User
Pass
2FA
 
 

Search found 8 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: e BUG sau cum ?
Axys

Replies: 12
Views: 1685

PostForum: Romanian   Posted: 23-04-2012, 21:25:16   Subject: e BUG sau cum ?
[quote ascuns]
-)))))))))))))))))) buna, buna asta :-J
  Topic: Sunt la facultate in Cluj, stau in caminul 16, net proxy
Axys

Replies: 10
Views: 3686

PostForum: Romanian   Posted: 08-01-2012, 19:46:42   Subject: Sunt la facultate in Cluj, stau in caminul 16, net proxy
[quote ascuns]
u sir made my day, daca ne dai si CNPu ... -
  Topic: World PvP 2
Axys

Replies: 40
Views: 4942

PostForum: Romanian   Posted: 30-12-2011, 17:19:08   Subject: World PvP 2
[quote ascuns]
Glumesti nu ?
Nu cred ca serveru continua sa creasca fara sa se ia in vedere si unele aspecte propuse de masa de playeri, oricat de mici ar fi ele.
  Topic: Cum e pe retail in cataclysm.
Axys

Replies: 7
Views: 2314

PostForum: Romanian   Posted: 20-11-2011, 13:18:00   Subject: Cum e pe retail in cataclysm.
Coldice daca si pe cataclysm ti se pare ca levelu` se face greu... nu stiu ce sa spun despre tbc, vanilla -
In 2 sapt am crescut un priest 1-85 si in paralel un druid 60-70. ( casual )
Ai guild perks care te ajuta enorm, iar mai toate guildele de level 14-18 cauta playeri indiferent de level tocmai pentru +gxp. Nici nu e nevoie sa cauti tu, ca te vor gasi ei -
Dungeons, sa fim serios, pana la level 71-2 nu numai ca le termini re ...
  Topic: Mists of Pandaria
Axys

Replies: 549
Views: 99314

PostForum: Romanian   Posted: 18-11-2011, 11:34:00   Subject: Mists of Pandaria
[quote ascuns]
Si la campania bonus cu Rexxar ( imi scapa numele ), apare Chen Stormstout, iar dupa ce faci un quest dat de el il ai ca hero pe tot parcursul campaniei.
Pandarenii au fost introdusi in lore ca o ''gluma'' care a dat bine la public, sooo -) azi puteam avea Pandareni in loc de Draenei.
  Topic: Mists of Pandaria
Axys

Replies: 549
Views: 99314

PostForum: Romanian   Posted: 12-11-2011, 14:02:52   Subject: Mists of Pandaria
[quote ascuns]
Hahaha amuzant -)),
Oricum pana la beta se pot schimba multe, ba chiar pariez pe asta.
  Topic: Mists of Pandaria
Axys

Replies: 549
Views: 99314

PostForum: Romanian   Posted: 10-11-2011, 11:03:03   Subject: Mists of Pandaria
[quote ascuns]
Rated BG, same shit. Daca te`ai obisnuit cu el pe cata... mopu` nu va aduce nimic nou in privinta aceasta, doar o incurajeaza.
Imo este interesanta schimbarea pentru ca deja BG-urile au o tenta de monotonie, schimbarea nu va face nimic altceva decat sa te faca sa fi mai atent la environment si mia putin la raid interface.
  Topic: [FIXED] Priest [talent] Strength of Soul & [glyph] PW:S
Axys

Replies: 12
Views: 1582

PostForum: Trash   Posted: 27-09-2011, 10:10:01   Subject: Priest [talent] Strength of Soul & [glyph] PW:S
Wowhead/WoW Freakz Link: Descrierea bugului / Bug description: Weakened Soul debuff se reduce cu 4 sec inclusiv cand folosesti Penance, pe cand aceasta reducere ar trebui sa se intample numai la Heal, Greater Heal si Flash Heal numai. De asemenea de cand ati postat la fixuri priest "- Inner Focus exploit" immunul la silence interrupt si dispel la folosirea inner focus nu se mai intampla ( nu mereu cel putin, ceea ce este cam enervant deoarece salveaza vieti )
Dovada / Proof: Nu stiu cat se va intelege din 1-2 screenuri la combat log, cat acest bug tine de motion si mai putin de log.
Wowhead/WoW Freakz Link: Descrierea bugului / Bug description: Acel heal insta ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 07-05-2024, 02:31:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x