User
Pass
2FA
 
 

World PVP on / off

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show all posts

World PVP?
On
43%
 43%  [ 728 ]
Off
56%
 56%  [ 929 ]
Total Votes : 1657

Author Message95524
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 16-05-2015, 00:47:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Let's see how many pro/cons votes we have for world pvp

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook


Last edited by Shocker on 24-06-2015, 23:39:51; edited 1 time in total
6 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 20-05-2015, 15:18:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalinacx wrote:
https://m.youtube.com/watch?v=ptvcwATdsQM&&feature=youtu.be


Pentru cei ce au votat pentru OFF, luati si vizualizati acest clip si ascultati in plm ce zice Varian acolo, ma rog, daca stiti engleza!
Pvp-ul este o chestie esentiala jocului, mai ales acestui patch! Eu chiar nu va inteleg bai frate, astia cu PVE de ce dq comentati, voi aveti bossi scriptati, intrati in rdf instant (daca aveti premade)... Noi ce dq avem? Un BG dupa care astepti 40 de minute ai se termina instant? Nu avem arene, nu avem nimic! Si daca va omoara altii cand faceti q care plm e problema? Pentru ce mai faceti q? Reputatie? Am exalted cu toate factiunile pe 3 char-uri. Sau voi vreti sa intru in bg sa ma vad cu un hordac pun fishing chair dau o duma si beau o bere?
Sunteti mai rau ca niste copii! Si am mai vazut la unu ca cica server-ul e PVE, e pve pe p***a *****! Si in plus, nu va plictisiti frate sa faceti acelasi lucru, zii de zii, saptamana de saptamana timp de 4 ani (cam cat dureaza un patch)?? C***e, am facut si eu pe cata o luna PVE si m-am plictisit grav...
Shockere, am mai spus-o si o repet, uite-te sa vezi de unde ai donatii mari, la Elite sau la Heroice, si decizi tu, nu toti copii care nu au o chiftea un burta!


Porcos dar adevarat.

Sunt PvE player, dar ar mai aduce un pic de distractie pe server.

0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 24 June 2015 21:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 12:28:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x