User
Pass
2FA
 
 

jb.freakz.ro
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Archive - subdomain requests
Author Message6176
[TH]George.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-08-2014 06:10)
Joined: 22 Aug 2014
Posts: 171, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: -8.4
Votes: 9

 
Post Posted: 24-08-2014, 14:04:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Happy =]] wrote:
Am sters ce era facut de mine, nu vroiam sa iti dau teapa dar daca tu asculti de ala asta e. Aveai acces si la mine.
Chiar ati crezut ca va dau din fostul sv ? Normal ca v-am mintit ca sa nu va dau, stiam ca vreti sa imi dati teapa. Faceti exact ce a facut si thun.der, adica de ras, cu destroy si ban pentru reputatie si bani.

Poza 1
Poza 2
Poza 3
Poza 4
Poza 5
Poza 6

Eu i-am dat ban pe contu "Shadow" si tu il ascundeai acum cu contul george .
Conturi

Nu e greu sa mergi la altcineva sa-ti faci alt cont.


"Si cum observi Fantazy a fost scos de vreo 4/3 zile de la tot sv"

Lasa minciunile ieftine.


"Eu am avut grija de server si am auzit bine?Vrei sa-mi dai teapa?Ce sa faci sa-ti dau din nou dns ca sa ti-l faci cu crizzatu no ? :)Sa dati iar teapa si sa scoateti euro din sv ."

Asa-i, m-ai prins, ironia fiind treaba cu teapa.


"Si mai ai si grad pe forum ..rusine. "

Promit ca o sa ma duc sa plang dupa asta, poate trec si pe la biserica.



"Edit : si + ala nu este id-ul lui fantazy eu vorbeam cu el de pe alt id."

Alte minciuni ieftine, iti fac poze la toata conversatia sa vezi ca el este.


domne dar poate ala a zis ca sunt eu ala , sa iau ban , ca are ciuda pe mine - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 24-08-2014, 15:12:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Okay, topicul ãsta s-a transformat complet în chat ºi n-are rost sã-l "curãþ" de off topic ºi sã dau warn-uri, aºa cã aºteptaþi decizia lui Avioane.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-08-2014, 14:11:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum sa discutam.
La discutia asta ia parte doar Happy si Drogatu, cine intervine, warn.
Citesc fiecare mesaj si repliez aici, in functie de ce citesc.


La inceput cand v-am zis ca va dau DNS-ul, am zis ca nu vreau sa aiba nici o implicare Crizzatu, daca luati DNS< munciti voi, il ridicati pe spatele vostru. Nu vreau sa intervina Crizzatu, ati acceptat. Acum ce vad? @ Happy???
Code:
Normal ca v-am mintit ca sa nu va dau, stiam ca vreti sa imi dati teapa.

Si totusi tu esti ala care a facut-o, cred ca esti constient, ca daca iti dadeau teapa, interveneam eu, cum o fac si acum.

Legat de stergerea tuturor topicurilor, ai procedat urat, am facut-o si eu odata, uiti ca nu esti singurul owner, erati 3, deciziile se iau impreuna.
Asa si cu cealalta categorie, desi tu l-ai pus ca moderator, decizia de a muta serverul ai luat-o singur, nu asa se procedeaza.

Sunt multe ce nu le inteleg, din cauza asta doresc s-o lamurim pe cale amiabila.
Un DNS este nul, fara o persoana care sa se ocupe. Nu inteleg ce atata cearta pentru un amarat de DNS.

DNS-ul apartine comunitatii freakz, DNS-ul nu va ajuta cu nimic daca nu aveti grija de server. Din JB au iesit cei mai multi bani, ma rog, au profitat unii, este binecunoscut faptul ca m-am interesat in mod special de Crizzatu, stiind ca face magarii si m-am opus mereu contului sau in aceasta comunitate, inainte nu aveam "putere" sa stopez aceste batai de joc la adresa userilor, acum am.

Happy/Drogatu, Dns-ul JB.freakz.ro vi-l dau decat voua/amandoi, separati nu. Asa ca va intelegeti cum faceti.
Legat de donatii, o sa le interzic, donatii doar la host, nu sa luati voi bani in mana.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 25-08-2014, 14:13:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt de acord sa fiu cu happy dar sa nu incerce magari ca eu nu vreau sa platesc hostul degeaba si dupa sa vina crizzatu si sa ne strice tot...Si orice donatia pe care am primito...sau dus in host...si vroiam sa te mai intreb daca donatiile vin in host pot da si admine sau doar vip?


Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-08-2014, 14:15:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa ma gandesc azi si maine la tot, o sa stiti la momentul oportun.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 25-08-2014, 16:35:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si cu moderatorii cum raman pentru ca vreau sa ma ocup de forum...


Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-08-2014, 16:44:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astept mesajul lui Happy. Pana nu vine el, nu fac nimic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 26-08-2014, 22:02:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa fie clara treaba.

wrote:

Nu vreau sa intervina Crizzatu, ati acceptat. Acum ce vad? @ Happy???


Direct nici nu are implicare, altii zic ce si cum se intampla pe aici.


wrote:
Code:
Normal ca v-am mintit ca sa nu va dau, stiam ca vreti sa imi dati teapa.

Si totusi tu esti ala care a facut-o, cred ca esti constient, ca daca iti dadeau teapa, interveneam eu, cum o fac si acum.


wrote:
daca luati DNS< munciti voi, il ridicati pe spatele vostru


Nu sunt, nu am dat teapa cu nimica, nu am zis nicaieri ca dau din fostul server ceva.
Daca le dadeam fostul server gata facut unde mai era munca ?
Eu chiar am fost absent ( am avut probleme ) cam toata perioada inafara de inceput cand l-am facut si i am pus chestiile de baza, ei or luat donatii / reputatie.


wrote:
Legat de stergerea tuturor topicurilor, ai procedat urat, am facut-o si eu odata, uiti ca nu esti singurul owner, erati 3, deciziile se iau impreuna.


Chiar deloc, am sters tot ce era facut de mine nimic in plus sau ce era facut de altul.Pe ceea ce am facut singur decid doar eu ce fac, ce este facut la comun decidem la comun.
Cum am spus eu am fost absent, in timpul asta il ascundea pe fantasy cu un alt cont ( banat de mine ) nu mai aveam incredere.


wrote:
. Nu inteleg ce atata cearta pentru un amarat de DNS.


Este un dns popular din care se pot obtine multe beneficii, singura problema este ca eu vreau sa fie ca inainte nu sa i se faca numele de ras si de aceea ma tot "cert".
Fostul owner si-a batut joc de el cu boti si altele, acum se dadea destroy / ban ca nu ii dadeau reputatie si donatii care mergeau prin buzunar. ( si azi am primit un pm ca e e bataie de joc pe server )


wrote:
Happy/Drogatu, Dns-ul JB.freakz.ro vi-l dau decat voua/amandoi, separati nu. Asa ca va intelegeti cum faceti.
Legat de donatii, o sa le interzic, donatii doar la host, nu sa luati voi bani in mana.


Eu oricum nu luam in mana nimica, nu-mi trebuia si nici nu-mi trebuie. ( asta or uitat sa mentioneze mai sus cand au zis ca vreau serveru' pentru bani )


Decizia finala, am vorbit si cu el, este de acord, serverul este configurat doar de mine merge fara probleme.

IP final: 93.119.26.88:27015
Moderatori doar eu si drogatu.
Categoria ramane aceeasi neschimbata.
Sa inchizi acest topic si sa-l redeschizi pe acesta .


george

"domne dar poate ala a zis ca sunt eu ala , sa iau ban , ca are ciuda pe mine"
Din ce mi-a zis drogatu nu aveai nici ftp si nici moderator pe forum, nu vad ce ciuda sa aiba pe tine daca esti nou dar permite-mi sa ma indoiesc de ce zici.


@ThunderJB

"Pentru ca m-a mentionat am voie sa postez"
Nu esti la gradinita aici cand cineva iti spune numele sa vi si sa te bagi in seama. Nu esti "prietene" cu mine ca nu am crescut impreuna, esti doar un copil cu bani ce cauta atentie.
Lasa atitudinea asta ca nu impresionezi pe nimeni, mergi la serverul ala din . Scuze ieftine, in 2 saptamani n-ai fost in stare sa-i pui macar modul si pluginurile de baza.






Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 27-08-2014, 06:53:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Problema e ca tu ai sters TOPICURI, nu posturile tale, deci nu aveai dreptul sa faci asta. Data viitoare cand ai de gand sa faci o chestie de genul, nu o face.
Va mai dau o sansa. Acces doar tu si Drogatul. Sincer, nu am vazut imbunatatiri, fata de ce a reusit thunder, el cel putin si-a batut joc de server, nu de jucatori.
Nu stiti ceva, aveti persoane competente pe forum, Crizzatu nu mai intervine nici direct nici indirect.
Spor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 27 August 2014 04:48



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Archive - subdomain requests  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-05-2024, 06:13:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x