User
Pass
2FA
 
 

cerere marire
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2746
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 01-11-2011, 13:14:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti dau un Pro,adminul se da usor dar se si poate lua.Din partea mea,esti OK.


facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 04-11-2011, 21:06:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Madi wrote:
Iar?
Tu nu te-ai plictisit sã tot faci topicuri, cã sigur ne-am plictisit noi sã le tot citim.
Eu ți-aș scoate adminul.
Nu meriți mãrire. Nu recunoști codul decât dacã e foarte evident. În plus ești super insistentã și ai decãzut mullt din cauza asta.

L.E.: Ea stã seara and stuff ca sã prindã codați pentru mãrire doar. Are impresia cã dacã are 43223 pagini de cdați, o face și capabilã. Nu e așa.



Are 12 pagini de codati si tu asa ceva zici ????
Are aproape cat tne -
Foarte dura replica ta ... daca erai tu in locul ei iti pierea tot chefu de joaca si cautai alt server -


lOl ^_* wrote:
madii don t be so evil!!

Asa, Alexandra eu iti dau o sansa ca vad ca chiar iti doresti sa devi sinner, pentru codati care i-ai postat si ca stai pe cs noaptea, ai PRO meu.
Un sfat, daca nu sti sigura ca are aim, wall 100% mai bine fai demo, i-ai ip si posteazal ,la pareri demo decat sa mai faci o gafa cum ai mai facut.

Fiecare merita o sansa, but don t fux it again!



Clar ca merita o sansa , asa dati contra de parca voi sunteti retrogradati,. sau va fii un sondaj si ea intra in locul unuia din admini ... -


Eu iti dau PRO , pentru ca de fiecare data cand intru e spec, si ma intreaba Dire dai ban lu ala ... e codat ala ... vezi ca fac demo ...
Cata rautate doamne -

Probabil nu imi veti lua votul in considerare ca nu am fost activ , dar pe fata asta o stiu demult si tot la fel e , poate ca nu e cel mai tare admin , dar are timp sa invete ... si de ce sa nu ii facem munca mai usoara ... -




P.S. Frank nu comenta aiurea

Later Edit:
Frank Lucas wrote:
@ dire : Scuza-ma ca zic asta iar , stiu ca nu iti convine de mine - , dar cu 3 ore jucate in ultima luna sti tu ce activitate are fata , sau cat de "descurcareata" este ??? Eu zic sa iti vezi de treaba ta . Nu imi spune tu mie sa nu comentez aiurea . Ai grija cum vb cu mine ca nu ne permitem .



Vorbesc de numarul codatilor si de cat de veche e ... are foarte multi codati si chiar daca nu stie inca la codatii mai grei are timp sa invete ... nu am nimic cu tine , dar cand dau un vot cuiva care merita tu sari la gatu meu ca nu am jucat pe server si nu pot vota! -


Later Edit 2:
Frank Lucas wrote:
LE : Hai sa trecem peste asta , nu am nimic cu tine , si sper ca nici tu cu mine . Din partea mea voteaza . Eu imi spun parerea , ca si tine de altfel .



Nu votez cand stiu ca nu sunt activ , dar ea joaca mult pe server si se implica de aia imi e ciuda si am votat , ai vazut ca nu prea votez cererile din moment ce nu joc -



Last edited by Dire on 05-11-2011, 05:09:48; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wickie

[Welcome in Jungle]



Status: Offline
(since 14-06-2018 23:09)
Joined: 03 Mar 2010
Posts: 9453, Topics: 218
Location: Romania

Reputation: 565.2
Votes: 184

Post Posted: 04-11-2011, 22:51:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se pare ca ma cauti numa cand ai nevoie de mine.
alexandra_tgv wrote:
pls uitate si u in lista mea si la cerere si poate imi dai un pro sau contra
ms
---

CONTRA



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Lucas

[Blue Magic]



Status: Offline
(since 18-08-2015 18:51)
Joined: 10 Jul 2010
Posts: 1950, Topics: 51
Location: Pe scaun

Reputation: 152.2
Votes: 41

Post Posted: 04-11-2011, 23:17:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ dire : Scuza-ma ca zic asta iar , stiu ca nu iti convine de mine - , dar cu 3 ore jucate in ultima luna sti tu ce activitate are fata , sau cat de "descurcareata" este ??? Eu zic sa iti vezi de treaba ta . Nu imi spune tu mie sa nu comentez aiurea . Ai grija cum vb cu mine ca nu ne permitem .

LE : Hai sa trecem peste asta , nu am nimic cu tine , si sper ca nici tu cu mine . Din partea mea voteaza . Eu imi spun parerea , ca si tine de altfel .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
closer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2014 12:42)
Joined: 30 Jun 2009
Posts: 100, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 192.3
Votes: 8

Post Posted: 05-11-2011, 13:37:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA "inpotriva mea si totusi sa tinem cont ca alti nu are lista codati cat o am io si are adminu cu mult inaintea mea"..............omfg


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
klesk

[7sins]



Status: Offline
(since 25-03-2015 10:05)
Joined: 24 Jan 2007
Posts: 2997, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 318
Votes: 107

Post Posted: 06-11-2011, 20:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins

sin.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by klesk, 06 November 2011 18:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 01-07-2024, 14:23:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x