User
Pass
2FA
 
 

maaaama, ce admin !!! maaama, ce moderator !!!
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message4781
D3rek

[Green Gamer]



Status: Offline
(since 27-06-2011 12:28)
Joined: 03 May 2009
Posts: 449, Topics: 27
Location: Comuna Municipiu

Reputation: 316.2
Votes: 10

Post Posted: 18-09-2010, 11:22:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate cand o sa intelegi ca atunci cand ai dreptate, ai dreptate.

fa o reclamatie cand cineva e jignit de un admin, si eu voi lua masuri, dar nu "jigniri" d-alea ca intre copii cu "hai lasa-ma, si du-te acasa" ca astea nu-s jigniri.

Limbajul indecent/vulgar/obscen este pedepsit cu llama/gag/ban 30-120 minute, sau chiar permanent

Iti sugerez sa mai citesti inc-o data regulamentul de aici: http://forum.wow-freakz.com/Regulament-war4.freakz.ro-Update-27.08.2010-t30825.html

Si, daca nu-ti convin regulile de pe acest server poti pleca, acelasi reguli sunt si pe war3 si a crescut cu aceasta ordine, eliminandu-i in timp pe cei ca tine, evident unii s-au schimbat, dar asta e problema ta si a lor, doar tu stii cum vei aborda situatia asta.

Tu din toti oamenii esti nemultumit, ba de moderatori, ba de admini, ba de lumea care te inconjoara, te crezi centrul universului cand inca nici macar nu se stie originea lui. (n.r. universului)

Si... Se poate da *** in cazuri super-mega-ultra speciale, in afara de cele cu cod.

Avertismentul meu legat de tine ramane in vigoare.




P.s. Userbarul roz de la freakz, nu este o greseala. -

Everything I'm not, made me everything I am
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 19-09-2010, 12:47:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Semaca1 wrote:
Si daca iau interdictie, ce ? Gasesc eu alt server. Dar stii owner-ii ca am dreptate cand zic ce zic si nu se va ajunge acolo.


Ce ziceai tu nepoate...ca iti gasesti alt server,k sunt milioane de servere pe care poti juca?? ar fi bine sa dispari de pe acest server pentru k NIMENI nu te inghite -

Semaca1 wrote:

Era mai usor sa schimb serverul, dupa cum a sugerat ellada sau twister. Dar eu doar aici joc si aici voi juca pana va veni "de mult promisul" ban 0.


Acum ce zici,k joci aici pana o sa-ti dea ban permanent nu?? ei bine nu-ti face griji k va veni si acesta foarte curand, s-au saturat mai toti de pe server de tine copile...mereu vii tu pe server saluti lumea si apoi iti incepi "mica fiesta" si aici ma refer knd te bagi tu peste TOT, k de ce adminul x nu i-a dat gag lu ala,k de ce adminul y i-a dat lu ala permanent, k de ce injura ala pe server sau mai stiu eu ce...TU TE CREZI PERFECT smechere iti spun eu...k dak taceai si iti vedeai de treaba ta pe server nu avea nimeni nimic cu tine totul era frumos si cald...dar tu nu te crezi mare si tare si teai gandit tu sa vii pe war4 sa faci legea si sa contesti si cea mai mica decizie care se ia pe server....dintre toti jucatorii care sunt pe war4 DOAR TU esti cel mai smecher,faci reclamatii te iei in gura cu toti mai ales cu Carla (si vorba aia fata asta nu ti-a facut nimic).Dar iti spun un singur lucru - ownerii nu mai au rabdare cu tine si nu cred k o sa mai stai mult pe acest server dak continui la fel...si crede-ma,toata lumea ar fi fericita daca ai pleca de bunavoie sau daca ai zbura de pe acest server. -

Sper ca ne-am facut toti intelesi...COMPRENDE?? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Semaca1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2010 18:19)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 51, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 44
Votes: 5

Post Posted: 20-09-2010, 14:33:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza, frate, scuza-mi limbajul, dar tu esti prost !

Adytzza wrote:
Semaca1 wrote:
Si daca iau interdictie, ce ? Gasesc eu alt server. Dar stii owner-ii ca am dreptate cand zic ce zic si nu se va ajunge acolo.


Ce ziceai tu nepoate...ca iti gasesti alt server,k sunt milioane de servere pe care poti juca?? ar fi bine sa dispari de pe acest server pentru k NIMENI nu te inghite -

Semaca1 wrote:

Era mai usor sa schimb serverul, dupa cum a sugerat ellada sau twister. Dar eu doar aici joc si aici voi juca pana va veni "de mult promisul" ban 0.


Acum ce zici,k joci aici pana o sa-ti dea ban permanent nu?? ei bine nu-ti face griji k va veni si acesta foarte curand, s-au saturat mai toti de pe server de tine copile...mereu vii tu pe server saluti lumea si apoi iti incepi "mica fiesta" si aici ma refer knd te bagi tu peste TOT, k de ce adminul x nu i-a dat gag lu ala,k de ce adminul y i-a dat lu ala permanent, k de ce injura ala pe server sau mai stiu eu ce...TU TE CREZI PERFECT smechere iti spun eu...k dak taceai si iti vedeai de treaba ta pe server nu avea nimeni nimic cu tine totul era frumos si cald...dar tu nu te crezi mare si tare si teai gandit tu sa vii pe war4 sa faci legea si sa contesti si cea mai mica decizie care se ia pe server....dintre toti jucatorii care sunt pe war4 DOAR TU esti cel mai smecher,faci reclamatii te iei in gura cu toti mai ales cu Carla (si vorba aia fata asta nu ti-a facut nimic).Dar iti spun un singur lucru - ownerii nu mai au rabdare cu tine si nu cred k o sa mai stai mult pe acest server dak continui la fel...si crede-ma,toata lumea ar fi fericita daca ai pleca de bunavoie sau daca ai zbura de pe acest server. -

Sper ca ne-am facut toti intelesi...COMPRENDE?? -


Am incercat sa ma linistesc, dar adminii nu ma lasa -

Respecta, ca sa fii respectat !

I reject your reality and substitute my own.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 20-09-2010, 17:16:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

semaca ti-au raspuns 2 owneri deci inchidem.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 20 September 2010 15:16



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 07-05-2024, 19:25:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x