User
Pass
2FA
 
 

Search found 14 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Discutii
CBXYZ

Replies: 6118
Views: 555614

PostForum: Trash   Posted: 13-06-2012, 08:00:30   Subject: Discutii
FELICITARI PT EVENT BAIETI , MA ASTEPTAM SA CASTIGATI CA DOAR SUNTETI CEI MAI TARI, TINETI-O TOT ASA SI NU VA DUCETI IN HKP CA DEJA SE CERE ADRESA SI TEL SI CNP SI GRUPA SANGUINA SI ANALIZELE LA ZI IN ...
  Topic: Discutii
CBXYZ

Replies: 11419
Views: 1315248

PostForum: Trash   Posted: 13-06-2012, 07:55:25   Subject: Discutii
[quote ascuns]
SERIOS ? IN CAZ CA MAI PIERDETI EVENTURI DIN CAUZA CUIVA SA PUTETI MERGE PESTE EL ACASA SA IL MANCATI ? CA AM AUZIT CA AI VREO 2 TONE DRODUDLE SI CA DE FOAME AI MANCA ORICE ... PLM ASA UMBLA VORBA NO OFFENCE .
NU CREDEAM CA PUTETI FACE ASA TAMBALAU PT. 1 EVENT ...
  Topic: French guild ?
CBXYZ

Replies: 17
Views: 2108

PostForum: Romanian   Posted: 04-05-2012, 07:05:26   Subject: French guild ?
[quote ascuns]
TOT CE AM ZIS ACOLO E ADEVARAT ! NUSH DC TE BAGI CA MUSCA IN ASSU HORSULUI , DAR NA ESTI SI TU ROMALES SI TRE SA DAI SI TU CU BATA IN BALTA..
  Topic: French guild ?
CBXYZ

Replies: 17
Views: 2108

PostForum: Romanian   Posted: 03-05-2012, 11:20:19   Subject: French guild ?
i thinck that are just a few (5) french ppl on server ! your french internet sucks and maybe thats why are not so much french kids on mmorpg games -
  Topic: [DUPLICATE] Loot atramedes 10 hc
CBXYZ

Replies: 9
Views: 1820

PostForum: Trash   Posted: 13-04-2012, 07:45:52   Subject: [DUPLICATE] Loot atramedes 10 hc
Nu e normal sa sa omori bossu in aer si el sa nu pice jos !!! Si mai vine si cu dume ca nu e de acord Zoltan baci sa dau loot - lol atunci sa faca Zoltan bossu sa se pabuseasca sa poata lumea sa ia lootu sau sa puna un mesaj de avertizare sa nu il omoram in aer daca nu il poate face .
  Topic: PVE Content
CBXYZ

Replies: 62
Views: 10212

PostForum: Romanian   Posted: 05-04-2012, 07:59:56   Subject: PVE Content
GG Imbalance se pare ca i-ai pus la treaba - Sa nu va aud ca asta urma , ca oricum noi bagam 2 bosi luna asta - ....
  Topic: Ban Vaya
CBXYZ

Replies: 6
Views: 857

PostForum: Trash   Posted: 13-03-2012, 14:24:09   Subject: Ban Vaya
ma frate dupa ce ca sunteti si op mai sunteti si nesimtiti , dati duel inaite de arena cu priest si ii furati spellul si intrati cu el in arena .
ce credeati ca nu o sa va vada nimeni ce faceti daca va duceti in loss ? - sper sa le dati ban maxim pt acest exploit -
  Topic: [DUPLICATE] Important: Spikes (fps-drop; mini-freeze) Problems in BG`s
CBXYZ

Replies: 3
Views: 899

PostForum: Trash   Posted: 24-02-2012, 10:42:30   Subject: [DUPLICATE] Important: Spikes (fps-drop; mini-freeze) Problems in BG`s
same problems in pve raids ! spikes, 200-2000 latency and lots of freeze , even 30 sec freez and after that all its moving like a movie on fast forward 4x. i have a x6 proc(6 core) 3.3 Gh , 8 Gb ddr3 1600 Mz and Ati 5970(2 Gb) Graphic card and a verry strong internet connection. ican play any game on the market at 1980/1050 (hd) with more then 30 fps and no problems with heat on proc or ram or any sistem problems but when i play wow on ...
  Topic: [DUPLICATE] Valiona & Theralion - 10/25H - Nu stergeti !!!
CBXYZ

Replies: 265
Views: 50270

PostForum: Trash   Posted: 14-02-2012, 13:32:16   Subject: [DUPLICATE] Valiona & Theralion - 10/25H - Nu stergeti !!!
[quote ascuns]
Aici te contrazic si eu putin !
1. nu vrea nimeni bossi leguma dar poti sa faci exceptie la 1 boss la ceva spelluri sa fie mai usor sau nu stiu ce sa zic .
2.am dat 10 trie-uri si 2 reset de instanta si la fiecare trie aparea cate un bug (cel cu bile stacate a fost majoritar) si tot cu ACEIASI OAMENI adoua zi dupa alt reset de instanta nu s-a mai buguit nimik si am facut-o flawless deci nu abereaza nimeni aici !
AAA si da scripturile de pe serverul ala lea avut oricine a vrut pt ca au fost p ...
  Topic: [DUPLICATE] Valiona & Theralion - 10/25H - Nu stergeti !!!
CBXYZ

Replies: 265
Views: 50270

PostForum: Trash   Posted: 14-02-2012, 12:12:26   Subject: [DUPLICATE] Valiona & Theralion - 10/25H - Nu stergeti !!!
[quote ascuns]
Mda ati jucat pe un server de max 300-400 de oameni in cel mai bun caz unde tinea serverul la script blizzlike !
Si credema ca am jucat si eu pe un astfel de server iar cand s-a mai populat ii pica serverul la fiecare bone spike (parca asta era spellu nu stau sa verific) care il dadea Marrowgar si nu imi zi ca nu e asa pt ca o stim si noi prea bine !
Si daca ma contazici am sa te intreb dc nu ai ramas in continuare pe acel server cu scripturi blizzlike?
  Topic: [DUPLICATE] Valiona & Theralion - 10/25H - Nu stergeti !!!
CBXYZ

Replies: 265
Views: 50270

PostForum: Trash   Posted: 14-02-2012, 11:39:09   Subject: [DUPLICATE] Valiona & Theralion - 10/25H - Nu stergeti !!!
[quote ascuns]
Mane imi cer scuze pt toti cei care va scot ochii cu chestia asta dar trebuie sa te gandesti ca din 5 k playeri 90 % nu au atata scoala si gandire matura ca si altii plus ca tot atatia cred ca au sub 16 ani !
Gandeste si tu putin mai in ansamblu ca nu poti sa te speli pe maini (pt niste afirmatii facute de un catzi-va copii care nu stiu ce e aia programare si cate linii de cod trebuie scrise sau cate functii matematice implica un script la un boss) lasandu-ne nu sa vorbim singuri ci sa ne chinuim cu un boss care chiar nu cred ca trebuie facut chiar asa OP daca nu v-a iasa sciptul blizzlike (va scot ochii pt ca voi va laudati ca e blizzlike).
Copii stiu ca trebuie sa vina Mos Craciun - pai atunci sa vina ! ca pe ei nu ii interesea ...
  Topic: [DUPLICATE] Valiona & Theralion - 10/25H - Nu stergeti !!!
CBXYZ

Replies: 265
Views: 50270

PostForum: Trash   Posted: 14-02-2012, 10:57:36   Subject: [DUPLICATE] Valiona & Theralion - 10/25H - Nu stergeti !!!
Ganditi-va si la noi cei care juca de palcere nu sa ne enervam ! cum ne simtim noi cand trebuie sa dam 10 tri-uri la un boss care nici macar nu este asa important (nu are tokene de hc sau mai stiu eu ce iteme bis) , nu ar trebui sa fie leguma dar nici de 10 ori mai greu ca pe blizz (blizzardu are bossi leguma Freakz e baza! ar trebui sa se blizzard dupa noi cumva ca nu imi dau cu seama?!). Nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa fie Nefarian sau Sinestra daca o sa se bage pe Freakz , atunci cred ca o sa ne zboare creierii de tot din cap pana o sa dam de o modalitate de ai bate!
Posturi unite automat, 14-02-2012, 10:57:36

Sau trageti de bugurile astea pt. ca nu aveti script la alti bossi si sa nu se plictiseasca playeri daca ar fi mai usor bossu asta (nu va fie frica ca nu pleaca lumea daca e putin mai usor bossul mai degraba pleaca daca vede ca nu are cum sa il faca SI AICI INTRA DESTULE GUILDE IN DISCUTIE!!)
  Topic: Discutii
CBXYZ

Replies: 98
Views: 15679

PostForum: Trash   Posted: 06-02-2012, 08:39:34   Subject: Discutii
Padurar fara toparnac care esti nu te mai plange ca ai tot fost on odata la 4 zile ! Nu a plecat nimeni asa dintr-o data , au fost discutii 2 saptamani pe tema asta ! Am vrut sa facem mai multe schimbari cu care nu ati fost de acord :
1. Hai sa mergem la hoarda , vbim cu Shocker sa ne faca o reducere (40+conturi si am obtinut ceva ) ! - stai mane ca daca nu gasim oameni aici nu gasim nici acolo si noi nu venim ca bla bla bla !!!
2. Hai sa mergem pe evo la hoarda ca la aly sunt prea multi si mai balansam si realmul si scapat si de lag , ok sa vbim cu Socker (da baietzi mai stati o zi doua sa vedem cu queul la bg cum, cine, ce.... ) - stai mane ca noi facem si pvp si avem 1550 si nah acolo nu sunt oameni de pvp(cred ca sunt vreo 40 de echipe peste 2k si acolo).
Nici on nu intrau multi dintre noi , nici playeri cu ceva creier nu am mai gasit cam de mult asa ca am facut aceasta mutare care credem noi ca e cea mai buna alegere ! Guild vaultul a ramas nu la luat nimeni ! din 17 meleoane gold 15 sunt ai lu Lullu iar in rest voi ...
  Topic: Recrutari
CBXYZ

Replies: 163
Views: 30848

PostForum: Trash   Posted: 03-02-2012, 08:14:29   Subject: Recrutari
NU MAI POSTATI CACI NU VA VOM MAI RASPUNDE , NE-AM MUTAT IN DEATHWISH !
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 12-06-2024, 07:27:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password