User
Pass
2FA
 
 

Search found 8 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [RESPINS] Reclamatie Dragos.-.aTaT.
Madn3ss

Replies: 8
Views: 577

PostForum: Trash   Posted: 12-11-2016, 20:39:53   Subject: [RESPINS] Reclamatie Dragos.-.aTaT.
[quote ascuns]
... de fata au fost anonymus si altii care nici ei nu au dovada, fix de asta mi-ai dat tu revive ca nu stiai ca o sa iti fac reclamatie asa ca ai decis sa abuzezi putin de grad -
  Topic: [RESPINS] Reclamatie Dragos.-.aTaT.
Madn3ss

Replies: 8
Views: 577

PostForum: Trash   Posted: 12-11-2016, 20:36:25   Subject: Reclamatie Dragos.-.aTaT.
Nick-ul tau: MaD
Nick-ul adminului: Dragos.-.aTaT.
Motiv: stateam linistit in baza can deodata ma trezesc omorat de Dragos, mi-a dat revive ca cica faceam fs, daca mi-a dat revive asa hotarat ca faceam fs ( nu doar ca sa ma omoare si sa se termine runa mai r ...
  Topic: [REZOLVAT] Reclamatie Shadow^cfg^
Madn3ss

Replies: 10
Views: 481

PostForum: Trash   Posted: 10-11-2016, 20:58:22   Subject: [REZOLVAT] Reclamatie Shadow^cfg^
[quote ascuns]
exista si alte dovezi cum ar fi poze, sunt si ele acolo, chiar in prima poza arata.
  Topic: [REZOLVAT] Reclamatie Shadow^cfg^
Madn3ss

Replies: 10
Views: 481

PostForum: Trash   Posted: 10-11-2016, 20:51:47   Subject: [REZOLVAT] Reclamatie Shadow^cfg^
[quote ascuns]
Da deoarece si eu eram in baza si puteam lua revive, dar sa intamplat sa mor inainte.
Oricum tu acum dai doar dovada ca nu sti regulamentul ca si admin si acesta este inca un motiv in plus sa fi sanctionat!
  Topic: [REZOLVAT] Reclamatie Shadow^cfg^
Madn3ss

Replies: 10
Views: 481

PostForum: Trash   Posted: 10-11-2016, 20:48:20   Subject: [REZOLVAT] Reclamatie Shadow^cfg^
[quote ascuns]
eu cred ca tu domnule ar trebuii sa mai arunci o privire pe regulament si gandeste si tu logic, daca pui lm pe surf normal ca nu are cum sa treaca nimeni stim si noi asta, dar daca pui la duck se poate.
  Topic: [REZOLVAT] Reclamatie Shadow^cfg^
Madn3ss

Replies: 10
Views: 481

PostForum: Trash   Posted: 10-11-2016, 20:45:42   Subject: [REZOLVAT] Reclamatie Shadow^cfg^
[quote ascuns]
http://imgur.com/a/YWMRy Albastru = Intrarea ( era limita dupa cum ti-am spus ) Rosu = Capcana ( SURFUL !!!) esti incepator bb sau? ca altfel nu imi dau seama, sau nu esti in stare sa treci o limita?
  Topic: [REZOLVAT] Reclamatie Dragos.-.aTaT.
Madn3ss

Replies: 9
Views: 433

PostForum: Trash   Posted: 10-11-2016, 17:42:05   Subject: Reclamatie Dragos.-.aTaT.
Nick-ul tau: MaD
Nick-ul adminului: Dragos.-.aTaT.
Motiv: Gag aiurea, pentru ca a fost facut nob, dupa care foloseste acelasi cuvant.
Dovezi: http://imgur.com/a/B7ONj
  Topic: [REZOLVAT] Reclamatie DaNy
Madn3ss

Replies: 13
Views: 694

PostForum: Trash   Posted: 09-11-2016, 14:20:16   Subject: Reclamatie DaNy
Nick-ul tau: MaD
Nick-ul adminului: DaNy
Motiv: Ma mutat in timpul rundei la T, motivul lui este in dovezi
Dovezi: http://imgur.com/a/NY5dU
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 27-09-2024, 11:30:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x