User
Pass
2FA
 
 

Update-uri + IDEI de MOD
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message5346
The Parasite

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-06-2013 20:40)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 365, Topics: 8
Location: Bucuresti

Reputation: -294.8
Votes: 18

Post Posted: 06-06-2013, 19:37:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sau lasa ca face lag:P
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Parasite

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-06-2013 20:40)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 365, Topics: 8
Location: Bucuresti

Reputation: -294.8
Votes: 18

Post Posted: 06-06-2013, 23:33:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+ As dori sa mai adaug cateva ideei...

1. Propunerea cu damage money nu a fost luata in considerare...deci se pare ca am postat degeaba.
2. Sa se permita shop-ul la day, deoarece acum comanda /shop nu o poti folosi atunci cand incepe day-ul, dar o poti folosi inainte de a incepe day-ul. Asa ca mai bine sa fie permis, pentru ca daca eu apuc sa-mi iau drujba inainte ca simon-ul sa se gandeasca sa dea nightclawer day, o sa fiu sanctionat cu slay\reclamatie si nu e corect.

3. Timpul sa fie de 30 de minute, deoarece numai freeday-ul de la inceputul rundei tine 240 de secunde(4 minute) => ~20 de minute de joc, mai vine pe parcus inca un freeday, si trece timpul, iar noi cei de la CT, nu apucam sa fim nici macar odata simon.....Deci propunerea este sa se mareasca de la 25 la 30.

4. Sa se mai adauge melodii (pe langa cele 3) in Playlist Simon, sunt satul de aceleasi trei melodii...stresante... + Melodii Noi de terminarea rundei.

O zi buna.


2. Problema 2 s-a rezolvat.
Astept 3 ,1 si 4.


+ Inca o problema, la GODMODE nu mai poate vorbi nimeni de la CT\T + Simon, deci daca alegi modul godmode, primesc mute toti jucatorii(la mic).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aleks™

[Aztecas≫ Akats]



Status: Offline
(since 23-01-2014 01:23)
Joined: 29 May 2013
Posts: 186, Topics: 24
Location: Pe scaun.

Reputation: 31.9
Votes: 5

 
Post Posted: 10-06-2013, 03:10:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul Tau: Aztecas
Ideea Ta: Cand simon-ul da hns day si incepe cautarea,cateodata cand cei de la ct ajung la unii teroristi,ei isi dau kill.Practic,propun sa se interzica sa faca teroristii asta deoarece unii ct s-au chinuit sa ajunga la ei si nu fac niciun kill.Stiu ca nu ma mananca nimeni,asa ca mi-a venit si mie in gand sa propun astas -
Avantaje:Pai..ar fi cel mai ok asa.



Atata timp cat fondatorul unui site se gandeste doar la profit acel site nu mai este pe maini bune.
Cei care nu respecta regulamentul sunt niste gunoaie,dar cine isi abandoneaza camarazii/prietenii sunt considerati mai mult decat gunoaie.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
crizzatu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2014 19:12)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 811, Topics: 80
Location: Localhost Y!M: RoCrizzatu

Reputation: 209.2
Votes: 56

 
Post Posted: 10-06-2013, 07:17:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu poti interzice asta deoarece ...... nah doar CT nu moare pentru un KILL -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
frez0NNNNN^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2013 07:51)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 51, Topics: 13
Location: De pe jb

Reputation: 37.2
Votes: 2

Post Posted: 10-06-2013, 11:20:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bah crizzatu sa rezolvi cu simonu la godmode ca atunci cand e unu simon si dupa aia iese dupa server nu poti sa te bagi iar



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VenoWW
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-06-2013 06:47)
Joined: 10 Jun 2013
Posts: 13, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 31.5
Votes: 1

Post Posted: 10-06-2013, 17:39:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cred ca ar trebui sa deblochezi aia cu shop la day...
Adik
Cand sunt bani pe jos si vrei sa faci schimb valutar nu poti...
mai bine le scoti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LetSmoKe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-12-2017 17:43)
Joined: 03 Jun 2013
Posts: 392, Topics: 5
Location: Brasov

Reputation: 56.7
Votes: 26

 
Post Posted: 10-06-2013, 17:49:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VenoWW wrote:
Eu cred ca ar trebui sa deblochezi aia cu shop la day...
Adik
Cand sunt bani pe jos si vrei sa faci schimb valutar nu poti...
mai bine le scoti


Tie greu sa astepti pana runda viitoare? Foarte inutil ce ai scris tu acolo | Think before you say |



Skype - lucianos60
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JustLuciX

[Creep]



Status: Offline
(since 21-08-2015 02:04)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 579, Topics: 50
Location: Romania

Reputation: 152.1
Votes: 44

 
Post Posted: 10-06-2013, 20:05:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sugestii pentru update:
- repararea bugului de la gravity day.Cand simon da gravity day, el nu are gravity.
- Craniile dispar din banca...Ieri aveam 150, iar azi cand am intrat 0...Propun ori sa nu dispara deloc, ori sa le faci sa se reseteze odata la 3 zile(sau un alt interval de zile mai mare de 2 zile)





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crizzatu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2014 19:12)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 811, Topics: 80
Location: Localhost Y!M: RoCrizzatu

Reputation: 209.2
Votes: 56

 
Post Posted: 10-06-2013, 20:15:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza cu banca eu am resetat azi ca era bug!
Simon are gravity nuj ce ai vazut tu



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Aleks™

[Aztecas≫ Akats]



Status: Offline
(since 23-01-2014 01:23)
Joined: 29 May 2013
Posts: 186, Topics: 24
Location: Pe scaun.

Reputation: 31.9
Votes: 5

 
Post Posted: 11-06-2013, 02:51:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul Tau: Aztecas
Ideile Tale:
1. Eu unul nu sunt deloc de acord cu aprobarea altor persoane inafara de simon sa dea comenzi. Simon spune "cine misca moare" ,eu spun la micro: "Ultimul jos moare". Tero nu isi dau seama,si se aseaza,iar simon ii omoara,iar eu scap basma curata..nu sunt de acord,propun sa nu l-i se parmita altora sa dea comenzi daca nu sunt simon.Stiu ca,cateodata spun alti ct care nu sunt simon comenzi sa induca teroristii in eroare,dar mi se pare deja prea exagerat,cateodat unii spun in acelasi timp,cateodata deranjeaza chiar si simon-ul.(ganditi-va la asta)
2.Eu zic ca staff-ul serverului sa colaboreze mai mult,sa se ajute intr-e ei si sa nu se insulte.Pe skype vad des multi care jigniste,cateodata in gluma nu-i nicio problema..dar cateodata ada.De exemplu weekend-ul trecut intr-o conferinta cand s-a jignit Kassadin cu Channel..am observat ca erau seriosi,dar n-am intervenit..Stiti vorba ''Sa formezi o echipa este inceputul.Sa ramai impreuna este progresul.Sa lucrezi impreuna este succesul.''Acesta este un server frumos,cel mai frumos server pe care l-am vazut ,dar unii ii pot strica frumnuseata.Zic ca trebuie sa fiti un staff serios -
3.Yahoo emoticons!
Yahoo Emoticons!
Sa fie pe capul fiecarui jucator un smile ca la yahoo daca scrie de ex:'' - '', etc.
http://solidfiles.com/d/545f9/
@Crizzatu,poti testa sa vezi daca nu se provoaca buguri sau lag,eu zic ca ar fi fun daca s-ar adauga astea -
4.Propun ca adminii/slot sa se primeasca la cei peste 14 ani.Unii trebuie sa aiba o gandire mintala buna,nu imatura.Unii au mai putin,dar nu dau nume la nimeni si nu jignesc pe nimeni,toti stiu sa administreze foarte bine!Nu o puteti considera ca o propunere..doar o vorba -
5.DIN NOU CA PROPUNEREA MEA DE MAI SUS!(cititi-o)
Propun ca prizonierii sa nu aiba voie sa se sinucida intentionat. (kill in consola)
De ce? : Se gasesc unii copii care de-ai naibi ce sunt isi dau kill sa nu mai dam noi day...
Si continuua.
Propun ca cei care isi dau kill intentionat sa fie pedepsiti cu slay/kick/ban/quit.
6.Propun sa punem pluginul acela de pe ZM...cand apesi E treci prin coechipier...poate fi folositor in tuneluri cand te blocheaza un coechipier inapt.
7.Adminii sa nu mai fie asa de rapizi si duri(unii,cateodata).De exemplu cand intra un incepator care are microfon,adminii numara secundele prea repede si scoate..De exemplu popcorn,isi face bine treaba,dar trebuie sa aiba doar putina rabdare si sa vedem raspunsul respectivului.Eu cand eram ct cu unul care avea microfon,imi cerea ajutorul si i l-am oferit.I-am zis bind-ul de simon si acum joaca linistit cu microfonul - Puteam sa-l scot,dar nu erau multi pe server si l-am ajutat.Stiu ca ceilalti playery nu asteapta,dar oferiti-le mai multe secunde.Pana rezolva ei,il pot acoperi pe simon.
8.Daca cineva ezitã sã respecte comanda nu staþi dupã el, sigur vrea sã facã revoltã ºi nu ºtie cum, sau staþi dupã unul cã nu sa pun jos ca sã îl omorâþi
Ex: nimeni nu miºcã, un puºcãriaº fuge, nu repetaþi comanda cã degeaba; toþi în rãnd, unu se uitã dupã pisici, nu îl aºteptaþi
Obs. cu cât sunteþi mai duri cu atat o sa vã asculte mai mult (astai adevãrul, nu le dai nicio cale de scãpare).Greseala asta am facut-o eu uneori,dar am fost prea bland si imi cer scuze - Sa nu faceti greseala asta si voi.Daca sunteti 100% siguri ca va merge microfonul si ceilalti sunt de acord cu dumneavoastra,voi ziceti clar comenzile si cine nu le respecta ''poc'' -
9.Propun sa adaugam skinuri noi. Am ales cateva, sper sa va placa si voua.


1. Neo-> http://gamebanana.com/cs/skins/97453"; onclick="window.open(this.href);return false;

2. Naruto-> http://cs-bg.info/skin/3519"; onclick="window.open(this.href);return false;

3. Sasuke-> http://cs-bg.info/skin/3520"; onclick="window.open(this.href);return false;

4. Super Mario :trol: -> http://cs-bg.info/skin/3265"; onclick="window.open(this.href);return false;

5. Cat Women -> http://cs-bg.info/skin/3517"; onclick="window.open(this.href);return false; (Pentru viitoarele doamne pe server) -
Cum nu exista hat sasuke,poate bagi si tu skin,Crizzatu -
APROPO,UNELE SKIN-URI SA AIBA ACCES SI VIP-II LA ELE,mai ales la Sasuke si Naruto -
10.Am stat si am observat,ca in ultima vreme se cam face abuz de DING -
Si este chiar stresant...
Asa ca am venit cu o propunere care sa restrictioneze dingul la un numar maxim de utilizari pe runda
Cred ca 8 dinguri ar fi de ajuns...
P.S: Nu mereu se intampla asta,dar na..
11.Fondatorii/Detinatorii server-ului sa faca cateodata si sedinte cu tot staff-ul pe skype sau pe alta metoda de comunicare(pe skype cel mai bine) si atunci sa discutam ce vrem,ce nu vrem,ce ne trebuie,alte propuneri si alte discutii.Sa fie chemati si vip-ii,si noi putem ajuta cu foarte multe. -
12.Sugestie care mi-a venit acum 10 minute: Ca vip-ii sa poata da /off,sa dea jos niste accesori de vip de pe ei.
Avantaje:Mie deja i se intampla des sa cad cu knife-urile speciale la /lr-uri/box-uri si alte chestii..Cum este comanda /box si /boxoff sa fie ceva de genu si pentru vip -
13.Propun sa se elimine paintday deoarece mi se pare inutil si deloc distractiv + nu este utilizat aproape deloc.Il putem inlocui cu alt day -
14.PE MAPE FIECARE CT SA FIE SIMON DE MINIM 5 ORI.Vad ca unii ''disperati''(scuze de acest cuvant) se bag ca nebunii si nu lasa pe altii,sa fie o limita..Eu din cauza unora intru debea de 3-4 ori simon pe mapte,cateodata chiar niciodata - (cand sunt multi,na).
Cam atat am avut de propus,toata noapte m-am gandit la sugestii pentru schimbarea serverului + ma plictiseam.
N-AM LUAT NIMCI DE PE NET,DOAR CATEVA RESURSE,DE EXEMPLU LINK-URILE PENTRU SKINURI!
Va rog sa nu jigniti,astept raspuns la fiecare.
Voi reveni cu alte idei,voi aduna multe cand ma voi mai plcitisi.
Nu ma jigniti,nu cautati motiv de cearta.
EDIT:
Revin inca odata cu un mesaj si o avertizare.Unii admini/slot folosesc un limbaj mai indecent chiar decat playeryy.Pe chat se intampla rar,dar la microfon aud toate cuvintele scarboase..Mai ales de la Anton(scuze ca te-am spus),chiar si ieri LetSmoke i-a fauct o observatie..Exagereaza prea tare si nu se opreste,ii avertizez pe ceilalti ca voi incepe cu reclamatiile.
Cum ziceam,voi reveni cu alte propuneri in maxim 4 zile sau mai mult,sa vad situatia serverului si sa ma gandesc bine ce-i trebuie/ce lipseste/ce trebuie adaugat/ce trebuie exclus.
Edit:Idee noua venita cand ma plimbam cu un tanc pe o mapa.
Propun ca teroristii/ct sa aiba rezistenta maxima impotriva autoturismelor.Ma refer ca atunci cand unul conduce un vehicul(tanc,masina..etc.) si vrea sa loveasca un player,practic sa-l calce,sa nu aiba permsiiunea..Nu stiu cum s-o faceti,dar mai bine asa..tot se pedepseste playeryy care fac asta,dar deja se exagereaza prea mult.Nu mai tin minte de ce masina eram eu carat si nu ma omora..ma doar bloca Thinking
@Parasite,la ultima ta propunere..CONTRA.
Deoarece macar la godmode sa putem vorbi la microfon..poate cateodata avem chiar ceva important de spus sau alte chestii.Deci nu ar fi bine sa se elimine accesul,e bine asa cum e -
+ ca la scoala nu avem permisiuena de a vorbi,doar la football si la talente,cum e scris si in regulament.



Atata timp cat fondatorul unui site se gandeste doar la profit acel site nu mai este pe maini bune.
Cei care nu respecta regulamentul sunt niste gunoaie,dar cine isi abandoneaza camarazii/prietenii sunt considerati mai mult decat gunoaie.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PaRaDoX14

[Sezi Dildau!]



Status: Offline
(since 03-04-2019 19:50)
Joined: 29 Jun 2010
Posts: 995, Topics: 41
Location: IASI

Reputation: 404.4
Votes: 24

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  PaRaDoXflorin 
Post Posted: 11-06-2013, 06:44:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 Asta e si ideea jocului trebuie sa executi doar comenzile simonului. Daca te incurci si executi alte comenzi treaba ta + ar dura prea mult o runda daca nu iam induce putin in eroare -

2 Noi colaboram si ne ajutam daca ne mai certam cateodata ne trece si a 2a zi suntem iar prieteni

3 E un plugin de rahat

4 Slot/admin se primeste de la 14+ ani

5 Nu mai fi fragar daca ei vor sasi dea kill carei faza?

6 Inca o idee proasta...Teroristii se pot baga in alt T dupa ce nu a respectat o comanda...cum il mai omori fara sal omori si pe celalalt?

7 Pentru cultura ta eu cand am intrat prima data pe sv ~2 saptamani nu am avut tupeul sa intru CT...de ce?...ca stateam la T sa invat regulile si sa vad cum decurge jocul...asa ca cei noi pot sta T sa invete si dupa sa intre la CT

8 Nu am iertat pe nimeni care nu a respectat comanda

9 Sunt bune si skinurile astea + cum ii deosebesti pe cei cu FD ?

10 Nu prea se face abuz

11 De asta sau facut pe forum topicuri ca Propuneri, Nemultuimiri, Discutii + exista zona admin

12 Tie greu sa astepti si sa nu cumperi nimic pana vezi daca simon da un day sau face zi normala?

13 In sfarsit o idee buna...

14 Daca unii sunt mai rapizi si se pun primii asta e...si nu ai cum sa fii simon de minim 5 ori pe harta ... la 7 CT ar veni 35 runde fara FD ...si la ~2 min runda ar veni 70+ min harta deci...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Parasite

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-06-2013 20:40)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 365, Topics: 8
Location: Bucuresti

Reputation: -294.8
Votes: 18

Post Posted: 11-06-2013, 12:02:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti apreciez efortul pentru scris,Alex, dar tot ce ai scris este un rahat. Fara nicio ofensa, dar nimic din ceea ce ai propus tu nu are relevanta. Citez exact din ceea ce a spus si Paradox, la fiecare propunere a ta. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SOda
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-06-2014 17:19)
Joined: 19 May 2013
Posts: 336, Topics: 15
Location: Italy

Reputation: -27.8
Votes: 7

Post Posted: 11-06-2013, 13:04:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

as zice ca propunerea 13 ar fi de luat in considerare, poate se gasesc si alte day-uri mai frumoase decat paint..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hidrogen

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-07-2013 19:18)
Joined: 20 Nov 2012
Posts: 1747, Topics: 52
Location: Pe undeva pe aici!

Reputation: 2.3
Votes: 23

Post Posted: 11-06-2013, 14:48:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

As propune sa se mareasca spatiul in banca sa incapa mai multe cranii daca se poate - si daca poti sa faci sa transferam bani sau cranii si la colegii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crizzatu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2014 19:12)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 811, Topics: 80
Location: Localhost Y!M: RoCrizzatu

Reputation: 209.2
Votes: 56

 
Post Posted: 11-06-2013, 21:30:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deocamdata caut alt sistem de banca deoarece ala e bugat -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 15 August 2013 23:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 01-07-2024, 17:47:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x