45:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys wrote:
Nu este nimic in nici o poza.

Punctul din mijloc nu este fixact in mijlocul tintei. Indiferent ca este vechi sau nu codul punctul trebuie sa fie exact in mijlocul tintei nu in stanga mai jos sau in dreapta mai sus. Acel punct este fixact de cod in punctul 0 al imagini (tintei) la care jucatorul fixeaza punctul pe cap si trage.



Cat cei de pe sin pastrati-va comentariile pentru voi. Nu ne pasa noua ca sunteti owneri admini pe alte servere ale comunitati . Aici doar staffu isi spune parerea si decizia si jucatorul in cauza restu pastrati-va comentariile aiurea si absurde pentru voi. Hai valea.


Incercam sa ajutam. Pe AGHeu il stim de mult timp. Imi cer eu scuze pentru niste posturi inutile ale unor admini de pe sin gen Scantraxx dar ideea de baza este sa vedeti ca faceti atata taraboi pe un cod care nu exista. Iar chrys, hai valea ii zici stii tu cui...ma abtin sa fac circ aici cum faci tu. Cand va vede autoshow cred ca moare de nervi...



*DEAD* Chrisstine. : tran.SEXY.lucent -
http://www.youtube.com/watch?v=vRbGN4opRfA - ---
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 03-03-2011, 20:48:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mezeriash wrote:
Cand va vede autoshow cred ca moare de nervi...


Nu am de ce sa imi fac nervi.. Nu mai are rost sa tin topicul deschis, scuzati de neplaceri daca au fost.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by autoshow, 03 March 2011 18:48



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 18-06-2024, 13:48:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x