User
Pass
2FA
 
 

Search found 11 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Problema cu rating la 3v ( posibil Bug )
Asdator

Replies: 8
Views: 896

PostForum: Romanian   Posted: 29-08-2012, 22:22:40   Subject: Problema cu rating la 3v ( posibil Bug )
pai si ce fac .. eu l-am facut pe bune .. in teamul meu , m-am chinuit pentru el , acum nu pot eu sa-mi cumpar iteme din cauza acelui bug .. ? ce e de facut ?
  Topic: Problema cu rating la 3v ( posibil Bug )
Asdator

Replies: 8
Views: 896

PostForum: Romanian   Posted: 29-08-2012, 21:48:46   Subject: Problema cu rating la 3v ( posibil Bug )
Am obtinut achievmentul de 2.2k la 3v3 si nu pot sa imi iau iteme Glorious deoarece nu am Personal Rating .. cum e posibil sa nu am personal rating daca tocmai am facut achievul cu teamul meu de 3v ? ...
  Topic: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
Asdator

Replies: 13
Views: 979

PostForum: Romanian   Posted: 27-08-2012, 15:59:40   Subject: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
@Raster cand transform petul imi zice ca trebuie sa nu fie transformat petul ca sa pot folosi Gnaw...deci nu il pot folosii ca si Monstrous blow..daca ma intelegi
  Topic: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
Asdator

Replies: 13
Views: 979

PostForum: Romanian   Posted: 27-08-2012, 00:29:00   Subject: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
..voi incerca , dar totusi de ce a disparut Monstrous Blow , e bug sau ce s-a intamplat ?
  Topic: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
Asdator

Replies: 13
Views: 979

PostForum: Romanian   Posted: 26-08-2012, 20:43:38   Subject: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
wtf..am folosit macro , la fel nu imi apare spellul , am contactat gm si a zis ca nu are ce sa faca deoarece nu poate intra pe contul meu .. nu mai e nimic de facut , nu ?
  Topic: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
Asdator

Replies: 13
Views: 979

PostForum: Romanian   Posted: 26-08-2012, 17:22:44   Subject: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
hai ma frate un gm nimic nu ma ajuta ?-
  Topic: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
Asdator

Replies: 13
Views: 979

PostForum: Romanian   Posted: 26-08-2012, 15:44:01   Subject: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
Da..ai dreptate , dar nu imi apare DELOC nu il gasesc in spellbook , daca ma intelegi btw daca petul nu era in empower tot vedeam spelul dar nu il puteam folosi..acum nu il gasesc..
  Topic: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor :D
Asdator

Replies: 13
Views: 979

PostForum: Romanian   Posted: 26-08-2012, 15:35:59   Subject: Problema cu unholy dk , cred ca e bug , am nevoie de ajutor
Deci azi eram pe DK-ul meu unholy si din greseala am dat peste mouse..am apasat click si am aruncat un spell din action bar-ul petului meu ( ghoul ) .. dupa asta nu mai gasesc Spellul ( Monstrous Blow ...
  Topic: Have a problem..
Asdator

Replies: 3
Views: 750

PostForum: Other   Posted: 06-07-2012, 08:07:20   Subject: Have a problem..
Hi ,i have a problem with my map .. when i take a quest in tol barad..doesent appear on map i dont know why .. i tryed logout / reload and show quest on map .. thanks if somebody can help me !
  Topic: Am si eu o problema cu launcherul wowfreakz.exe
Asdator

Replies: 2
Views: 406

PostForum: Romanian   Posted: 19-04-2012, 20:47:58   Subject: Am si eu o problema cu launcherul wowfreakz.exe
Mersi mult , ai +1 de la mine ^^
  Topic: Am si eu o problema cu launcherul wowfreakz.exe
Asdator

Replies: 2
Views: 406

PostForum: Romanian   Posted: 19-04-2012, 11:36:53   Subject: Am si eu o problema cu launcherul wowfreakz.exe
Astazi cand am vrut sa intru in wow , am deschis wowfreakz.exe si mi-a aparut o eroare legata de wow.mfil... eroarea arata asa :
Failed to initialize Wow.mfil.
Details:
[2] err=0 text=man ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 30-09-2024, 00:27:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x