User
Pass
2FA
 
 

Search found 173 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Intrebare
Brapper

Replies: 1
Views: 511

PostForum: Romanian   Posted: 14-02-2014, 21:32:50   Subject: Intrebare
Salut ! Am intrat pe un caracter mai vechi si am vrut sa ma apuc de facut niste achievementuri la ,, Love is in the air '', am observat faptul ca imi lipseste ,, Lovely Charm Collector`s Kit '', desi ...
  Topic: Dangerous Love bug sau habar n-am
Brapper

Replies: 0
Views: 351

PostForum: Romanian   Posted: 13-02-2014, 15:58:26   Subject: Dangerous Love bug sau habar n-am
REZOLVAT ! Puteti sa inchideti topic-ul... m-am luat dupa wowhead la un comentariu si n-am facut bine.
  Topic: What's the name of the song ? / Cum se numeste piesa ?
Brapper

Replies: 532
Views: 118799

PostForum: Archive   Posted: 10-09-2013, 16:17:08   Subject: What's the name of the song ? / Cum se numeste piesa ?
Cine imi spune si mie cum se numeste melodia de la 7:35 (cel care sta in masina si filmeaza) ? O caut de atata timp... http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=2p7vFn9F9Ps&feature=endscreen
P.S.: ...
  Topic: Muzica
Brapper

Replies: 19
Views: 2717

PostForum: Romanian   Posted: 10-09-2013, 14:05:20   Subject: Muzica
Ca tot a deschis baiatul topic-ul... cine imi spune si mie cum se numeste melodia de la 7:35 (cel care sta in masina si filmeaza) ? O caut de atata timp... http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=2 ...
  Topic: Multiboxing
Brapper

Replies: 6
Views: 1013

PostForum: Romanian   Posted: 05-09-2013, 04:56:20   Subject: Multiboxing
Salut ! Dupa cum spune si titlul, e vorba despre multiboxing... sunt de acord cu world pvp ON (atat pentru achievementul For the Alliance/Horde, faza cu buff-ul la gardieni), si aici fac o mica parant ...
  Topic: Transmog help
Brapper

Replies: 9
Views: 1078

PostForum: Romanian   Posted: 19-08-2013, 16:58:39   Subject: Transmog help
[quote ascuns]
Ok, sunt de acord cu asta, dar macar daca se lua cu honor ca restul itemelor...
  Topic: Transmog help
Brapper

Replies: 9
Views: 1078

PostForum: Romanian   Posted: 19-08-2013, 16:32:57   Subject: Transmog help
Posturi unite automat, 19-08-2013, 17:32:57

[quote ascuns]
M-am gandit si la asta, momentan strang puncte pentru altceva... ceva foarte costisitor... flymount si mount -
P.S. Ma rog, eu am incercat - ma gandeam ca poate dau de vreun GM mai indulgent care-mi intelege problema si ma poate ajuta, ar ...
  Topic: Transmog help
Brapper

Replies: 9
Views: 1078

PostForum: Romanian   Posted: 19-08-2013, 15:39:12   Subject: Transmog help
[quote ascuns]
Pfff, pentru 3 iteme stau sa fac rost de tokene, nu ? - Cand puteau sa fie cu honor ca celelalte... la brutal toate itemele se cumpara cu honor, adica tot gearul, complet... acum stau cu transmog-ul asa, aiurea... ori erau toate cu tokene, ori cu honor...
P.S. Pai si nu poate sa mi le trimita si mie un GM prin mail ? Eu n-am nicio treaba cu PVE-ul, nici gear n-am pentru PVE, ...
  Topic: Transmog help
Brapper

Replies: 9
Views: 1078

PostForum: Romanian   Posted: 19-08-2013, 12:34:44   Subject: Transmog help
[quote ascuns]
Eu zic sa te uiti mai bine ca nu gasesti niciun fel de accesorii ca WRIST, WAIST, CLOAK si FEET.
UPDATE: Le-am gasit, astea`s itemele pe care le vreau => http://www.wowhead.com/item=32989
http://www.wowhead.com/item=32988
http://www.wowhead.com/item=32990
Nor ...
  Topic: Transmog help
Brapper

Replies: 9
Views: 1078

PostForum: Romanian   Posted: 19-08-2013, 12:19:30   Subject: Transmog help
Salut, ma intereseaza unde pot gasi accesoriile pentru setul de paladin Merciless => http://www.wowhead.com/itemset=708#.
In Gadgetzan si Area 52 sunt doar cele pentru brutal... la fel si in SW... deci unde as putea gasi wrist, waist, cloak si feet pentru acest set ?
  Topic: Ghid Paladin.
Brapper

Replies: 3
Views: 885

PostForum: Romanian   Posted: 05-08-2013, 23:16:44   Subject: Ghid Paladin.
[quote ascuns]
Crede-ma ca am gasit destule, dar vroiam sa mi se recomande unul bun... la cate tampenii se urca pe youtube sau pe google, mai bine merg pe mana unor oameni de incredere de pe forum... ca de-aia e forum, nu ?
  Topic: Ghid Paladin.
Brapper

Replies: 3
Views: 885

PostForum: Romanian   Posted: 05-08-2013, 15:35:48   Subject: Ghid Paladin.
Salut ! Imi da si mie cineva un ghid bun pentru paladin retribution, PVP ? O sa ma trec holy, dar am nevoie pentru inceput sa fiu retri (dupa ce fac un pic de gear din reputatii ma bag la BG`s), sa fac ceva golzi, questuri, gear, etc. Pe site vad ca este ghid doar pentru holy, retri pve si protection... as dori pentru PVP daca are cineva, ms !
  Topic: O noua clasa. Pareri ?
Brapper

Replies: 10
Views: 1875

PostForum: Romanian   Posted: 05-08-2013, 04:59:33   Subject: O noua clasa. Pareri ?
Mai pe scurt, care e cea mai buna clasa ca healer ? Tu imi zici de shaman, eu am auzit ca ar fi priest... Te-as ruga sa detaliezi... ce are X si n-are Y ? Si poate ti se pare tie ca shamanu e OP fiindca e anticlasa cu ce joci tu momentan... eu ziceam pe caz general... versus orice clasa.
  Topic: O noua clasa. Pareri ?
Brapper

Replies: 10
Views: 1875

PostForum: Romanian   Posted: 05-08-2013, 04:25:06   Subject: O noua clasa. Pareri ?
Salut ! Dupa cum spune si subiectul topicului, as vrea sa-mi fac o noua clasa... si as avea nevoie de niste pareri din partea voastra (mai ales din partea celor care au apucat sa joace cu majoritatea claselor). Nu stiu ce sa-mi aleg, am tot jucat melee pana mi s-a luat, nu mai vreau ! Nu mai vreau sa fiu atent la fiecare detaliu ca sa zic asa, cum am facut pana acum cu rogue... sa stai sa-i prinzi backstap/ambush... cand sa intri in stealth/cand sa iesi, bla, bla... vreau ceva mai lejer si fara prea multa bataie de cap (dupa cum bine stiti la rogue schim ...
  Topic: Propunere anti naked pro players in bg.
Brapper

Replies: 36
Views: 3320

PostForum: Romanian   Posted: 30-07-2013, 15:00:46   Subject: Propunere anti naked pro players in bg.
De acord cu .ilvl in bg, chiar ar fi bine daca s-ar implementa... o idee foarte buna !
 
Page 1 of 12 Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 14-05-2024, 09:42:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x