User
Pass
2FA
 
 

Search found 20 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [APROBAT] Admin veNoM
Mr.Cipry

Replies: 12
Views: 1544

PostForum: Trash   Posted: 02-10-2018, 18:44:03   Subject: [APROBAT] Admin veNoM
[quote ascuns]

[quote ascuns]
Ba are ore ?! A donat ?! E activ? Eu cred ca da, nu are nimic de aface reclamatia mea cu cererea lui, asa ca nu mai dati comuri aiurea si hai pe sv sa dati un mod personalizat sa fac si eu ammo � ...
  Topic: [APROBAT] Admin veNoM
Mr.Cipry

Replies: 12
Views: 1544

PostForum: Trash   Posted: 02-10-2018, 13:15:56   Subject: [APROBAT] Admin veNoM
PROO merita un grad mai mare decât helper, pt ca e si activ băiatul a donat si cred ca inca o va mai face.
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 20
Views: 2527

PostForum: Trash   Posted: 30-09-2018, 00:21:05   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
[quote ascuns]

[quote ascuns]
Sunteti penibili amandoi nu eu am facut reclamatia si keed dati pro sau contra, acuma o daturam in momente - aveti o gandire luata dupa fb, mai lasati dracu fb ca va da o gandire foarte proasta si cu asta am terminat nu aveti pic de haz in voi, si mai comentati si voi nu vedeti ca aveti probleme... nu eu am facut reclamatia si keed asa ca shht.
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 20
Views: 2527

PostForum: Trash   Posted: 29-09-2018, 23:35:18   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
[quote ascuns]
În reclamație se refera la același subiect ca al meu, modul sniper si dupa doi humani, dar la dovezi sunt date alte moduri unul dupã celãlant, iar modul multi infection se considera mod pt ca in Menu admin scrie clar "Star mod Multi Infection" iar dupã asta a dat mod nemesis, nenea sleep dacã eram în locul tãu taceam din gura mãcar mie nu imi este rusine cu fața mea sa o pun la avatar tu ai o fotografie pusã la avatar pt copii de vârste între 9-12 ani.
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 20
Views: 2527

PostForum: Trash   Posted: 29-09-2018, 23:09:38   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
[quote ascuns]
Am zis sa te las in pace ca esti micã si nu merita sa te fac de râs dar am sa te fac, voi face ss si te voi pune pe extreamcs unde tu spui de modul acesta personalizat poate modul asta a apãrut acuma prin 2016 ca prin 2010 nu prea am auzit de mod personalizat, și app cum îl ai tu pe sleep de ii dai moduri si tine cu tine asa am si eu tovarãși dar tovarãșul meu tine cu dreptate, și sã îți spun de ce e acelasi subiect sus keed al meu a facut copii paste dupã reclamatia mea si a postat dar cu alte dovezi el nici nu sa obosit sa scrie pt tine romane sus pt ca se observa si cum am mai ...
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 20
Views: 2527

PostForum: Trash   Posted: 29-09-2018, 22:44:00   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Bun acuma 2 zile am facut eu reclamație fetiței, pt modul acela cu sniperul si cu humani ea a spus cã a fost mod personalizat dacã era mod personalizat îl gãseai direct in Menu admin numit "mod personalizat" alex a respins cererea mea Ok, dar aici se vede cã e o încãlcare a regulamentului pt ca jucãtori trb sa anunte cu 2 runde modul dar vad ca andrea da un mod din Menu Admin si dupa aceia nu trece 1 runda ca in urmãtoarea da mod nemesis, Alex ai experienta in cs te rog ea mãsuri cu ea abuzeazã sefule se vede cu ochiiul liber si sti si tu asta dar ii pui partea baremi dacã era o fata frumoasa mai ziceam dar in fine, azi te rog sa ma crezi a ...
  Topic: [RESPINS] Reclamație SleepwalkerS
Mr.Cipry

Replies: 3
Views: 507

PostForum: Trash   Posted: 28-09-2018, 18:19:09   Subject: Reclamație SleepwalkerS
Numele meu : Ciprian
Numele adminului reclamat : SleepwalkerS
Data si ora : 28/09/2018 17:50
Motiv reclamatie : A aplicat comanda amx_gag de 3-4 ori pe mine in regulament scrie clar ca nu avem voie sã aplicãm nici ce a mai micã comanda pe un alt admin
Dovada (Screenshot) : http://i68.tinypic.com/2uy69n5.jpg
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 31
Views: 3192

PostForum: Trash   Posted: 28-09-2018, 17:36:12   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
[quote ascuns]
Bai deci dupa ce ca cereti up la miloaga pe ore, mai faceti si figuri venom baremi a ajutat cu niste bani cumparand vip iar bani sau dus in sv, pe boost ca voi sa aveti playery si sa va dati moduri personalizate asa ca gura mica dupa ce ca va da alex grade de a moaca pe 30 40 50 de ore jucate si nu aveti 1 euro pe voi, ca daca ar auzi mami si tati ai vostri ca vreti sa bagati bani intrun joc var bate de var scoate jocul din cap mai faceti si figuri frate frate dreptate regulamentul este pt toti eu nu am donat ca andreea sa va dea mod dupa mod sa isi de a si ea si dupa sa de a mod sniper si sa va faca oameni sa faceti amo iar eu ca prostul si restul jucatorilor sa alergam d ...
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 31
Views: 3192

PostForum: Trash   Posted: 28-09-2018, 17:25:40   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
[quote ascuns]
iar ai dato in romane -) sincer nu ai un euro sa dai un bost la sv sa ajuti si tu dai moduri personalizate, dupa ce ca nu ai donat un euro pt sv si alex ti a oferit grade vip gratis tu bati ciocanul de noi dai moduri personalizate cand intra Alexx vreau si eu sa stiu de la el in viata lui de cs 1.6 mod zombi a auzit vro data de mod personalizat sau ca la modul sniper ai voie sa mai acesezi comenzi din admin menu sa faci 2 zombi humani pt ammo, daca exista modul personalizat, exista si in Menu de unde cumparam tot felul pe packete cum e nemesis sniper era si modul personalizat sau era pus in Admin Menu modul asta personalizat, si inca ceva tu nu imi dai tu mie clasa, ma supara faptul ca ma joc frumos pe sv vi tu dai mod si lui ala ...
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 31
Views: 3192

PostForum: Trash   Posted: 28-09-2018, 16:51:15   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
[quote ascuns]
La ce te referi tu este = ABUZZZ mod personalizat - - app in legatura cu limba romana tot te razi de noi sa sti ca lucrez intro firma asa cum mananc eu din litere sunt sef de echipa nu crezi intreabl pe loz sau pe venom cu ei ma cunosc mai bine sincer imi este mila de tine dar totusi te duce minte, o bagasi rpd pasta cu modul personalizat - daca aveam acess la menu admin si faceam la fel ca si tine nu mai era mod personalizat
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 31
Views: 3192

PostForum: Trash   Posted: 28-09-2018, 14:07:02   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mod personalizat?! În regulament nu există mod personalizat pe sv da nu tu te ai facut dar sti care e treaba mai bine îl așteptăm pe alex el va sti ce sa faca sv lui regulile lui si punct.
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 31
Views: 3192

PostForum: Trash   Posted: 28-09-2018, 13:55:51   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
[quote ascuns]
Andreea nu modul mã deranjat pe mine, dupã ce ai dat mod sniper lui sleep te ai facut human si nu e corect ori e mod sniper ori ce facem noi aici la bune dacã ti se pare ca e bine ce ai facut ok imi cer eu scuze si voi fii mai atent altã datã.
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 31
Views: 3192

PostForum: Trash   Posted: 28-09-2018, 11:38:05   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Fratelo ea a inceput prima mi a fãcut reclamație pt ca am schimbat o amarata de mapa ca era o mapa de 30 de jucãtori si noi eram 10, adica eu abuzez ca schimb mapa dar ea nu abuzeazã ca acesseaza menu admin rundã dupã runda plus de asta modul cu sniper si dupa sa se faca human le a întrecut pe toate, deci corect la reclamatia mea trb sa dai pro, dar find prieten cu ea si ca iti da moduri trebuie sa dai contra.
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 31
Views: 3192

PostForum: Trash   Posted: 28-09-2018, 11:20:24   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Fratelo nu iti mai dau atentie adica daca eu aveam admin dateam.mod unui prieten sniper si dupa ma fãceam human sa fac amo ție cum iti cãdea plus cã eu ce vãd în consola la reclamatia mea cãtre ea nu am mai vãzut nici o datã de cand joc cs 1.6 mod zombi, deci practic sa dai mod sniper ok nu e nimic dar sa te faci human la modul sniper pt amo e abuzz nu e corect dacã primește doar avertisment jur ca nu mai îi fac nici o reclamație pt ca nu mai este cazul
  Topic: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Mr.Cipry

Replies: 31
Views: 3192

PostForum: Trash   Posted: 28-09-2018, 11:10:02   Subject: [RESPINS] Reclamație FasT^Andreea
Uitete in poza aceia de mai sus care am pus link, te rog citeste sus cand spune "mntta alt prost care imi face asta".
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 27-04-2024, 22:43:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x