User
Pass
2FA
 
 

Search found 9 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Primul paladin al meu. Need help
BadMo_OD

Replies: 11
Views: 2858

PostForum: Trash   Posted: 30-03-2011, 18:26:28   Subject: why
[quote ascuns]
Pot sa te intreb de ce imi recomanzi warr sau shammy ?-
  Topic: Primul paladin al meu. Need help
BadMo_OD

Replies: 11
Views: 2858

PostForum: Trash   Posted: 30-03-2011, 12:09:56   Subject: ok
SI un spec se poate ? Ca nu stiu cam cum sa pun punctele in talente x_X
  Topic: Primul paladin al meu. Need help
BadMo_OD

Replies: 11
Views: 2858

PostForum: Trash   Posted: 30-03-2011, 10:56:10   Subject: Primul paladin al meu. Need help
Salutare . As vrea si eu sa imi fac un paladin ( ar fi primul meu paladin din wow ) Tin sa precizez ca nu am nici 1 luna de cand joc wow. As dori sa imi zica si mie cineva daca se poate ce spec imi trebuie pentru lvl ing . O rotatie si un ss cu keybindurile ar ...
  Topic: [WOTLK] Northrend reputations to Exalted[Rep 30x]
BadMo_OD

Replies: 29
Views: 37400

PostForum: Trash   Posted: 12-03-2011, 13:45:57   Subject: [WOTLK] Northrend reputations to Exalted[Rep 30x]
Acest e doar pt playeri de la hoarda ? Daca sunt de la alianta urmez tot acest tutorial ? Ca nu prea ma descurc..-
  Topic: Ce caracter sa-mi fac ?
BadMo_OD

Replies: 15
Views: 8158

PostForum: Romanian   Posted: 06-03-2011, 13:37:49   Subject: Ce caracter sa-mi fac ?
[quote ascuns]
Warriorul si DKul nu prea se incadreaza in cerintele mele..Nu vreau forta bruta cum sunt cele doua clase..
  Topic: Ce caracter sa-mi fac ?
BadMo_OD

Replies: 15
Views: 8158

PostForum: Romanian   Posted: 06-03-2011, 13:21:57   Subject: Ce caracter sa-mi fac ?
[quote ascuns]
Pai am uitat sa precizez...-
Joc wow de o saptamana si am un rogue de lvl 80 facut de mine cu ajutorul unui coleg unde nu ma descurcam - Si nu stiu rogue nu prea ma prinde..vreau ceva spelluri , instanturi care sa dea dps fain..nu stiu exact nici eu dar vreau ceva din ce am precizat mai sus si sunt nedumerit ce sa al ...
  Topic: Ce caracter sa-mi fac ?
BadMo_OD

Replies: 15
Views: 8158

PostForum: Romanian   Posted: 06-03-2011, 13:15:58   Subject: Ce caracter sa-mi fac ?
Salut . Vreau sa imi fac un caracter nou si nu stiu ce sa aleg.. As vrea mage / priest / druid si nu stiu ce sa aleg... Vreau ceva care sa cresc usor..nu sa mor daca vin 3 mobi pe mine odata si sa dea dps mare..Astept sugestii . Multumesc anticipat
  Topic: Sunt incepator. Ajutati-ma va rog
BadMo_OD

Replies: 5
Views: 1367

PostForum: Romanian   Posted: 27-02-2011, 00:01:20   Subject: Sunt incepator. Ajutati-ma va rog
[quote ascuns]
Multumesc frumos. Am citit cateva din ghiduri pentru ca asa am reusit sa fac lvl - Mi-a fost de ajutor ghidul pentru lvl ing dar totusi .. nu am inteles mare lucru.. Nu e nici un ghid pentru noobii ca mine din pacate care sa iti zica cum sa inveti sa joci sau ce trebuie sa faci cand esti incepator -
  Topic: Sunt incepator. Ajutati-ma va rog
BadMo_OD

Replies: 5
Views: 1367

PostForum: Romanian   Posted: 26-02-2011, 23:55:54   Subject: Sunt incepator. Ajutati-ma va rog
Salut . Numele meu est Razvan si m-am hotarat acum cateva zile sa ma apuc de wow pentru ca mi s-a parut un joc complex si frumos . Insa nu prea ma descurc..mi-am facut un caracter l-am dus pana la lv 25 intr-o zi , dar nu prea ma descurc mai deloc din pacate : ( . Ma incita cand ma uit pe youtube si vad tot felul de videouri unul mai frumos ca altul in pvp , dar totodata cand vad atatea binduri , atatea butoane , atatea spelluri ma apuc ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-04-2024, 17:47:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x