User
Pass
2FA
 
 

Search found 31 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Reclamatie domnului k/
Hack.?

Replies: 39
Views: 5298

PostForum: Archive 2006-2016   Posted: 21-03-2010, 01:57:31   Subject: Reclamatie domnului k/
[quote ascuns]
La mine daca iau *** cs-ul nu mai merge cum mergea inainte , mie dupa *** mi s-au schimbat culorile la scrisu de pe chat , iar la awp tzinta respectiv punctele rosii, se vedeau sus in coltu din d ...
  Topic: Hack.?
Hack.?

Replies: 7
Views: 1446

PostForum: Trash   Posted: 14-01-2010, 19:25:01   Subject: Hack.?
aha.. k , sper sa nu-mi duceti doru -
  Topic: Hack.?
Hack.?

Replies: 7
Views: 1446

PostForum: Trash   Posted: 14-01-2010, 18:54:13   Subject: Hack.?
Acuma am vazut si eu dc am luat ban, eu credeam ca am luat pentru ca v-am stresat.
Asta ii permanent ? Daca da , as fi recunoscator sa-mi scoata , in conditii normale se ia ban, dar nu permanent si deja o trecut o luna , poate mai mult.
Macar postati daca ii ...
  Topic: zbest pe prima pagina...
Hack.?

Replies: 8
Views: 1244

PostForum: Trash   Posted: 27-12-2009, 19:28:13   Subject: zbest pe prima pagina...
Ba da, ar putea tine in frau 24 de jucatori,daca ar sta si el putin spectator sa se uite care , cine , ce face! sau macar sa INCERCE sa-i tina in frau.
Catalin nici macar nu folosea amx_page sa reclame codatu, deci nu ii lua reclamatia in considerare odata ce ...
  Topic: zbest pe prima pagina...
Hack.?

Replies: 8
Views: 1244

PostForum: Trash   Posted: 27-12-2009, 18:46:39   Subject: zbest pe prima pagina...
dovada rush:
http://img85.imageshack.us/img85/4224/dannn2.th.pnghttp://img85.imageshack.us/img85/7493/dannn.th.png
admini on:zbest
era free game ? nu... aveti dovada in consola.
a luat masuri ? nu... desii a fost atentionat, de catre playeri, ca dann face ...
  Topic: reclamatie bubblegirl
Hack.?

Replies: 24
Views: 3437

PostForum: Trash   Posted: 21-12-2009, 08:56:05   Subject: reclamatie bubblegirl
Bine MiM , uite-te mai sus ce am scris si vezi daca gasesti vre-un motiv pentru care mi-ai dat llama si ban.
Oricum ai venit cam tarziu , nush dc va stresati atata ca oricum nu va face nimik.
Na si ala ce ii motiv de llama + ban ? in caz ca nu te-ai uitat in ...
  Topic: reclamatie bubblegirl
Hack.?

Replies: 24
Views: 3437

PostForum: Trash   Posted: 21-12-2009, 08:45:29   Subject: Hack.?
Odata ce nu prea stiu sa postez pe forum , ii clar ca nu prea ma treaba nici cu jocurile.
Cat de des ? lol ...
(Reputatie: 227.6
Voturi: 36 ) ma intrebi pe mine cat de des ? In plus la varsta care o ai tu ii deajuns sa intrii cat intrii a ...
  Topic: reclamatie bubblegirl
Hack.?

Replies: 24
Views: 3437

PostForum: Trash   Posted: 20-12-2009, 23:24:34   Subject: reclamatie bubblegirl
Pai bine ma acuma toti scrieti cate ceva de mine , de ce nu ati scris si cand mi-au facut mie reclamatie? sustinand si punctu meu de vedere sa-l averizati voi pe in2 sau pe killzor ca pana la urma daca nu as fi intrat atunci pe server codatu ala ar fii jucat p ...
  Topic: reclamatie bubblegirl
Hack.?

Replies: 24
Views: 3437

PostForum: Trash   Posted: 20-12-2009, 20:17:24   Subject: reclamatie bubblegirl
[quote ascuns]
M-ai zisese Catalin ala o injuratura dar vad ca nu apare, ca nu faceam eu atata dambla doar pentru "pisamas".
  Topic: reclamatie bubblegirl
Hack.?

Replies: 24
Views: 3437

PostForum: Trash   Posted: 20-12-2009, 19:57:04   Subject: reclamatie bubblegirl
Eu crek tu bati campi , uite-te putin cine a postat inafara de Hack.?, bubblegirl si seager !!! Incearca sa faci diferenta dintre o injuratura si o jignire cauta in dictionar daca nu stii .

//SeaGer: frate da' pe tine te bate forumul rau de tot. cand copiezi postul cuiva ii dai quote!!!
  Topic: reclamatie bubblegirl
Hack.?

Replies: 24
Views: 3437

PostForum: Trash   Posted: 20-12-2009, 19:33:26   Subject: Frustrata
Frustrata ai fost tu pentru ca mi-ai dat llama aiurea, eu am afirmat ceva ti-am mai zis odata si iti mai zic inca o data am crezut ca in2 e sefu vostru , dupa ce mi-a aratat in2 rankurile m-am convins ca asa ii deci mi-ai dat llama din senin fara nici-un motiv. As dorii sa se ia masuri.
Clyde , te rog nu te baga , tu ma stii cum is eu defapt. Voi chiar credeti ca cineva face ...
  Topic: reclamatie bubblegirl
Hack.?

Replies: 24
Views: 3437

PostForum: Trash   Posted: 20-12-2009, 19:09:48   Subject: Hack.?
Nici macar n-ai curaju sa recunosti ? stiu ca in screenshoturi nu arata cine a dat , dar macar sa te vada toti de ce esti in stare si mai si minti -
Aha deci acuma apelezi la faptu ca am fost admin , am fost trial , deci nu stiam multe si daca ar fi fost sa fac ceva isit din comun adik sa ma iau de in2 ca nu stie sa admineze atunci imediat mi se zicea "vezi ca esti doar ...
  Topic: reclamatie bubblegirl
Hack.?

Replies: 24
Views: 3437

PostForum: Trash   Posted: 20-12-2009, 19:00:01   Subject: reclamatie bubblegirl
Bine , deci ocupate de problema mea , pentru asta esti aici -
Dar ce tacere s-a asternut dupa ce ti-am zis sa te ocupi de problema , desii buna idee mai bine lasi pe cineva mai mare in grad , imi e teama ca poate nu o sa te descurci.
  Topic: reclamatie bubblegirl
Hack.?

Replies: 24
Views: 3437

PostForum: Trash   Posted: 20-12-2009, 18:51:56   Subject: reclamatie bubblegirl
Am luat llama aiurea, intr-o zi de duminica, pe la ora 18:30 bubblegirl se trezeste sa-mi dea llama pentru ca am zis "in2 ii sefu lor" pentru ce mi-a dat nush, in fraza aia nu-i nici-o injuratura sau o jignire si in plus eu credeam ca in2 ii sefu vostru adik ala care tine serveru. Apropo am screenshot ca dovada. Bubblegirl incearca sa fii mai calma , nu-i problema mea ...
  Topic: reclamatie hack
Hack.?

Replies: 13
Views: 2291

PostForum: Trash   Posted: 19-12-2009, 16:01:53   Subject: Hack.?
faza cu "lasama" ti-am zis-o m-ai mult de suparare ca nu recunosteai ca ai gresit si tu , ce-l putin eu nu pretind ca stiu tot ca la carte si in plus nu ma laud singur ca si tine : "in2 E SEFU" www.cocalari.ro
Gogosar , nu stiu pentru ce ai m-ai postat si tu ca tie nu ti-am zis nimic de rau , doar ca, ai dat ban la unu care zisese o prostie si pentru aia se da llama , nu ti-as fi zis nimic dar ala era singuru care j ...
 
Page 1 of 3 Go to page 1, 2, 3  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 19-10-2024, 18:32:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x