User
Pass
2FA
 
 

Search found 8 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Rated Battlegrounds
Doomeye

Replies: 253
Views: 67738

PostForum: Trash   Posted: 11-07-2012, 14:29:29   Subject: Rated Battlegrounds
Singura modalitate sa inceteze flame-ul asta de pe forumuri e sa mutati luptele in joc sa va aratati muschii acolo. - Shokz daca citesti gunoaiele astea. Da serverele Full PVP - ON - Sa nu va mai sc ...
  Topic: Rated Battlegrounds
Doomeye

Replies: 253
Views: 67738

PostForum: Trash   Posted: 11-07-2012, 09:38:08   Subject: Rated Battlegrounds
Rate BG-ul presupune victoria CU ORICE PRET. Asta daca vrei sa castigi. Daca vrei doar sa participi si sa arati bine sa te aplaude aplaudacii de pe forum atunci poti face ce fel de strategie vrei. Ori ...
  Topic: Rated Battlegrounds
Doomeye

Replies: 253
Views: 67738

PostForum: Trash   Posted: 05-07-2012, 10:27:32   Subject: Rated Battlegrounds
Parerea mea e ca decat sa plangeti si sa CERETI, mai bine puneti mana si testati. Avand in vedere ca Freakz e un sv pirat partea de testare lipseste cu desavarsire. In situatia asta SHIT HAPPENS!
Sti ...
  Topic: -= Night Shift=- Horde Late Night Raiding Guild
Doomeye

Replies: 0
Views: 707

PostForum: Other   Posted: 30-06-2012, 09:29:17   Subject: -= Night Shift=- Horde Late Night Raiding Guild
-= Night Shift =- este o ghilda Late Night ce spera ca in viitorul apropiat sa inceapa raidurile.
Programul nostru de raiduri este ceea ce ne defineste. Nimic nu este stabilit deja dar orientativ pu ...
  Topic: Commanding Shout Bug [Warrior]
Doomeye

Replies: 18
Views: 2218

PostForum: Trash   Posted: 11-06-2012, 13:56:28   Subject: Commanding Shout Bug [Warrior]
[quote ascuns]
Aveam impresia ca ne referim si la pve. -
Oricum... cum ajung acasa o sa ma mai uit o data.. aseara era destul de tarziu si nu am avut rabdare sa mai postez pe forum.
  Topic: Commanding Shout Bug [Warrior]
Doomeye

Replies: 18
Views: 2218

PostForum: Trash   Posted: 11-06-2012, 10:53:56   Subject: Re: Commanding Shout Bug [Warrior]
ar fi posibil si ca eu nu am incercat inca..(fiind la munca). Cum ajung acasa voi incerca mai toate combinatiile. E aiurea daca chiar se poate pentru ca este un avantaj URIAS pentru orice warrior.
  Topic: Commanding Shout Bug [Warrior]
Doomeye

Replies: 18
Views: 2218

PostForum: Trash   Posted: 11-06-2012, 08:45:16   Subject: Commanding Shout Bug [Warrior]
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description: Idea este daca treci pe secondary spec din protection in Arms de exemplu, si esti buffat cu Comanding Shout cand schimbi specu buf-ul ramane si practic poti avea doua shout-uri pe tine in acelasi timp. Nu am verificat daca se stacheaza commanding cu commanding sau ceva. Cum ajung acasa am s averific si revin.
Dov ...
  Topic: [Genesis] Free Inscription - Reloaded.
Doomeye

Replies: 189
Views: 30614

PostForum: Trash   Posted: 09-06-2012, 09:41:52   Subject: [Genesis] Free Inscription - Reloaded.
Char Doomeye
Class Warrior
Main ---===Prot===---
Primal
--------- Revenge
--------- Shield Slam
--------- Devastate
Major
---------- Cleaving
---------- Shockwave
---------- Thunder Clap
Minor
--------- Command
--------- Berserker Rage
--------- Battle
Offspec ---===Arms===--- (de aici doar ce poti face)
Primal
---------- Mortal Strike
---------- Overpowe ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 22:48:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x