User
Pass
2FA
 
 

Search found 21 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: reclamatie
Dawodo

Replies: 49
Views: 3799

PostForum: Trash   Posted: 18-09-2012, 16:11:25   Subject: reclamatie
[quote ascuns]
Imi cer scuze dar asta nui limbaj de maidan "ba prietene" si daca faci gura pentru limbajul meu uitate si mai sus sa vezi de unde a inceput . Vai de serverul tau si vai de oameni pe care ti i-ai ales ... deaia de cand stiu eu si pana acum a ramas la fel plin de codati pe server si tu ala care face pe lideru ...
  Topic: reclamatie
Dawodo

Replies: 49
Views: 3799

PostForum: Trash   Posted: 18-09-2012, 09:29:47   Subject: reclamatie
[quote ascuns]
Sant fost membru al echipei Yac si vad ca duduia de tine e cam versata, un pic spre bagaboanta si da uneori desenele animate pot fii utile . In ceea ce priveste monitorul ai perfecta dreptate insa daca esti si tu in fata lui nu ne face mai diferiti ... cel putin teoretic. Dar pentru genul de persoane ca voi nu exista oricum argumente ci doar tupeu fantastic asa ca ma o ...
  Topic: reclamatie
Dawodo

Replies: 49
Views: 3799

PostForum: Trash   Posted: 17-09-2012, 21:48:08   Subject: reclamatie
[quote ascuns]
Eu nu fac decat sa raspund in modul in care mi se adreseaza ... probabil alt limbaj nu cunosc si atunci trebuie sa vorbesti sa inteleaga si ei. Dar ma lungesc prea mult ... imi pare rau ca serverul inca nu si-a gasit prea multi oameni de incredere si se tot schimba. Asta e tot ce vreau sa spun in esenta -
  Topic: reclamatie
Dawodo

Replies: 49
Views: 3799

PostForum: Trash   Posted: 17-09-2012, 20:52:01   Subject: reclamatie
[quote ascuns]
Ai auzit de coduri la buton? Si apropo parcata probabil stai tu in pozitiile in care te pune crs. Diferenta dintre Crs si scorpia e ca din cate stiu eu ea este mult mai veche decat crs despre care pot spune ca atunci cand jucam eu pe serverul asta nici nu exista. Din limbajul vostru se vede aroganta mult prea mare pentru o conduita a unui om care incearca sa isi dovedeasca nevinovatia si de cele mai multe ori cei care sant prinsi codati aduc agrumente trase la xerox pe care le poti gasi in orice scuza pe orice forum ... asa cum o faceti si voi -
  Topic: reclamatie
Dawodo

Replies: 49
Views: 3799

PostForum: Trash   Posted: 17-09-2012, 16:11:36   Subject: reclamatie
[quote ascuns]
Pai ia masuri Scorpia ai owner acum poti lua si decizi nu ? -
  Topic: reclamatie
Dawodo

Replies: 49
Views: 3799

PostForum: Trash   Posted: 17-09-2012, 10:23:46   Subject: reclamatie
Aim total fara nici un fel de discutie -
  Topic: Discutii generale !!!
Dawodo

Replies: 1591
Views: 102027

PostForum: Trash   Posted: 15-09-2012, 22:03:04   Subject: Discutii generale !!!
[quote ascuns]
Neata ... legat de asta am postat si eu doua demo-uri pentru banare ... nu stiu cati mai sunteti acum admini dar am mai intrat din cand in cand pe server si nu era nici un admin online.
  Topic: Codati pe server
Dawodo

Replies: 1
Views: 508

PostForum: Trash   Posted: 15-09-2012, 21:55:53   Subject: Codati pe server
Salutare am intrat si eu dupa o gramada de timp sa vad cum o mai duceti si din cate vad la fel - . Am doua demou-ri facute la codati in 5 minute http://www.fileshare.ro/e28864938 pentru 'Skkiper' ip 178.168.44.219 si http://www.fileshare.ro/e28864944 JoYkO 89.32.219.224 dati-le ban la astia doi.
Nu prea aveti admini nici acum.
  Topic: Dilema
Dawodo

Replies: 5
Views: 729

PostForum: Trash   Posted: 09-01-2012, 14:58:26   Subject: Dilema
Am verificat acum si eu ... |eXoTic| # rNk ^ a luat ban din sala - . Sant cel putin vreo 4-5 jucatori care intra de aici pe Yac .... s-a nimerit si unul mai prost ce sa-i faci. Daca vreti sa scoateti banul pentru celilalti jucatori care joca curat din sala ( inclusiv eu - ) este bine ( ip 86.123.163.8 ) daca nu respect decizia voastra. Macar m-am linistit acum ... am crezut ca vreti sa scapati de mine si nu stiati cum sa o spuneti - ... mai ales ca Alina a dat banul si in ea am incredere ca e admin bun si ca macar imi facea poze sau ceva - >-<

Posturi unite automat, 09-01-2012, 14:58:26

Am intrat pe server ... multam PITZY pentru unban si am vazut ca mi-ai facut si slot pe numele meu simplu. Multam inca odata.
  Topic: Dilema
Dawodo

Replies: 5
Views: 729

PostForum: Trash   Posted: 07-01-2012, 17:18:50   Subject: Dilema
Am luat ban si nu stiu de ce. Azi am jucat de la net si vreau sa stiu daca am luat eu sau altul din sala.
  Topic: Discutii generale !!!
Dawodo

Replies: 1591
Views: 102027

PostForum: Trash   Posted: 07-01-2012, 15:02:30   Subject: Discutii generale !!!
[quote ascuns]
NU s-a schimbat nimic pe server ... admini intra stau spectatori si nu verifica. Speedy azi a intrat a stat 5 minute si a plecat si ne-a lasat cu 2 codati la joaca ... nasol.
  Topic: Cerere intrare in clanul ~[yac]~
Dawodo

Replies: 166
Views: 23475

PostForum: Trash   Posted: 05-01-2012, 12:35:19   Subject: Re: Hudba
Posturi unite automat, 05-01-2012, 12:35:19

Scuze ca m-am bagat dar sant curios cum s-a ajuns la situatia asta. -
  Topic: Discutii clan !
Dawodo

Replies: 74
Views: 8325

PostForum: Trash   Posted: 05-01-2012, 12:30:48   Subject: Discutii clan !
[quote ascuns]
Ce mai discutati despre mine aici ?

Nu mai sant de mult membru al clanului
  Topic: Discutii clan !
Dawodo

Replies: 74
Views: 8325

PostForum: Trash   Posted: 15-12-2011, 15:56:56   Subject: Discutii clan !
M-am uitat peste discutiile generate de mine si apreciez suportul celor care m-au sustinut de la inceput dar si celor care s-au razgandit pe parcurs. Din pacate raman la decizia mea de a pleca din clan din simplul motiv ca nu pot promite nimic cu privire la prezenta mea pe server si forum. Am explicat asta deja asa ca nu mai are rost sa o iau de la inceput. Sant de acord cu voi in ceea ce priveste implicarea si responsabilitatea care vine odata cu acceptarea intrarii in clan si imi doresc ca serverul sa aibe longevitate si sa gasiti oamenii potriviti pentru a-l putea duce in topuri ... nu de alta da sa am si eu unde juca -

Ne vedem pe server la distractie si aici cand o sa imi dau si eu cu parerea despre una alta ... in principiu nu se va schimba nimic ... doar pe ici pe colo cate ceva - Bafta cu clanul si vreau sa il vad inscris si in PGL in scurt timp.
  Topic: Muzica in stilul [Yac]
Dawodo

Replies: 65
Views: 9265

PostForum: Trash   Posted: 13-12-2011, 18:56:08   Subject: Muzica in stilul [Yac]
[quote ascuns]
Drum and base sau minimal din cate imi dau seama. Si mie imi place dnb http://www.youtube.com/watch?v=gTw2YvutJRA&list=LL9QU9lPJYikpYwMo-kbbF4Q&feature=mh_lolz
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 02-10-2024, 21:09:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x