User
Pass
2FA
 
 

Search found 127 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Discutii!
Iknowledge

Replies: 178
Views: 28189

PostForum: Trash   Posted: 24-09-2011, 20:54:51   Subject: Discutii!
Aloha, ce mai faceti bajetii ? Agnar, Adi ce stiti se reapuca de joc ceva ceva ?!
  Topic: small problem
Iknowledge

Replies: 8
Views: 1627

PostForum: Romanian   Posted: 13-09-2011, 18:58:47   Subject: small problem
Probabil ca da, dar mai exact care addon ?! ca nu este o solutie sa stau sa le iau pe fiecare la rand .. uuh.
  Topic: small problem
Iknowledge

Replies: 8
Views: 1627

PostForum: Romanian   Posted: 13-09-2011, 18:50:40   Subject: small problem
Nu functioneaza, am incercat e degeaba .. alte solutii mai concrete exista ?!
  Topic: small problem
Iknowledge

Replies: 8
Views: 1627

PostForum: Romanian   Posted: 13-09-2011, 18:29:49   Subject: small problem
bump, some1? nu pot juca ..
  Topic: small problem
Iknowledge

Replies: 8
Views: 1627

PostForum: Romanian   Posted: 12-09-2011, 17:05:18   Subject: small problem
Deci, am si eu o problema care consta in: de fiecare data cand dau sa castez un spell, sau mai bine zis cand intru in combat imi apare o bara de hp deasupra mobilor, si orice creatura in care dau, ca ...
  Topic: Achievement's&title problem.
Iknowledge

Replies: 1
Views: 732

PostForum: Romanian   Posted: 12-09-2011, 16:52:00   Subject: Achievement's&title problem.
Pai, dupa update-ul la 4.0.6 .. mi-am cam dat seama cu stupoare ca mi-au disparut in jur de 8 titluri si multe achiev's .. din cate stiu unele instante pe noul patch au fost scoase de cei de la blizz, ...
  Topic: Unmute, suferinta de rank!?
Iknowledge

Replies: 11
Views: 2971

PostForum: Trash   Posted: 27-08-2011, 00:40:18   Subject: Unmute, suferinta de rank!?
Mai are rost sa continuam topicul? oricum stii ca va fi ca tine la ce ma agit aici ? cum ziceam mentalitate de roman, orice ca sa fie rau celui de langa tine, uitete mai baiatule in foaia ta ca e mai bine asa.. las-o balta, spor cu viata ta de forumist si vezi ...
  Topic: Unmute, suferinta de rank!?
Iknowledge

Replies: 11
Views: 2971

PostForum: Trash   Posted: 27-08-2011, 00:31:21   Subject: Unmute, suferinta de rank!?
Oricum cate reply-uri, topic-uri as face tot acelasi verdict e, cum ziceam traim in romania cei care dispun de un rank fac tot posibilul sa faca rau celora mai mici decat ei, mentalitate romaneasca ce sa mai? si ne mai plangem de altii, uhm, pacat ca unii dint ...
  Topic: Unmute, suferinta de rank!?
Iknowledge

Replies: 11
Views: 2971

PostForum: Trash   Posted: 27-08-2011, 00:26:24   Subject: Unmute, suferinta de rank!?
Nu e vorba de stiri ci in general de programele din tv si nu doar, cuvantul este permis si nu este luat ca ceva de jignire, nu vad rostul serios stiu ca ai ceva cu mine pentru ca m-am certat cu rexona si cu tine, dar ti-am zis lasa amenintarile cu warn-uri si ...
  Topic: Unmute, suferinta de rank!?
Iknowledge

Replies: 11
Views: 2971

PostForum: Trash   Posted: 27-08-2011, 00:17:55   Subject: Unmute, suferinta de rank!?
AHAHA warn ? http://dexonline.ro/definitie/agramat , try this, cum ziceam amenintare cu warn ? JALNIC mai baiatule. De unde stii ca replica pe care am folosit-o se refera strict la ce te duce pe tine capul ? e ceva rau in cuvantul curva? nu am injurat-o de mam ...
  Topic: Unmute, suferinta de rank!?
Iknowledge

Replies: 11
Views: 2971

PostForum: Trash   Posted: 27-08-2011, 00:05:51   Subject: Unmute, suferinta de rank!?
Character name: Iknowledge
Account name: Iknowledge
IP: (puteti afla ip-ul accesand aceasta pagina) : Routabil -
GM responsabil: Nerfstick
Realm: Genesis
Motiv: ? i don't know
Data si ora: 01:00
Ceva ce doriti sa adaugati: Ok, deci totul a incep ...
  Topic: a little question
Iknowledge

Replies: 4
Views: 1192

PostForum: Romanian   Posted: 25-08-2011, 09:20:19   Subject: a little question
Asa, deci am si eu o 'mica, mare' intrebare; so dupa ce se face update-ul la cataclysm, script-ul de pe site cu "Invite a friend' si "get a reward" pe invite point's, vor ramane aceleasi reward-uri si dupa update? sau mai bine zis va ramane scri ...
  Topic: Discutii
Iknowledge

Replies: 221
Views: 42257

PostForum: Trash   Posted: 15-08-2011, 14:54:47   Subject: Discutii
[quote ascuns]
HrN, eu zic mai bine sa pui curu la treaba sa mai dai putin jos din slanina aia jos adunata de-a lungul timpului jucand WoW, si mai bine zis mai emorager ce esti, daca prin inja intelegi sa dau un item unui om care i se rupe de guilda, cand ajunge la un anumit ...
  Topic: Discutii
Iknowledge

Replies: 221
Views: 42257

PostForum: Trash   Posted: 15-08-2011, 13:54:56   Subject: Discutii
Cand s-a infiinta guilda nu erau 'bisericutele' astea, acum ca au aparut niste membri care au pus suflet in a ii ajuta pe cei din guilda si activitate constanta fara discutie, le-au cam dat planurile peste cap alora care sunt niste profitori si de aici s-a provocat ura asta, de pila de cand am intrat in guilda nu i-am ...
  Topic: Discutii
Iknowledge

Replies: 221
Views: 42257

PostForum: Trash   Posted: 15-08-2011, 11:51:44   Subject: Discutii
Nu e QQ ca oricum nu mi-ati facut ceva dupa care sa profit, nu mi-ati facut nici un bine, am facut doar un reply sa se stie cat de 'corecti' sunteti, cum sunteti cu grupuletele voastre, suferinzi de rank in guild unii si nu doar, sincer ma simt mult mai bine ca am luat kick ca oricum voiam sa ies ca nu va mai suportam, ...
 
Page 1 of 9 Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-03-2024, 17:27:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x