User
Pass
2FA
 
 

o parere Croshetez asfalt
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message2907
ScreamMD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2018 09:08)
Joined: 22 Feb 2010
Posts: 88, Topics: 22
Location: pe mare

Reputation: 381.4
Votes: 8

Post Posted: 17-08-2012, 13:16:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-auzi ? Plimba ursu` .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 17-08-2012, 13:21:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

voi tot faceti offtopic aiurea. i au facut adminii poze non stop si nu are nimic din cate am vazut.(demo ul nu il pot deschide)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 17-08-2012, 13:30:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba uite ca tocmai a luat ban pentru nepredarea ss-urilor .. Macar s-a terminat tam-tamul asta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 17-08-2012, 13:31:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

putin ma intereseaza ca a luat ban sau nu, eu am zis doar ca i a facut un admin poze azi si era clean.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarK1

[Soul Reaper]



Status: Offline
(since 03-01-2019 14:54)
Joined: 01 Jan 2010
Posts: 1130, Topics: 78
Location: Romania

Reputation: 556.3
Votes: 34

 
Post Posted: 17-08-2012, 13:36:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da dar aici nu vorbim de poze , ci de demo .. deci si postul tau nu prea isi are rostul -
Edit: si daca a fost banat pentru neprezentare de SS , nu mai are rost sa vorbim



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tasse

[`NEZEUj37!]



Status: Offline
(since 06-07-2020 17:51)
Joined: 06 Mar 2011
Posts: 1176, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 243
Votes: 15

Post Posted: 17-08-2012, 16:36:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ahahahahahah cat de penal !
Demo-ul asta e mai EVIDENT decat cel de pe aztec.
Reiese urmatoarea concluzie : Javrix e paralel cu Cs-ul , iar croshetez asfalt asta are wall.
Eu oricum daca il prind pe server ii dau *** si v-as ruga si pe voi(adminii) sa faceti la fel.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mzq-
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-05-2017 20:42)
Joined: 13 Nov 2009
Posts: 5921, Topics: 222
Location: Sweden

Reputation: 1018.9
Votes: 230

 
Post Posted: 17-08-2012, 18:31:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand eu am zis ca asta e un lesinat toti au sarit pe mine ca nu stiu sa recunosc skillu -))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tranda

[bazi]



Status: Offline
(since 05-09-2015 22:04)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 990, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 176.4
Votes: 12

 
Post Posted: 17-08-2012, 19:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-) +1 tasse

"Cheers to those who wish us well, and those who don't can go to hell"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 17-08-2012, 22:27:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda , faza tare acolo la smoke , a tras omu direct ... nu mai avea greturi , eu sincer nu vedeam prin smoke acolo . Asta ar fi una la mana , a doua treaba este ca asa cum zice el ca are cine stie ce casti , in harmalaia aia nu ai cum sa auzi un anumit player . Si eu zic wall , din pacate sunt unii frustrati care nu reusesc sa joace curat si de aceea ei cred ca sunt mai buni , dar nu prin maiestrie ci doar prin coduri .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 18-08-2012, 00:29:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DarK1 wrote:
wall toata ziua .. din primele 2 runde iti dai seama de acest lucru .
si ca sa-ti si explic sa nu te mai ataci degeaba , cand ai dat he-ul acela teroristului ce campa (aici te-ai dat de gol prima data , tu nu aveai de unde sa-l auzi pentru ca el campa ... tu nu ai verificat si partea din stanga , doar ai dat he si ai iesit cu tinta pe el ) si la scara cand la fel ai iesit cu tinta pe aia doi ..deci degeaba te dai tu rotund si cunoscator de cs cand defapt esti un nimic !
@ javrix , tu te-ai uitat la demo? sau doar te-ai dat si tu mare cunoscator? Ai vrut sa pari inteligent ? sau sa lansezi atacuri la unele persoane? .. tu mai bine te-ai abtine daca postezi doar sa faci flame si sa instigi la cearta! Cat despre acest demo esti total pe langa ... alta daca cand iti dai cu parerea vizioneaza demo-ul inainte si utilizand si niste casti (nu unele de telefon)

Croshetez asfalt wrote:
Doamne alt demo,alta poveste !-

Posturi unite automat, 16-08-2012, 16:25:08

E greu cu cs asta credetima, ala saracu m-a innebunnit cu prefire luii atat stiee.Prietene invata cs te rog eu!

Da alt demo , alta poveste ! Dar in povestea asta se dovesdeste ca esti codat!Si intradevar cs-ul este greu , tu demonstrezi acest lucru cel mai bine


Sincer sa fiu am vazut doar 2 kill-uri si nu mi sa parut nimic , pe demo-ul de pe aztec clar nu le avea on. Nici aici inca nu sunt foarte sigur ca nu l-am vizionat tot demo-ul. Cand o sa am timp o sa-l vizionez pana atunci raman cu opinia de pe aztec.
Cat despre "atotcunoscatorule" care esti , lasa-ti vrajelile ieftine acasa ca nu speri pe nimeni. A fost o parere si cu asta basta. Daca m-am inselat sa-mi fie de bine , nu-ti dau tie sau altuia explicatii despre opinia mea. E libertate la opinii "atotcunoscatorule". Fugi si latrai in felie lu Miss Madi.

Tasse uiti ce ai scris? Cauti iar tangente? Vezi-ti de treaba ta.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DarK1

[Soul Reaper]



Status: Offline
(since 03-01-2019 14:54)
Joined: 01 Jan 2010
Posts: 1130, Topics: 78
Location: Romania

Reputation: 556.3
Votes: 34

 
Post Posted: 18-08-2012, 07:47:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys wrote:
DarK1 wrote:
wall toata ziua .. din primele 2 runde iti dai seama de acest lucru .
si ca sa-ti si explic sa nu te mai ataci degeaba , cand ai dat he-ul acela teroristului ce campa (aici te-ai dat de gol prima data , tu nu aveai de unde sa-l auzi pentru ca el campa ... tu nu ai verificat si partea din stanga , doar ai dat he si ai iesit cu tinta pe el ) si la scara cand la fel ai iesit cu tinta pe aia doi ..deci degeaba te dai tu rotund si cunoscator de cs cand defapt esti un nimic !
@ javrix , tu te-ai uitat la demo? sau doar te-ai dat si tu mare cunoscator? Ai vrut sa pari inteligent ? sau sa lansezi atacuri la unele persoane? .. tu mai bine te-ai abtine daca postezi doar sa faci flame si sa instigi la cearta! Cat despre acest demo esti total pe langa ... alta daca cand iti dai cu parerea vizioneaza demo-ul inainte si utilizand si niste casti (nu unele de telefon)

Croshetez asfalt wrote:
Doamne alt demo,alta poveste !-

Posturi unite automat, 16-08-2012, 16:25:08

E greu cu cs asta credetima, ala saracu m-a innebunnit cu prefire luii atat stiee.Prietene invata cs te rog eu!

Da alt demo , alta poveste ! Dar in povestea asta se dovesdeste ca esti codat!Si intradevar cs-ul este greu , tu demonstrezi acest lucru cel mai bine


Sincer sa fiu am vazut doar 2 kill-uri si nu mi sa parut nimic , pe demo-ul de pe aztec clar nu le avea on. Nici aici inca nu sunt foarte sigur ca nu l-am vizionat tot demo-ul. Cand o sa am timp o sa-l vizionez pana atunci raman cu opinia de pe aztec.
Cat despre "atotcunoscatorule" care esti , lasa-ti vrajelile ieftine acasa ca nu speri pe nimeni. A fost o parere si cu asta basta. Daca m-am inselat sa-mi fie de bine , nu-ti dau tie sau altuia explicatii despre opinia mea. E libertate la opinii "atotcunoscatorule". Fugi si latrai in felie lu Miss Madi.

Tasse uiti ce ai scris? Cauti iar tangente? Vezi-ti de treaba ta.

Domnule Javrix , wallul este vizibil inca din primele 2 runde , deci mai bine te-ai abtine! Nu , nu am venit aici sa speri pe cineva , ba din contra ,AM VIZIONAT demoul si mi-am dat cu parerea !Daca nu ai vazut tu wallul asta inseamna ca tu esti in aceeasi oala cu ala ( | | cam asa ceva)! Ai libera exprimare la pareri ca de aceea se numeste "Pareri demo/poze" acest topic , dar daca o faci incearca sa dai o mana de ajutor nu sa instigi lumea la cearta sau doar sa faci niste flame pe aici.Daca nu esti sigur pe raspunsul tau , nu-l da , ca nu intereseaza pe nimeni parerea ta( in caz ca nu esti sigur de ea)
Deci cum era de asteptat de la tine , ai venit , ai sesizat ca ai raspuns degeaba si ai incercat sa arunci si cu alt rahat , mai bine ti-ai schimba tu atitutidea asta pentru ca nu ajungi nicaieri cu ea... si alta data poate postezi pe subiect , nu pe langa el!
Si da , spre deosebire de tine , Tasse a vazut demo-ul si a raspuns pe cele vazute , iar spre deosebire de tine, Tasse iti este superior tie in acest domeniu!
Dar hey gata ca explicatiile inteligente ca tu nu ai nevoie , este ultimu' reply care ti-l dau tie , am venit sa-mi dau cu parerea, nu ca sa incep o telenovela cu tine... asa ca mai bine reflecta tu la cele spuse , mai reflecta inca o data si dupa poate-ti dai seama ca atunci cand gresesti , pleci capu' , nu arunci cu rahat!
HF~



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Py7y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2019 16:32)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 459, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 45.4
Votes: 20

Post Posted: 18-08-2012, 16:23:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

javrix esti prea batut in cap amice...Ma enervezi cu aroganta ta...Esti prea irascibil prin vorbele pe care le scrii...
Tu pe toti ii iei "peste picior"...Numai fi asa amice ca-ti dauneaza...Am inteles, este opinia ta iti spui parerea si gata mai departe, iti vezi de trb ta...dar tu tot nu te opresti, tot ne tratezi de sus...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 07-06-2024, 16:56:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x