User
Pass
2FA
 
 

Search found 9 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Reclamatie Theandy
Danny22

Replies: 10
Views: 893

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 27-01-2011, 12:41:18   Subject: Reclamatie Theandy
[quote ascuns]
Daca ti se pare normal sa iei gag pt Cacao cu lapte ? atunci da e clar .. tre sa tac sa ascult adminii cand pun pool " nush cine e ***" " mama lui nush cine e buna " si alte kkturi ...
De copii de 12 ani sunt satul ... care dau ban ca am zis Marsh "pt admin ala noob care mia dat gag , sa se u ...
  Topic: Reclamatie Theandy
Danny22

Replies: 10
Views: 893

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 27-01-2011, 00:49:31   Subject: Reclamatie Theandy
*** Danny killed nEmeSis with a headshot from infection ***
VaLLyks (RADIO): Fire in the hole!
*** VaLLyks killed Pufuletu Ucigas with a headshot from ak47 ***
Voting successful (got "8") (needed "6"). The result: changelevel zm_cross
*** nudadoamne killed VaLLyks with a headshot from infection ***
*** nudadoamne killed ProZm with a headshot from infect ...
  Topic: Reclamatie Danny
Danny22

Replies: 13
Views: 1621

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 29-12-2010, 13:20:12   Subject: Reclamatie Danny
[quote ascuns]
Cultura ..pai am mai multa ca tine...

[quote ascuns]
Ofticaaaaaaaaaaaa !! nu sti sa joci !!!
In fine .. in pierd timpul de pomana cu tine.. nu`mi place sa vorbesc cu ofticati -
Am vazut la tine cultura ddesign
  Topic: Reclamatie Danny
Danny22

Replies: 13
Views: 1621

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 29-12-2010, 13:11:38   Subject: Reclamatie Danny
[quote ascuns]
Ddesign sa mor de nu cred ca ai probleme cu logica .. Din moment ce pe server cu admin online vad cum imi sunt mortii tavaliti de un copil de 12 ani.. si urlu la admin sa faca ceva .
Si vad adminu cum da gag 10 min !!!
Si eu vad ca am zis "nab e mata" si primesc ban .. nu e normal sa te oftici ?
Stai chill ca sunt deja pe server cu alt nume ca ban e greu sa primesc pe RDS ..
Cat despre .. ai murit pt ca esti noob (noob inseamna incepator .. nu e jignire ) si nu sti sa joci.. lm nu ...
  Topic: Reclamatie Danny
Danny22

Replies: 13
Views: 1621

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 29-12-2010, 13:01:07   Subject: Reclamatie Danny
[quote ascuns]
pai a vazut tot serverul mha... si daca a fost admin pe server .. nu se autosesizeaza ?
Si gag pentru ce ?
sau ma pedepsiti toti adminii care intra pe server ?

[quote ascuns]
Ddesign eu astept sa probezi ca aveamlm la portal mincinosule .. ia intreaba`l pe secr3 daca aveam lm la portal ?
Si ce mare injuratura am tras mha iam zis ca nab e masa ca ma facut nab ..alti mau injurat chiar ca in mahala si au primit doar gag ...
Tu Ddesign mai postat de oftica !!
  Topic: Cerere Unban
Danny22

Replies: 2
Views: 446

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 29-12-2010, 12:59:35   Subject: Cerere Unban
A expirat banul ..
Imi pare rau ca am crezut ca nu e normal sa primesc gag and after ban ... acum imi dau seama ca normal ar trebui sa primesc si slay si slap si gag si ban si kick si rocket .. (dar numai eu sa primesc .. ceilalti sa nu primeasca nimik ... daca se poate tot pe mine sa ma pedepsiti ca deh asa e normal .. injuratura mea e suprema si numai cand injur eu se transforma serverul in mahala .. si trebuie sa invat caasa ceva nu se poate..
Ddesign : despre tine nu pot sa zic decat atat.. esti un ofticos ... lm`ul meu nu era in portal -
  Topic: Reclamatie Danny
Danny22

Replies: 13
Views: 1621

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 29-12-2010, 12:26:59   Subject: Reclamatie Danny
Lm la portal ? Ddesign asta urlam ca disperatul ca nu am pus lm la portal..
Si injuratura iam tras lui replay .. care la randul lui ma injurat si el..
In fine am primit gag si pe urma primesc si ban ?
Ma per que ?
si atsia care mint in posturi ? Exemplu ddesign ? intrebati adminul : Secr3 era pe server .. si a vazut ca nu era nici un /lm pe portal ..(decat al lui replay - care a tras toata lumea in el si sa spart) Ddesing minte ca un nesimtit !!

[quote ascuns]
un ban 50000000000 ore nu vrei jamesbond ? -
In fine ban 100 min ca am zis nab -
Alti pe server imi luau familia si morti`n ....... si primeau gag .. eu primesc si gag si ban -
Sarbatori Fericite
btw .. si de ce a ...
  Topic: problema cs!
Danny22

Replies: 5
Views: 1713

PostForum: Fixed issues   Posted: 30-11-2010, 10:54:47   Subject: Re: problema cs!
[quote ascuns]
Tcmai mi`azm scos win 7 - varzaaaa !!
scrie te rog in consola max_fps 100 si net_graph 3 .. si zi`mi te rog .. cu cati fps iti merge ...
Si mie pe win 7 tragea aiurea... aveam ping 7 si 15-30 fps in zonele aglomerate . daca ai fps`ul scazut .. tragi prost -
  Topic: Buguri ale serverului
Danny22

Replies: 373
Views: 57037

PostForum: Technical Problems   Posted: 24-09-2010, 15:21:39   Subject: Buguri ale serverului
Coanter a postat bine in Topic de Bug
Si eu am primit ban de consola !!
Sper sa pot sa intru in seara asta
Name : Danny
Ip: 194:88.202.159
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 11-06-2024, 08:48:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password