User
Pass
2FA
 
 

Search found 9 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: reclamatie
Canttouchthis

Replies: 27
Views: 3275

PostForum: Trash   Posted: 04-06-2010, 19:02:30   Subject: reclamatie
[quote ascuns]
Poti deveni mai penibil decat atat ?
  Topic: Question
Canttouchthis

Replies: 14
Views: 1274

PostForum: Trash   Posted: 01-06-2010, 20:59:13   Subject: Question
[quote ascuns]
Lasa ma omuletule ca nu mi-a pus Riwix sau alt owner bind kill la taste de atatea ori, sunteti voi astia micii care dati banuri aiurea fara nici cea mai mica dovada. Limbajul meu este civilizat si corect spre deosebire de al tau, toate afirmatiile mele au fost argumentate spre deosebire de ale tale.
  Topic: Question
Canttouchthis

Replies: 14
Views: 1274

PostForum: Trash   Posted: 01-06-2010, 18:23:40   Subject: Question
Stergi cfgul si il copiezi pe ala vechi(daca ai avut un backup), sau iei unul standard de undeva. Unii admini ratati il modifica cu bind kill , sau cu timeout doar ca sa faca paguba.
  Topic: unban !
Canttouchthis

Replies: 13
Views: 1249

PostForum: Trash   Posted: 01-06-2010, 02:12:21   Subject: Re: unban !
[quote ascuns]
Tekzoare, tekzoare, e:"s-au ajuns copiii", mai ironic de atat nu se poate. Cum poti sa vezi daca un jucator foloseste coduri cand tu abia "scri" doua cuvinte corect. Eu cred ca tu si cativa admini de pe server va bateti cu counter strikeul si limba romana.
  Topic: Unban
Canttouchthis

Replies: 12
Views: 1615

PostForum: Trash   Posted: 01-06-2010, 01:43:13   Subject: Unban
[quote ascuns]
Nu am scris nicaieri ca pe steam nu poti folosi coduri. Tragi concluzii aiurea, hai ca trag si eu niste concluzii. Faptul ca tu folosesti emoticoanele alea in exces, folosesti apostrof in loc de cratima, scrii "sti" cu un singur i cand trebuie scris cu doi, scrii aiurea cu litera mare si nu stii sa folosesti regulile de punctuatie corect inseamna ca esti un ratat de 12-15 ani care se crede atotstiutor si este un mare prostovan...sau ai peste 18 ani si esti vreun analfabet. Pe viitor respecta limba romana si nu o mai omori asa. Poate mai inveti si niste CS ca si la capitolul ala esti prostovan.
Fake edit: sunt stresante mesajele mele ca nu au poze si nu poti tine pasul cu ideile.
  Topic: Unban
Canttouchthis

Replies: 12
Views: 1615

PostForum: Trash   Posted: 31-05-2010, 22:10:42   Subject: Unban
[quote ascuns]
Ca ieseam tragand si mai nimeream pe cate unu doi, asta e culmea, uita-te la staturile lui "p3n15" sau "Green Vipera" si o sa vezi accuracy undeva pe la 10% pentru ca mereu trag cand ies pe un culoar sau schimb directia unde nu vad. Anti ss hai lasa-ma cu vrajeli din astea, nu mi s-au facut poze ca va durea in cur daca aveam wall sau nu.
In fine mai astept raspunsul lui Riwix si nu-mi mai racesc gura degeaba, orice as zice e batman frate si veniti cu replici gen "te-am vazut eu odata ca ai dat head prin perete si sigur aveai wall" sau alta geniala "ca pe steam sunt o gramada de cheaturi" cand majoritatea nu aveti steam si luati hackuri de unde apucati.
Mi-a placut cs suficient de mult sa dau 10 dolari pe o licenta la Steam, DACA ...
  Topic: Unban
Canttouchthis

Replies: 12
Views: 1615

PostForum: Trash   Posted: 31-05-2010, 21:24:44   Subject: Unban
Nu sunt un nub care joaca cs de un an doi, se poate trage foarte usor prin perete, mai ales ca serverul are damage notification si este extraordinar de simplu pentru un jucator experimentat sa te omoare prin perete. Si de ce nu mi-ai facut poze? Unde-i cea mai mica dovada ca am avut wall. Macar te-ai uitat acum pe profilul ala sa vezi ca de 3 ani jumate de cand joc CS pe steam contul nu a fost banat de VAC ?
----
Or merge foarte bine codurile si pe steam, dar in 3 ani jumate tot te prinde VAC-ul daca joci codat sau ti se fura contul daca folosesti programe gen Wall sau aim care au keyloggeri.
  Topic: Unban
Canttouchthis

Replies: 12
Views: 1615

PostForum: Trash   Posted: 31-05-2010, 21:01:46   Subject: Unban
Nick: p3n15/Green Vipera
Adminului care a dat ban:
Ip-ul tau/SteamID: 77.36.5.202/STEAM_0:0:13437939
Data si Ora banului:31 mai pe la 20:00
Motivul: isterie probabil
"Connecting to fun.freakz.ro...
You have been banned from this server"
Asta e pagina cu profilul steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197987141606
Am contul de steam din decembrie 2006, hai sa o aud pe aia cu : "a avut wall,aim frate i-am dat ban ca a meritat".
Am avut si eu admin pe servere steam only, niciodata nu am dat ban, kick, slay inafara regulamentului. Pe fun.freakz.ro aveti admini care modifica cfgul doar ca sa faca paguba. Bafta.
  Topic: Reclamatie admin "stai jos nota 4"
Canttouchthis

Replies: 4
Views: 603

PostForum: Trash   Posted: 28-05-2010, 18:51:04   Subject: Reclamatie admin "stai jos nota 4"
Nick:p3n15
Adminului: stai jos nota 4
Ip-ul tau/SteamID:
Data si Ora: 19:20,28 mai
Motivul:Intrebati-l, se tot chinuie de cateva zile sa-mi dea ban, si nu poate, desi nu am facut nimic.
Daca aveti un regulament conform caruia se da ban si se aplica sanctiuni si il respectati vreau sa stiu motivul pentru care "stai jos nota 4" tot incearca sa-mi dea ban.
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 21-09-2024, 19:41:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x