User
Pass
2FA
 
 

Search found 13 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: HELP - Intalare platforma boost + drop
Brad Stanca De Fier

Replies: 0
Views: 648

PostForum: Tutorials   Posted: 03-03-2017, 21:43:19   Subject: HELP - Intalare platforma boost + drop
Salut! cine ma poate ajuta si pe mine sa instalez o platforma de boost sa o fac functionala sa dea dropuri.
Contact:
https://www.facebook.com/brad.adrian.22
Email: [email protected]
tel: ...
  Topic: Modificare plugin ad_manager - Sa apara mesajele doar in chatul adminilor
Brad Stanca De Fier

Replies: 2
Views: 516

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 22-02-2017, 04:44:12   Subject: Modificare plugin ad_manager - Sa apara mesajele doar in chatul adminilor
[quote ascuns]
Super, Merge. Multumesc !!!
  Topic: Modificare plugin ad_manager - Sa apara mesajele doar in chatul adminilor
Brad Stanca De Fier

Replies: 2
Views: 516

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 21-02-2017, 23:35:39   Subject: Modificare plugin ad_manager - Sa apara mesajele doar in chatul adminilor
Buna !
As dori daca se pricepe cineva sa modifice aces plugin ad_manager sa trimita mesajele doar in chatul adminilor.
Multumesc anticipat ! -

/* ad_manager.sma
* tDk* - Studio
* Pentru mai multe detalii despre acest plugin intra pe ********
* ...
  Topic: [fixed]Modificare plugin - Adaugare doua cVar-uri pentru server si forum
Brad Stanca De Fier

Replies: 2
Views: 721

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 17-02-2017, 16:31:38   Subject: [fixed]Modificare plugin - Adaugare doua cVar-uri pentru server si forum
[quote ascuns]
Merge! multumesc mult ! -
  Topic: [fixed]Modificare plugin - Adaugare doua cVar-uri pentru server si forum
Brad Stanca De Fier

Replies: 2
Views: 721

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 17-02-2017, 02:51:03   Subject: [fixed]Modificare plugin - Adaugare doua cVar-uri pentru server si forum
Buna ziua! imi puteti pune doua cVar-uri unul pentru server, si unul pentru forum
amx_dt_forum "www.SITE.ro"
amx_dt_server "cs.SERVER.ro"
Am pus in plugin peste tot unde apare serverul "cs.SERVER.ro" si unde apare forumul " cs.SITE.ro". Adica unde sunt aceste scripturi:
C ...
  Topic: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
Brad Stanca De Fier

Replies: 15
Views: 2477

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 15-02-2017, 22:18:25   Subject: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
[quote ascuns]
merge super, exact cum am dorit. Multumesc mult !
Daca te pricepi si cum sa fac ca atunci cand se salveaza in log (in evidenta) cine si cui a dat log, sa apara de la inceput de rand fiecare log
mie imi apar asa - http://imgur.com/a/UJnWU
Cele de la inceput leam facut eu sa fie de la inceput de rand cu ENTER , apoi ...
  Topic: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
Brad Stanca De Fier

Replies: 15
Views: 2477

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 15-02-2017, 16:38:42   Subject: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
[quote ascuns]
super, merge perfect, inca o chestie mai vreau, stiu ca team inebunit, fal sa nu mai schimbe numele, si sa dea ban pe numele care il are el.
MULTUMESC !
  Topic: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
Brad Stanca De Fier

Replies: 15
Views: 2477

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 15-02-2017, 02:39:41   Subject: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
amx_dt
Valoare: amx_dt <jucator / player>
[AMXX] Nu ai access la aceasta comanda
  Topic: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
Brad Stanca De Fier

Replies: 15
Views: 2477

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 14-02-2017, 18:57:42   Subject: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
amx_dt
Valoare: amx_dt <jucator / player>
[AMXX] Nu ai access la aceasta comanda
dar daca execut comanda pe cineva in omoara apre mesajele ce le amea in hud.
Uite asa apar pozele - : http://imgur.com/a/WEvu5
daca iti faci acele taskuri te rog fa din scriptul original, fara toate modificarile de acum:
uite aici scriptul fara modificari:
#include < amxmodx >
#include < amxmisc >
#include < fakemeta >
/*************************************************************/
/* ATEN ...
  Topic: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
Brad Stanca De Fier

Replies: 15
Views: 2477

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 14-02-2017, 18:05:26   Subject: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
http://i.imgur.com/FO2L2QL.png
imi da aceasta eroare la compilare -[/img]
  Topic: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
Brad Stanca De Fier

Replies: 15
Views: 2477

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 14-02-2017, 02:57:16   Subject: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze

client_print ( player , print_console , "***********************************************************" ) ;
client_print ( player , print_console , "*** Ai primit Dauna-Totala. Pentru UnBan viziteaza www.STEAMERS.ro
client_print ( player , print_console , "*** Jucator : %s ", szName2);
client_print ( player , print_console , "*** ADMIN : %s **", szName);
client_print ( player , print_console , "***********************************************************" ) ;
am incercat asa, am toat de laun un ban info, dar nu a mers
  Topic: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
Brad Stanca De Fier

Replies: 15
Views: 2477

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 14-02-2017, 00:43:49   Subject: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
[quote ascuns]
Stiu ca nu sunt afectati, pluginul este ca un ban mai distractiv, cu sunet si mesaj in chat, ai putea sa il faci ? te descurci?, eu chear nu ma pricep deloc, am termin energeticul ma stiu doar cu curentul -))
  Topic: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
Brad Stanca De Fier

Replies: 15
Views: 2477

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 14-02-2017, 00:07:17   Subject: [rezolvat]Modificare plugin - UpDate sa faca 2 poze
Salut! Cineva care ma poate ajuta si pe mine, am un plugin amx_pika, este putin modificat ca comanda sa fie amx_dt (DT = dauna-Totala), si as dori ca atunci cand este ecucutata comanda sa i se faca doua poze una la ecran si una la consola, iar in poza cu consola sa ii apara asa: (tot ce ste cu galben)
********************************************************************************
***** Ai primit Dauna-Totala. Pentru UnBan viziteaza www.SITEU.ro
***** Server: nume.server.ro
***** Nick-ul tau: Numele_lui
***** Nick Admin: Numele_adminului
********************************************************************************
pluginul este acesta:
#include < amxmodx >
#include < amxmisc >
#include < fakemeta > ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-04-2024, 12:47:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x