User
Pass
2FA
 
 

Search found 17 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 14-07-2012, 16:28:26   Subject: Mute la kid
[quote ascuns]
Altu' care se lasa violat prin toaletele publice. Iti place sa te si injure lumea de mama, din moment ce esti prost si iti bagi barna aiurea in ca cat?
Nu mai bine i-o bag lu' mata cand esti plecat de ...
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 14-07-2012, 00:41:06   Subject: Mute la kid
[quote ascuns]
Daias foc lu' mata ce analfabet a facut. Cred ca esti facut anal, daca tu nu sti decat un cuvant.
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 14-07-2012, 00:28:25   Subject: Mute la kid
Vedeti in sloboz de copilaria ta oripilata, ca esti un tocilar care se joaca non-stop wow si a uitat ce culoare are un cur de femeie.
Nu te supara dar daca va fac o vizita, va intru in case ca frigu' in oase si va fu t pizd ele sarmane cum intra furculitele-n sarmale.
Si daca vrei niste gold pe joculetul asta tampit, ...
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 14-07-2012, 00:21:09   Subject: Mute la kid
[quote ascuns]
16 cm oi avea tu la pu la si de asta esti asa frustrat, dami-o ma pe mata putin sa ii fac inca o gaura pe masura la pul a mea, ca saraca cine stie cu ce putzulica s-a futut de a iesit un cac at de om ca tine.
Cand o sa primesc ban atat sa tineti minte: Slugariti-l pe Shockerul si putati-l in p ula pana va cad dintii, c ...
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 14-07-2012, 00:14:05   Subject: Mute la kid
Date ca ma cac pe tine, a venit Ghiauru' sa zica el ce e de facut. Dute ma si suge-te singur, suferi ca nu te baga lumea in seama? Ramai in mortii matii singur intre 4 pereti.
Ce mute? Dati-mi ban ca ma cac pe wow-ul vostru, ramaneti voi sa fiti smecheri la tastaru, iar cand bagati o arena sa imi dati un sms sa va f ut gagicile alea care nu primesc pul a ca voi trebuie sa face ...
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 14-07-2012, 00:11:33   Subject: Mute la kid
[quote ascuns]
Tu ce mortii ma.tii de ghiaur vrei? Ai fost molestat in copilarie si acum ca esti respins de lumea reala incerci sa te bagi in seama cu lumea virtuala? Ai o funie in casa, dute si scapa lumea de retarzi ca tine.
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 14-07-2012, 00:07:19   Subject: Mute la kid
Ma cert cu mata ca nu vrea sa futa-n cur, a zis ca vrea sa suga pu la mai intai pana isi vede chipul ei angelic in ea. Abia apoi dupa ce face o clisma vrea la ochiu maroniu.
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 13-07-2012, 23:57:44   Subject: Mute la kid
Sa-mi pupi adidasii dupa ce am calcat in ca cat, doar asa daca vrei, esti de acord?
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 13-07-2012, 23:49:26   Subject: Mute la kid
C acatale ti-am dat tie - la reputatie cu punctele mele dobit de taran, nu mi-a dat nimeni -
Vin acum in targoviste sa ma sparcai in mata, sa iti fac un fratior ca sa iti aduci aminte de mine.
Ma cac pe prosti si ma sterg la cur cu tarani ca tine. Iar p izdei de mai sus ii dau un sfat: nu te mai lasa violat de toti prostii ca ajungi sa ai atitudine de fetita, ***.
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 13-07-2012, 23:27:36   Subject: Mute la kid
Ba taran din targoviste care esti, voi nici sa-mi lingeti pul a in erectie nu meritati.
Cand te trezesti dimineata si iti vezi moaca aia de boschetar alcolic nu iti vine sa te impusti?
Pe taranii ca tine si pe tigani v-as castra ca sa nu va mai inmultiti.
Sa va dau la mui e cu wow-ul vostru, in frunte cu Shockerul si toti shmecherii astia la tastaru. N-o da norocu' sa va intalniti cu mine pe strada? Se cred toti shmecheri dau ban 66 ...
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 13-07-2012, 22:44:36   Subject: Mute la kid
[quote ascuns]
Prietene crezi ca daca intrii aici fara sa fi solicitat elucidezi problema?
Te sfatuiesc pe tine si pe prietenul de mai sus ca atunci cand va vine sa dati laba sa va futeti in cur amandoi, unu' pe altu', ***.
Toti sunteti smecheri intre 4 pereti si va bagati aiurea, iar fata in fata nu ridicati capu' din pamant cand treceti pe langa mine, shmecheri prosti. Vrei sa inchit eu injuraturile lu' ala si sa tac asa cum faci tu? Crezi ca to ...
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 13-07-2012, 22:17:19   Subject: Mute la kid
[quote ascuns]
Retardata e mata ca s-a ars cu un betiv si a iesit un copil mai prost ca noaptea.
Chiar nu putea mata sa abtina, ca sa nu iesi tu? A mancat-o rau.
  Topic: Mute la kid
Fyodor

Replies: 32
Views: 3246

PostForum: Trash   Posted: 13-07-2012, 18:06:46   Subject: Mute la kid
Numele suspectului: Mortalx
Data/ora: 13/07 - 1:44
Detalii: Un kid incepe sa ma injure la bg apoi ma acuza ca defapt eu l-am injurat. Imi pare rau ca nu am screen la toate injuraturile, ca sa vedeti ce imaginatie are copilu' (de la desene animate cred).
Screenshot: http://oi48.tinypic.com/11adbex.jpg
Realm: Genesis
  Topic: Cerere ban
Fyodor

Replies: 1
Views: 348

PostForum: Trash   Posted: 25-06-2012, 22:13:19   Subject: Cerere ban
Numele suspectului: Deathdealerr / Rammsteinn end Ovvi
Data/ora: 22:40
Detalii: Injurii
Realm: Genesis
Screenshot:
http://i49.tinypic.com/34qqniq.jpg
http://i46.tinypic.com/a2lfn.jpg
  Topic: Fury of angerforge
Fyodor

Replies: 10
Views: 2565

PostForum: Trash   Posted: 19-06-2012, 05:23:02   Subject: Fury of angerforge
Aceeasi problema am si eu, daca activez trinketul inainte de cele 5 stackuri pierd stackurile care s-au strans.
Inseamna ca nu il pot binda in macro cu celelalte speluri.
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 08-06-2024, 19:01:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password