User
Pass
2FA
 
 

Search found 4 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Unban Ovytekh
Dudutech

Replies: 4
Views: 679

PostForum: Trash   Posted: 11-02-2011, 00:19:40   Subject: Unban Ovytekh
[quote ascuns]
bine k la hacker i-ai dat 60 zile...
  Topic: Unban Ovytekh
Dudutech

Replies: 4
Views: 679

PostForum: Trash   Posted: 10-02-2011, 23:59:09   Subject: Re: Unban Ovytekh
[quote ascuns]
Am fost mai multi acol in bg, si am dat gmn toti dar nimica, si a evitat cenzura, a gresit inteleg, dar se dadea 1000 minute ban sau chestii de genu, nu ban permanent, ala cu hacku ia ban 60 zile si unu care de nervi il raporteaza ca gmii nu vin ia permanent... ...
  Topic: I was such a noob when I started
Dudutech

Replies: 307
Views: 76011

PostForum: Trash   Posted: 04-12-2010, 19:16:09   Subject: I was such a noob when I started
Va Salut, ieri cautam si eu un server sa ma joc, am ajuns pe la level 24 cand intra Shockeru sa arate ce smecher e... eu ma gandeam ca e server k lumea, joc si eu wow de 4 ani si am o multime de prieteni care joaca aici asa ca si eu am intrat dar vazand asta am iesit ca mi sa facut scarba, el este ca un dictator, au lu ...
  Topic: scoatetii gm lui albert un un copil care abuza de functia de
Dudutech

Replies: 19
Views: 2636

PostForum: Trash   Posted: 02-03-2010, 03:19:02   Subject: scoatetii gm lui albert un un copil care abuza de functia de
da, din pacate are dreptate am fost si eu in raidul acela si albert ia dat revive instant la max, chiar ziceam toti din raid cum e posibil asa ceva....daca cineva are gm ar trebui sa aibe alt cont dupa parerea mea de player si ar trebui verificat ce face
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 25-09-2024, 16:24:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x