User
Pass
2FA
 
 

Search found 139 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Ban
IoNuTzBeSt

Replies: 1
Views: 281

PostForum: Trash   Posted: 17-07-2014, 19:35:58   Subject: Ban
Numele suspectului: Aldunis
Data/ora: 20:24
Detalii: L-am rugat sa se dea jos de pe mount pentru ca facea lag , dar nu... el s-a facut mai mare dupa care mi-a dat si follow si ignore. Nu am mai pu ...
  Topic: [Multiple] Pet attack vs. out of los targets
IoNuTzBeSt

Replies: 1
Views: 1042

PostForum: CONFIRMED Class spells / talents   Posted: 06-07-2014, 17:02:06   Subject: [Multiple] Pet attack vs. out of los targets
Wowhead/WoW Freakz Link: http://www.wowhead.com/spell=88163/attack
Descrierea bugului: Daca pe linia imaginara dintre pet si enemy target apare un obstacol (un copac spre exemplu), chiar daca dai pe ...
  Topic: [DUPLICATE] [Hunter][PVP][PVE] Focus regen
IoNuTzBeSt

Replies: 1
Views: 461

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 06-07-2014, 16:31:13   Subject: [Hunter][PVP][PVE] Focus regen
Descrierea bugului / Bug description:
Mi se pare mie sau focus regen de la hunter e dat rau de tot peste cap ??
(1) Spre exemplu sa zicem ca am focusul la 0/100 , acesta creste 1/100, 2/100 ... si ...
  Topic: Kuge exploit in arena
IoNuTzBeSt

Replies: 13
Views: 1129

PostForum: Trash   Posted: 06-07-2014, 10:52:35   Subject: Re: Kuge exploit in arena
[quote ascuns]

Ai dreptate. Este cauza acelui bug vizual de pozitionare pe harta. Mag-ul a dat stealth ca sa iasa din combat, apoi dupa ce a intrat in stealth s-a pus sa manance. In momentul in care a inceput sa m ...
  Topic: Mute - Beckz
IoNuTzBeSt

Replies: 3
Views: 597

PostForum: Trash   Posted: 06-07-2014, 10:39:58   Subject: Mute - Beckz
Din cate stiu nu se mai da mute pe wisper si este recomandat sa ii dai ignore.
Totusi pentru vocabularul pe care il are acel cochil turbat eu zic ca se poate face o exceptie ca data viitoare sa se invete minte.
  Topic: Mute
IoNuTzBeSt

Replies: 1
Views: 405

PostForum: Trash   Posted: 06-07-2014, 10:30:29   Subject: Mute
Numele suspectului: Estf
Data/ora: 11:22 AM
Detalii: Il apuca nevoile ca de ce dau in dummy din poza urmatoare... Pana si numele lui ii caracterizeaza personalitatea si vocabularul ...
Screenshot: http://tinypic.com/view.php?pic=14vmfkk&s=8#.U7kHwPl_tqU ...
  Topic: Mai dau un cont.
IoNuTzBeSt

Replies: 82
Views: 9710

PostForum: Romanian   Posted: 03-07-2014, 17:13:14   Subject: Mai dau un cont.
6
  Topic: Best tank ?
IoNuTzBeSt

Replies: 19
Views: 4201

PostForum: Romanian   Posted: 30-06-2014, 16:09:09   Subject: Best tank ?
[quote ascuns]
Suntem pe WoW nu pe WoT prietenas -
  Topic: VoteKick
IoNuTzBeSt

Replies: 19
Views: 2599

PostForum: Romanian   Posted: 28-06-2014, 22:01:26   Subject: VoteKick
[quote ascuns]
Cateodata am impresia ca pe serveru asta sunt numai olteni ... nu degeaba exista vorba aceea "La Caracal s-a rasturnat caru cu prosti"
Dupa 1 vine 3 pt ca ma refeream la ce a zis myhay25 .
  Topic: VoteKick
IoNuTzBeSt

Replies: 19
Views: 2599

PostForum: Romanian   Posted: 28-06-2014, 21:11:16   Subject: VoteKick
Posturi unite automat, 28-06-2014, 22:11:16

[quote ascuns]
-> 1. Eu cred ca tu nu intelegi ce vreau sa explic.
-> 3. Am mai spus odata ca ilvl-urile le-am pus la nimereala, si ca sa nu ma mai repet, recunosc ca sunt cam nou in materie de PVE.
=> 4. Close topic ca nu mai are rost...
  Topic: VoteKick
IoNuTzBeSt

Replies: 19
Views: 2599

PostForum: Romanian   Posted: 28-06-2014, 20:51:14   Subject: VoteKick
[quote ascuns]
Tocmai am modificat si am scris ca ilvl-urile le-am pus la nimereala... dar mintea ta este prea lenta ca sa isi dea seama de asta de dinainte sa modific ... In rest nu inteleg ce aberatii tot scrii acolo. Inainte sa se bage dungeons finder fiecare player isi gasea oameni pe global/oameni din guilda si facea respectivele dungeonuri sau dupa cum am mai spus isi schimbau HP in JP si isi cumparau iteme. Trebuie sa ma mai repet inca de 100 de ori ca mintea ta sa inteleaga ce vreau sa zic prin acest chestionar ? Daca tu nu vrei acest lucru nu am nimic impotriva ...
  Topic: VoteKick
IoNuTzBeSt

Replies: 19
Views: 2599

PostForum: Romanian   Posted: 28-06-2014, 20:23:04   Subject: Re: Jos cu VoteKick
[quote ascuns]
Faci bg si iti schimbi HP in JP sau iti faci tu party ( cauti oameni pe global, cauti o guilda pve , etc ) Problema cu Vote Kick pe care am pus-o se refera doar si numai la Dungeons Finder. Iar ca tot a venit vorba si zici ca am scris ilvl 380, ei bine eu le-am pus la nimereala. Evident ca stafu daca ar acepta ar avea grija cu sa puna ilvl-ele ca lumea... -
  Topic: VoteKick
IoNuTzBeSt

Replies: 19
Views: 2599

PostForum: Romanian   Posted: 28-06-2014, 20:08:51   Subject: VoteKick
Consider ca optiunea Vote Kick din dungeons nu se potriveste deloc cu mentalitatea oamenilor de pe freak. Spre exemplu iti iei kick aiurea in mijlocul dungenului pentru ca leaderului ii trebuie un item care iti trebuie si tie si nu poate risca sa il piarda asa ca mai bine iti da kick nu ? Iar ceilalti si mai tampiti apasa un "Accept" frumos fara sa stie macar despre ce e vorba... Apoi iei kick si te iau toti dracii ca ai asteptat o jumate de ora la queue degeaba...
As propune urmatorul lucru:
1) sa dezactivati optiunea de Votekick, sau
2) setati pentru fiecare dungeon de lvl 85 un minim de ilvl pe care un player trebuie sa il aiba atunci cand vrea sa dea jo ...
  Topic: Cross-faction battlegrounds?
IoNuTzBeSt

Replies: 435
Views: 54919

PostForum: Trash   Posted: 25-06-2014, 09:27:01   Subject: Cross-faction battlegrounds?
Mi se pare o idee geniala. Ce daca freakz e blizzlike ?? Si alte servere sunt blizlike si au acest sistem implementat. Din cate am observat Hoarda inclina spre PvE iar alianta spre PvP (ca intotdeauna de fapt). De ce sa nu fie implementat sistemul atata timp cat ne scuteste de timpul de asteptare la queue ? E o idee foarte buna iar playerii o sa fie multumiti si o sa isi fac mult mai repde pvp gear. Respect.
  Topic: Bug exploit sau fly hack
IoNuTzBeSt

Replies: 2
Views: 431

PostForum: Trash   Posted: 05-06-2014, 15:04:52   Subject: Bug exploit sau fly hack
Numele suspectului: Pukky si Mydia
Data/ora: 3:57
Detalii: Nu stiu cum au urcat la noi la respawn point. Ori au facut exploit, ori au folosit fly hack, problema a fost ca ne omorau instant fara sa apucam macar sa coboram. Va rog luati masuri pentru acesti playeri obsedati de kill-uri si de honor care nu respecta regulamentul: "Sa abuzezi de bugurile serioase care te favorizeaza (spre exemplu: un spell/item care da instant kill, un chest care merge lootat la infinit, o actiune care modifica grav felul in care trebuie sa decurga un eveniment);" Daca nu ban macar deserter...
Realm: Genesis
Screenshot: http://tinypic.com/view.php?pic=24q8ro6&s=8#.U5BqmShuP1 ...
 
Page 1 of 10 Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 04-05-2024, 10:39:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x