User
Pass
2FA
 
 

gm de nimic
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3863
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 13 hours ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 07-06-2010, 18:14:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok. Acum am venit.

Flex vine la alianta si incepe cu Zohl Boss , ca isi vinde un rinichi sa ia GM , peste 2 minute zice ca isi vinde 2 rinichi ca sa ia GM, ii zic faptul ca GM nu se ia pe rinichi , cu ce imi raspunde el?

"GM se ia pe mu9 >>>>>>>> ie" exact asa.

Cristina imi zice Zohl dai ban.
Blader imi zice sa-i dau ban 10d.
Ii dau ban 10d pe charu lui principal , cel de 80 , nu cel de lvl 1 , cu reason (de la blader)
Vede asta si ma face ratat. Ii dau 500 minute mute pentru jignire GM.

Mi se pare absolut normal sa ia pe charul cu care joaca ban atunci cand aduce acuzatii false , ce rezolvam daca ii dadeam ban pe charu de lvl 1?

Singuru print cu discutia pe care il am e cand m-a facut ratat , pentru ca Max mi-a zis ca nu m-a facut , vroiam sa am dovada.





flex wrote:
am intrat pe un cont la hoarda asa de amuzament si am zis pe global ca vand un rinichi sa iau si io gm ....dupa asta fara sa aibe nici o legatura zohl sa bagat in seama ca cica te mananca in cur ...fara motiv....si dupa sa bagat si consuelo sa faca misto de mine ca nu ma suporta ...... si dupa leam zis sa termine draq ca nici io nu i suport....si imi iau ban pe contu de la alianta.......desi erram pe cont la hoardda si reason cica S@L?
pai e posibil sa isi permita gmii sa faca misto de playeri ei sa injure sa faca misto si sa nu pateasca nimik da cand un player a facut ceva sa ia ban ce draq ma soker organizeazai



Minti in ultimul hal. Am zis eu ca te mananca in cur? Ne-ai zis sa terminam ca nu ne suporti?


Warkainn / Max voi ce treaba aveti? E banul vostru?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
napolact
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-07-2010 12:42)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 146, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 13

 
Post Posted: 07-06-2010, 18:38:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

are dreptate zohl ,a intrat flex la h si a zis ca isi vinde si el un rinichi ca sa isi ia gm,incercand sa faca referire la zohl,+ca a si inceput sa injure
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Westy

[Tom&Jerry Fan]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:28)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2197, Topics: 190
Location: In A Mouse Hole

Reputation: 283.9
Votes: 38

 
Post Posted: 07-06-2010, 18:43:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pana si in titlul postului pe care l-ai facut adunci jigniri unui GM , parerea mea go play solitare !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 07-06-2010, 18:57:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banul ramaneeeeeeeee.


Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by blader, 07 June 2010 16:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 04-10-2024, 01:54:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x