User
Pass
2FA
 
 

Search found 9 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: cat mai dureaza banu asta dat pt retry?
DmCAlex

Replies: 3
Views: 1071

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 03-11-2010, 14:25:04   Subject: cat mai dureaza banu asta dat pt retry?
poate un admin sa-mi dea unban pls? ms:)
  Topic: cat mai dureaza banu asta dat pt retry?
DmCAlex

Replies: 3
Views: 1071

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 03-11-2010, 14:15:09   Subject: cat mai dureaza banu asta dat pt retry?
dupa 14 ore tot n-am unban ... cat mai dureaza?
  Topic: ok...deci deja sunt sictirit pana-n gat
DmCAlex

Replies: 6
Views: 2299

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 02-11-2010, 23:35:47   Subject: ok...deci deja sunt sictirit pana-n gat
dmnk e chris 1 la mana
2 la mana sa ma scuteasca toti ca nu le zic nici da-te mai incolo daca n-au treaba cu mine si asa sunt cativa oameni de vb cu ei pe sv
3.si twister da yo-s ala si poti sa ma ...
  Topic: ok...deci deja sunt sictirit pana-n gat
DmCAlex

Replies: 6
Views: 2299

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 02-11-2010, 21:58:49   Subject: ok...deci deja sunt sictirit pana-n gat
deci dupa nenumarate banuri luate pe sv asta unele pe motive altele pe smecheriile "adminilor"din cap care n-au peste 14 ani si totusi au admin si anume JunkMan,Zer0,Kenwello,richi(zero vad ...
  Topic: ok akm chiar n-am facut nimic si richi incepe cu amenintari
DmCAlex

Replies: 14
Views: 2696

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 29-10-2010, 14:47:38   Subject: ok akm chiar n-am facut nimic si richi incepe cu amenintari
tu ai citit macar despre ce e vorba de fapt voi nu tu ca amandoi a-ti deviat-o de la subiect nu e vba de faza cu spec si demo .... are ciuda pe mn normal ca imi da kick dak vreau sa fac demo stai chil ...
  Topic: ok akm chiar n-am facut nimic si richi incepe cu amenintari
DmCAlex

Replies: 14
Views: 2696

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 29-10-2010, 14:20:52   Subject: ok akm chiar n-am facut nimic si richi incepe cu amenintari
(din nou)jucam cs pe sv si aveam 50 de lei pe masa aruncati si am zi si yo asa in gluma dau 50 de lei aluia de scrie pe amx_page Sal nu ca ar fi ceva rau dak saluti adminii si uitati ce mi-a comunicat ...
  Topic: unban DmCAlex si scoaterea adminului de la zero si papuza
DmCAlex

Replies: 17
Views: 3470

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 26-10-2010, 17:17:42   Subject: unban DmCAlex si scoaterea adminului de la zero si papuza
ok si pentru ce am facut yo fapta asta???
eu jucam cu dmnk in acelasi team si ce faceai tu si cu zero de pe spec?
incepuse-i sa dai gag slap slay de toate asa ca n-aveai tu ce face nu ma inter ...
  Topic: unban DmCAlex si scoaterea adminului de la zero si papuza
DmCAlex

Replies: 17
Views: 3470

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 26-10-2010, 17:02:05   Subject: unban DmCAlex si scoaterea adminului de la zero si papuza
Nick-ul (cu care erai in momentul banari): DmCAlex
Data + ora (cand s-a petrecut incidentul): 17:40
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_cpl_mill sau ceva in genu
Admini online (care erau pe s ...
  Topic: unban DmCAlex si scoaterea adminului de la zero si pazuza
DmCAlex

Replies: 2
Views: 909

PostForum: war4.freakz.ro   Posted: 26-10-2010, 16:42:26   Subject: unban DmCAlex si scoaterea adminului de la zero si pazuza
Ok deci am intrat pe sv a nush kta oara si le-am spus ca am nick rezervat... dar nimic ei 2 cum intram pe server nu pricepeau ca am nick rezervat si ca dmc ma lasat sa tin numele si a inceput sa m-il ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 16-05-2024, 19:27:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x