User
Pass
2FA
 
 

ce mai vreti pe server.
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1082
Freakz*DuLceTeL

[S3X*p3rMaN3nTy; x ]



Status: Offline
(since 09-04-2022 10:29)
Joined: 27 Jun 2015
Posts: 15862, Topics: 2099
Location: TG-Mures

Reputation: 964.9
Votes: 668

     
Post Posted: 17-05-2016, 17:41:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da,pentru parola scrie /reg pe server,sa ti-l inregistrezi,iar pentru lvl,credite sa rezolvam cu php-ul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LeThaL-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2016 13:30)
Joined: 30 Apr 2015
Posts: 17, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 69.8
Votes: 3

Post Posted: 17-05-2016, 17:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Îmi permite si mie cineva să-l injur pe tipul care se ocupa acum de comunitate care umblă pe unde nu-i fierbe oala pe la parole si update-ul ala cu login si /reg?
1.Cand ai băgat chestia aia ai scos toate parolele cred.
2.Cum nu am intrat imediat pe srv cineva s-a inregistrat in locul meu pe numele LeThaL-.
3.Toate nick-urile sunt compromise .
4.De ce?!
5. Jucatorii vechi nivel 10 + nu mai au parola la cont.
6.Am incercat eu si merge am intrat pe conturile prietenilor care s-au lăsat odată cu mine acum ceva timp.
7.Ti-ai băgat (nu cred ca am voie sa injur aici) in el de srv.
8.Orice nick cu nivel mare (playeri vechi si inactiv) nu mai este parolat .
9. Am putut pur si simplu să intru cu nick-ul catorva prieteni si s-a dovedit a fii neparolate:@
10.Am intrat pe multe conturi vechi si nu prea sunt parolate decat cei care posibil să aiba vip sau admin.
11.Concluzie?! ti-ai bătut joc de srv si ai distrus tot cu loginu ala
12.Nu prea mai am nevoie de nick name meu acum.. DE CE? DOAR AVEA LVL 13. =::: nu conteaza doar pot foarte usor sa imi aduc aminte de un playeri vechi cu nivel 14 să intru cu name ala si sa dau /reg ce mare scofală ... apropo l-am luat pe Kidding? si pana rezolvi treaba eu nu mai intru pe srv.. Kidding? dacă vezi mesaju asta si vrei să intrii pe nick name ii dai pm la owner sau mie să-ti dea/schimbe parola


13.STIU CA NU TE OBOSESTI SĂ CITESTI TOT CEAW -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Freakz*DuLceTeL

[S3X*p3rMaN3nTy; x ]



Status: Offline
(since 09-04-2022 10:29)
Joined: 27 Jun 2015
Posts: 15862, Topics: 2099
Location: TG-Mures

Reputation: 964.9
Votes: 668

     
Post Posted: 17-05-2016, 18:00:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa stii stii ca sv-ul inainte sa plece ceacea,si inainte sa il ajut pe deluxe,era sv-ul praf,nu eram cum era acum,acele site-uri care sunt facute de ceacea,in privinta asta daca nu se vede destul de clar nu mai merg,vezi ?Acum eu ce vrei sa fac ??? nu va inteleg,Ok,daca nu e bine ca aveti lvl,credite,si nu dam rr,o sa dam rr la tot,credite,lvl,parole ? o sa va placa ?
Daca da asa o sa facem ca sa nu mai pic eu acel Fraier



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LeThaL-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2016 13:30)
Joined: 30 Apr 2015
Posts: 17, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 69.8
Votes: 3

Post Posted: 17-05-2016, 18:25:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bă frate eu nu zic cu părere de rău... Doar că ati scos toate parolele de pe nick-uri..
Vine un prichindel care m-a vazut pe srv.. si pana mea intra inaintea mea vede ca parola nu mai e.. bagă el altă parolă..
Eu nustiu cum s-a ajuns la treaba asta să scoateti parolele.. stiu ca sunteti incepatori in ceea ce faceti dar vă rog un pic un pic mai multă atentie...
Eu sunt player foarte foarte vechi de pe vremea cand era srv-ul nr1 in Romania..
Pe atunci era frumos să-l joci.Fiecare juca cu placere.. imi aduc aminte de oameni faini care se jucau pe srv .. Na3, fraNNN,t3n3br3,NEO,Scipio, Hamann , DARK ANGEL și mulți alții de care nu mai imi aduc aminte exact.

Doar vă rog mai multă atentie .. atat. -
Dacă v-am jignit cumva imi cer scuze -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Freakz*DuLceTeL

[S3X*p3rMaN3nTy; x ]



Status: Offline
(since 09-04-2022 10:29)
Joined: 27 Jun 2015
Posts: 15862, Topics: 2099
Location: TG-Mures

Reputation: 964.9
Votes: 668

     
Post Posted: 17-05-2016, 18:28:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asteapta.. sa facem sa meraga php-ul.. are deluxe back-ul cu toate parolele vechi.. si le pune el.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by deluxe, 12 June 2016 08:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 12-06-2024, 05:02:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password