User
Pass
2FA
 
 

Search found 8 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
ArnoldSchwarzenegger

Replies: 30
Views: 2866

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 23-06-2014, 22:21:21   Subject: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
Nu conteaza modelul de casti sau asa , am jucat sunet multi ani , ma descurc si fara sunet , bunaoara in acel demo aveam doar sunetul de la laptop si e suficient de tare incat sa se auda incat sa-mi d ...
  Topic: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
ArnoldSchwarzenegger

Replies: 30
Views: 2866

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 23-06-2014, 20:04:20   Subject: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
Daca nu s-ar vedea dmg-u nu as comenta nimic la demo , dar stiind ca apare damage , nu vad unde-i codul !
  Topic: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
ArnoldSchwarzenegger

Replies: 30
Views: 2866

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 23-06-2014, 19:07:07   Subject: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
La caracter nu am ce comenta dar cand vine vorba de cod sau asa ceva , am trecut de vremurile alea fratilor. Dik cod...Mai faceam cerere daca aveam cod ? WTF ? Dar asa e.... Pe orice server din ROMANI ...
  Topic: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
ArnoldSchwarzenegger

Replies: 30
Views: 2866

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 23-06-2014, 15:53:13   Subject: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
Daca nu arata serverul dmg-ul facut nu era nicio faza de wall desi nu sunteti exacti , altii ca 3 altii ca 2. Va spun eu sigur ca nu este niciun wall dar cum sa ma credeti nu? E mai usor sa eleminati ...
  Topic: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
ArnoldSchwarzenegger

Replies: 30
Views: 2866

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 21-06-2014, 23:45:55   Subject: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
[quote ascuns]
M-am prins , care imi dau dreptate nu sunt buni , doar cei care-ti dau tie dreptate. Mhm... Ce vedeti in demo ala nu stiu , daca jucam cu demo on despre ce ati mai fi discutat , PGL-istilor.. WTF ? Dosent Matter
  Topic: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
ArnoldSchwarzenegger

Replies: 30
Views: 2866

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 21-06-2014, 20:15:31   Subject: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
[quote ascuns]
Eu fac pe victima ? Daca am fost injurat de mama si am anuntat ? Te-am injurat de mama cumva ? V-am injurat de mama cumva? Am zis ceva legat de Cristos , sa raman cu ban pentru limbaj ? Daca-l foloseam aiurea eram de acord dar asa ? Cum mentii playerii pe server daca iei tu decizii de astea? Din partea ta ramane banul , ...
  Topic: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
ArnoldSchwarzenegger

Replies: 30
Views: 2866

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 21-06-2014, 16:21:16   Subject: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
Nu am stiut ca nu functioneaza gagul si nu cred ca cineva care este in situatia mea si este injurat de mama n-ar reactiona la fel , nu stie nimeni nimic despre mine sau familia mea si nu permit sa fiu injurat aiurea de mama. Daca tu in demo ala vezi wall eu sterg acum cs-u. Sunt constient ca injuriile adminilor se pedepsesc cu ban..dar stiam de ban pt 120 mins sau asa , nu alte ...
  Topic: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
ArnoldSchwarzenegger

Replies: 30
Views: 2866

PostForum: Unban request/Complaints   Posted: 21-06-2014, 11:02:02   Subject: [Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): Arnold Schwarzenegger
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 21.06.2014 / 11:54
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_train_32
Admini online (care erau pe server in acel moment): Nu stiu ce admini erau ....
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): Nu stiu adminul
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): Po ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 05-06-2024, 23:14:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x