User
Pass
2FA
 
 

Unban Slayer
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3830
Yn2u

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2011 14:32)
Joined: 01 May 2011
Posts: 54, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 70.3
Votes: 3

Post Posted: 13-05-2011, 17:17:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

slayer de jucat joci foarte bine.....dar o singura problema exista la tine man........limbajul asta al tau e de groaza.....si sincer daca esti baiat cumsecade si ai putin respect in tine cereti scz de la cei pe care iai jignit si ai sa vezi ca totul o sa fie bine;)-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MasterKLr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2012 15:48)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 342, Topics: 6
Location: Tg. Mures

Reputation: 107.4
Votes: 3

 
Post Posted: 13-05-2011, 18:18:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

slayer22 wrote:
nick : Slayer
ora : 13:20
data : 13-05-2011
motiv : anti ss ?! wtf
O mica explicatie : dupa ce am fost f.... la cap cu blind si poze pe d2 si traindeja aveam nervi mi sau facut poze si eu iam zis ca daca mai imi fac nu i le mai dau am intrat pe mess iam dat pozele si pana sa le ia el am si reintrat la joc iar el imi da slay si ma pune spec si imi zice "tiam dat eu voie sa joci" pai ce pnm inseamna asta bataie de joc dupa ce ca ma streseaza cu poze mai define si frustrat cu semne se sefie - si lam injurat pt asta am loat ban si destroy deci astept o explicatie si dovada DE ANTI SS.



Deci Slayer intr-un fel ai dreptate dar nici asa sa nu oferi respect unui admin, era nevoie neaparat nevoie sa-l injuri? puteai pur si simplu sa i dai pozele si sa i faci reclamatie:)

Si tu Gyno cand faci poze? cand esti in joc si joci? te trezesti sa te pui in colt si sa te apuci sa faci poze? Punete spec cand faci poze si esti atent pe jucator:) Nu le-ai facut bine trebuia sa te abti sa nu i mai fac, despre treaba cu abuzu asta de a face poze si a dat blind la fiecare jucator cu sau fara motiv mi se pare stupid i-am mai spus la Alehandro si l-am avertizat si pe Angel parca;), si sincer sa fiu in locu lui Slayer si sa mi se faca de 2 ori poze la rand as lua foc.

Slayer merita sa fie sanctionat pt nerespect, si Gyno are si el vina prin faptu ca nu i atent cand face poze:). Ma rog eu mi-am dat cu parerea;)
Un lucru nu il mai inteleg... se cam aprinde discutia pe forum in loc sa stingeti focu voi il aprindeti va luati in gura cu el... Imi place atitudinea lui Yn2u in loc sa se ia de slayer mai bine i da un sfat:) Bravo Yn2u

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 13-05-2011, 18:26:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MasterKLr.. eram spect .. pe d2 se ducea pe mijloc spre baZa la ct cand am dat sa fac pozele si el s`a intors spre perete... Normal ca nu s`a vazut nimic.. si daca mi s`a parut suspect.. i`am mai facut o data.. Ze1ss cate poze si blindu`ri si`a luat? Nu inteleg unde am gresit? ca am facut poZe?! in fn..


I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MasterKLr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2012 15:48)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 342, Topics: 6
Location: Tg. Mures

Reputation: 107.4
Votes: 3

 
Post Posted: 13-05-2011, 18:36:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RO | Gyno wrote:
MasterKLr.. eram spect .. pe d2 se ducea pe mijloc spre baZa la ct cand am dat sa fac pozele si el s`a intors spre perete... Normal ca nu s`a vazut nimic.. si daca mi s`a parut suspect.. i`am mai facut o data.. Ze1ss cate poze si blindu`ri si`a luat? Nu inteleg unde am gresit? ca am facut poZe?! in fn..


Sa fim seriosi ti-e ti-ar placea sa iti fac de 2 ori poze? sa te scot din joc? i faci demo... la poze cam prea putin poti sa i prinzi.. ma rog...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 13-05-2011, 18:40:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MasterKLr wrote:
RO | Gyno wrote:
MasterKLr.. eram spect .. pe d2 se ducea pe mijloc spre baZa la ct cand am dat sa fac pozele si el s`a intors spre perete... Normal ca nu s`a vazut nimic.. si daca mi s`a parut suspect.. i`am mai facut o data.. Ze1ss cate poze si blindu`ri si`a luat? Nu inteleg unde am gresit? ca am facut poZe?! in fn..


Sa fim seriosi ti-e ti-ar placea sa iti fac de 2 ori poze? sa te scot din joc? i faci demo... la poze cam prea putin poti sa i prinzi.. ma rog...


asta e .. daca e sa fie, e! da` eu stiu ca daca iti fac poze.. ramai spect pana iti Zic ca poti intra inapoi nu?



I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
slayer22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2011 21:58)
Joined: 05 May 2011
Posts: 21, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 52.9
Votes: 2

 
Post Posted: 13-05-2011, 18:55:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma stati nu va mai agitati na fost problema iam dat pozele dar el mi sa adresat intrun fel in care ma deranjat si daia lam injurat dupa ce mia facut poze i leam dat si mam si bagat la joc el nici nu le daduse acc pe mess si imi da slay si ma pune spec "tiam dat eu voie sa joci?" asta ma enervat putea sa ma lase sa ma joc pozele tot se loau care era faza ca stateam spec ca ieseam ca mam pus sa ma joc atat timp cat eu tiam dat pozele ?! plus ca mai imi zice ati fac de cate ori vreau poze pai nu asa se face ce respect sa arat daca nu sunt respectat?

Nu te pune cu prostul, ca te coboara la nivelul lui si te bate cu experienta sa! :]]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 13-05-2011, 18:59:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MA... TU STAI SPECT CAT IMI DAI POZELE .. PUNCT ! NU NE TARGUIM CA LA PIATA! sau nu ai mai jucat cs si nu stii ca asa tre sa faci?


I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
slayer22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2011 21:58)
Joined: 05 May 2011
Posts: 21, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 52.9
Votes: 2

 
Post Posted: 13-05-2011, 19:02:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate UNDE SCRIE REGULA ASTA O SCOTI DIN BURTA DAI O TURA PE LA REGULAMENT SI MAI FA O TURA SI CITESTEL CA IAR MA ENERVEZI.
Nu mai debita prosti ca nai tu treaba cu mn atat timp cat pe mess tiam dat pozele pot sa ies din joc sa intru sa ma joc nai tu treaba nu mai fi asa frustrat cu regula asta care nu exista! ip'ul meu ramane indiferent de ce fac eu asa ca nu mai ma loa pe mn cu dastea.
App daca ar fi vreo problema cu pozele cand le trimit ar fi pt mn ca imi fac lag daca intru sa ma joc in timp ce se trimit.


Nu te pune cu prostul, ca te coboara la nivelul lui si te bate cu experienta sa! :]]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MasterKLr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2012 15:48)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 342, Topics: 6
Location: Tg. Mures

Reputation: 107.4
Votes: 3

 
Post Posted: 13-05-2011, 19:09:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

slayer22 wrote:
Frate UNDE SCRIE REGULA ASTA O SCOTI DIN BURTA DAI O TURA PE LA REGULAMENT SI MAI FA O TURA SI CITESTEL CA IAR MA ENERVEZI.
Nu mai debita prosti ca nai tu treaba cu mn atat timp cat pe mess tiam dat pozele pot sa ies din joc sa intru sa ma joc nai tu treaba nu mai fi asa frustrat cu regula asta care nu exista! ip'ul meu ramane indiferent de ce fac eu asa ca nu mai ma loa pe mn cu dastea.
App daca ar fi vreo problema cu pozele cand le trimit ar fi pt mn ca imi fac lag daca intru sa ma joc in timp ce se trimit.



Termina slayer si tu gyno la fel:) Slayer Gyno are dreptate:) nu ai voie sa te joci pana nu te declara curat!

Slayer asteapta decizia lui Alehandro... sa nu va mai aud ca va certati!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PropheT

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 11-11-2021 13:36)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 1661, Topics: 211
Location: Camping on X2 !!!

Reputation: 245.9
Votes: 31

 
Post Posted: 13-05-2011, 19:49:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok ... gata cu cearta ... dar slayer ... pe mine dc ma injuri?? eu ce am facut ?? ... ca ti-am zis sa vb frumos?? asta am facut ?? daca tzie iti place sa injuri ... du-te frate pe camp sau intr-o padure si stai acolo si injura, dar nu ma injura tu pe mine, ca nu ma cunosti si nu te cunosc ... si mai si zici ca sunt copil al strazii si ca am 16 ani ... de unde stii tu ca eu sunt copil al strazii ?? sau ca am 16 ani ??

astept si eu un raspuns



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alehandro

[Respawn.Freakz.Ro ]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:36)
Joined: 12 Aug 2006
Posts: 595, Topics: 29
Location: Pe Respawn.FreaKz.Ro

Reputation: 164.5
Votes: 5

 
Post Posted: 13-05-2011, 20:20:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

intr-un fel a gresit si Gyno trebuia sa fie atent cand a facut primele poze ,dar tu asa limbaj ,poti sa ai tu 30 de ani cu limbajul ala esti mai inapoiat mintal ca unu de 16,
Decizia mea a fost foarte greu de loat finca ai fost un jucator activ al servarului , chiar ma gandeam ca odata si odata osa ajungi printre noi staff-ul , si a fost in oare care masura si vina lu gyno ,dar el nu facea decat sa isi faca treaba

posteaza ip ul tau aici , ai ban 7 zile sa te calmezi pe data de 20-05 iti dau eu unban , (nu pot sa iti dau ban temporar ca daca se da restart la server se sterge)
DECI: Ai ban 7 zile pana pe data de 20-05
Posteaza Ip ul aici




Va rog ajutati serverul cu un vot aici> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
slayer22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2011 21:58)
Joined: 05 May 2011
Posts: 21, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 52.9
Votes: 2

 
Post Posted: 14-05-2011, 21:42:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ms...bft

Nu te pune cu prostul, ca te coboara la nivelul lui si te bate cu experienta sa! :]]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 14-05-2011, 22:47:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In caZul asta scoateti`i banu` si lu` DarkSkater.. daca e sa ne injure lumea si sa primeasca ban 7 Zile.. procedati la fel cu toti.. a fi un jucator bun, da eu Zic ca trebuie jucatori buni care sa respecte si adminii.. oi fi gresit eu ca i`am facut poZe de 2 ori (desi nu vad ce e rau in asta)..da` daca se procedeaza asa.. lasa`ti`mi doar slot mie si scoteti`mi accesele..


I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MasterKLr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2012 15:48)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 342, Topics: 6
Location: Tg. Mures

Reputation: 107.4
Votes: 3

 
Post Posted: 14-05-2011, 23:13:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RO | Gyno wrote:
In caZul asta scoateti`i banu` si lu` DarkSkater.. daca e sa ne injure lumea si sa primeasca ban 7 Zile.. procedati la fel cu toti.. a fi un jucator bun, da eu Zic ca trebuie jucatori buni care sa respecte si adminii.. oi fi gresit eu ca i`am facut poZe de 2 ori (desi nu vad ce e rau in asta)..da` daca se procedeaza asa.. lasa`ti`mi doar slot mie si scoteti`mi accesele..


Gyno sinceri tare mi se pare ca raman cu o parere proasta despre tine daca procedezi in felu urmator. si iti spun si motivu pt care Darkskater nu merita sa joace pe acest servar:
Darkskater nu stiu ce ar mai cauta aici pe servar... i sa oferit sansa sa fie admin, a devenit, sa zicem ca sa folosit de el doar... activitate 0 de comentat tot timpu avea ceva de comentat. a devenit slot.. si si-a luato in cap... Daca a fost admin banuiesc ca ar fi trebuit sa stie regulamentu, daca ar sti regulamentu s-ar fi comportat mai civilizat chiar daca a fost degradat! nu imi vine el cu replici de genu:) se pot vedea in poze:




Nu i permit unui mucos sa vb asa. Si daca tot i trebe unban si te pune pe tine sa i ti parte de ce nu are el curaju sa posteze? M-a amenintat ca imi face reclamatie... Nici macar sa isi ceara scuze nu e in stare si lui i trebuie unban. Chiar si sa isi ceara scuze eu nu i le accept, cand mi se pune pata nu o pot spala.. cu el mi se pare ca am mai avut conflicte. Prima data am vrut sa i dau ban pt 60 de minute sa se calmeze dar o avut nesimtirea sa iasa afara, asa ca i-am dat permanent si cu permanent va ramane!

Daca Alehandro vrea sa treaca peste decizia mea nu am nimik impotriva, el e owneru si decide ce e mai bine pt servar.
Si tu Gyno credema daca faci asemenea gest, nu stiu care te va sustine ca faci bine sau nu. Ma rog e alegerea ta... eu cred ca sunt destui playeri bun care ar dori sa iti ocupe locul.

Have Fun !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 15-05-2011, 00:12:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu cum a vbit Dark..dar hai sa fim seriosi. v`ati luat de la un vot? ca ai dat nuj ce la vot si ai pus alta harta sau cv de genu si el a ras. i`ai dat gag ca a ras?c`mon bro! sa fim seriosi..El a fost admin pana nu i`a mai mers contul pe freakz.. l`am anuntat eu pe Aleh si i`am trimis msj lu Shoker si.. degeaba.. De asta si activitatea 0. El oricum mi`a Zis ca nu`i pasa de server de cand a primit downgrade.. Anyway... TE`A INJURAT si i`ai dat ban permanent.. Si pe mine si pe Prophet ne`a injurat slayer.. si in skimb el primeste ban 7 zile? Acu te citeZ "Nu`i permit unui mucos sa vb asa".. si aici ma refer la slayer.

Or fi jucatori buni care ar vrea sa`mi ia locul cum Zici tu.. dar ce arata asta despre voi? despre noi.. adminii? Daca un player injura un admin.. isi ia "warn"? Si la alt admin daca il injura isi ia ban permanent? Nu trebuie sa ma sustina nimeni.. dar eu Zic ca am dreptate..



I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alehandro, 15 May 2011 00:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 30-06-2024, 08:59:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password