User
Pass
2FA
 
 

Search found 7 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Pierdere level si credite
-Kta-

Replies: 0
Views: 393

PostForum: General Discussions   Posted: 24-09-2016, 16:44:32   Subject: Pierdere level si credite
Nick-ul cu care jucati: -Kta-
Creditele avute: in jur de 2800
Level avut: 6
Un Screnshot cu lvl/crd: Nu am. N-am mai intrat de cateva luni pe server. Am intrat azi si am vazut ca am level 1..


Edit: ...
  Topic: Flood
-Kta-

Replies: 3
Views: 672

PostForum: Technical Problems   Posted: 26-07-2016, 15:51:39   Subject: Flood
Atunci stati cu server-ul gol daca va e greu sa faceti jocul mai fun sau sa veniti cu ceva nou. ^^
  Topic: Flood
-Kta-

Replies: 3
Views: 672

PostForum: Technical Problems   Posted: 25-07-2016, 17:43:12   Subject: Flood
Intru si eu de plictiseala pe server, sa ma joc cu 3 oameni si dau de un idiot care spune ca "pica" server-ul daca nu facem free. https://postimg.org/image/ximdwdb9z/
Cs-ul nu prea mai are ...
  Topic: Reclamatie bughi
-Kta-

Replies: 6
Views: 1176

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 05-01-2016, 17:04:43   Subject: Reclamatie bughi

Tu ameninti cu ban daca nu se ataca la tine? Frumos, man. Eu nu am treaba cu slay-ul. Tu spune de gag acum. Si daca tot esti asa bun la citat din regulament da-mi si mie partea aia unde scrie ca nu se face reclamatie pentru ...
  Topic: Reclamatie bughi
-Kta-

Replies: 6
Views: 1176

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 05-01-2016, 16:48:49   Subject: Reclamatie bughi
[quote ascuns]
Hai ba, ma lasati cu prostia asta ? Adica daca adminul imi da gag degeaba nu i se inampla nimic ? Foarte tare asta.Eu ma simt neindreptatit. Si vreau explicatii. E tot o comanda aplicata fara motiv. I-am ranit sentimentele si mi-a dat gag.
  Topic: Reclamatie bughi
-Kta-

Replies: 6
Views: 1176

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 05-01-2016, 16:37:35   Subject: Reclamatie bughi
1. Nick-ul meu : -Kta-
2. Nick-ul celui reclamat : bughi
3. IP-ul reclamatului : admin
4. Motiv : Imi da gag pentru ca i-am ranit orgoliul de admin pe care il are. Stiam ca doar cei ce injura/fac spam/chiari ntrec masura primesc gag. Dar vad ca la orice lacrima pe care o varsa un admin trebuie sa dea gag. -
5. Dov ...
  Topic: Reclamatie devil-boy
-Kta-

Replies: 6
Views: 715

PostForum: Ban / Unban Requests   Posted: 01-10-2013, 23:40:28   Subject: Reclamatie devil-boy
1. Nick-ul meu : -Kta-
2. Nick-ul celui reclamat : devil-boy77
3. IP-ul reclamatului : Este admin si nu cred ca e necesar acest lucru...
4. Motiv : Mute fara motiv , nici macar nu l-am insultat, doar m-am simtit eu jignit cum mi-a atras atentia cand "am furat" un frag . El avand lvl13->Predator , in ace ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 20-04-2024, 07:02:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x