User
Pass
2FA
 
 

Search found 4 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Bann pt cã am incurcat /say cu /global !
Fratean

Replies: 7
Views: 1240

PostForum: Trash   Posted: 07-05-2011, 14:14:45   Subject: Bann pt cã am incurcat /say cu /global !
sundaysfantasy, tu dai impresia ca nu ai incurcat niciodata un canal al chatului cu altul, sau ca nu ai injurat niciodata un prieten (in gluma ca intre prieteni, te mai cicalisti ca no asa e viata). V ...
  Topic: Bann pt cã am incurcat /say cu /global !
Fratean

Replies: 7
Views: 1240

PostForum: Trash   Posted: 07-05-2011, 13:21:19   Subject: Bann pt cã am incurcat /say cu /global !
imi pare rau ca nu conteaza parerea prietenului meu, sau imi pare rau ca nu pot sa-ti demonstrezi faptu ca am spus-o in gluma ca intre prieteni... totusi am citit regulamentul facut de shockeru si pot ...
  Topic: Bann pt cã am incurcat /say cu /global !
Fratean

Replies: 7
Views: 1240

PostForum: Trash   Posted: 07-05-2011, 11:32:11   Subject: Bann pt cã am incurcat /say cu /global !
Bunã, numele meu este Paul. Fac aceasta cerere de unban incercând sã-mi recuperez contu ( :)) ), bannat de catre freeman pt 666 y. Bannul l-am primit pt cã, din greșeala in loc sa scriu pe / ...
  Topic: TRANSFERURILE HORDE => ALLIANCE DONE, TRANSFERATII READ!
Fratean

Replies: 67
Views: 19440

PostForum: Old Announcements   Posted: 17-08-2010, 23:47:06   Subject: TRANSFERURILE HORDE => ALLIANCE DONE, TRANSFERATII READ!
si ca sa ne inscriem al trade cum facem ?
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 05-07-2024, 03:48:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x