User
Pass
2FA
 
 

Search found 5 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: De ce se favorizeaza?
NELYRLD

Replies: 4
Views: 704

PostForum: Romanian   Posted: 27-03-2015, 00:27:50   Subject: De ce se favorizeaza?
Ai dreptate in legatura cu topicurilea alea ca tocmai ce m-am uitat si eu la ele; prima data ala da un ban dupa care vede ca abuzeaza mai multi si zice ca numai da, adica.. ce-ai mai putea sa zici? ch ...
  Topic: chare inactive ( nume nedisponibile )
NELYRLD

Replies: 16
Views: 1853

PostForum: Romanian   Posted: 24-03-2015, 19:39:45   Subject: chare inactive ( nume nedisponibile )
Nici mie nu mi se pare corect sa stergi un char ca sa-i ia altcineva numele; adica totusi ce treaba are faptul ca ala e numele tau daca altul l-a luat inaintea ta? uite sa-ti dau exemplu numele meu, d ...
  Topic: DK Frost (bonus)
NELYRLD

Replies: 4
Views: 654

PostForum: Romanian   Posted: 21-03-2015, 00:03:09   Subject: DK Frost (bonus)
Nu inteleg la ce trebuie expertiza in pve cand poti foarte usor sa dai dmg din spate..
  Topic: Pandaria Best PVP Class
NELYRLD

Replies: 75
Views: 17084

PostForum: Romanian   Posted: 13-03-2015, 15:19:37   Subject: Pandaria Best PVP Class
Daca tu zici ca dk e bun la 3v3 atunci eu ce pot sa zic de warlock, druid resto, druid balance, shaman elemental, mage, rogue sau warrior si deja am spus aproape toate clasele - . Sa-ti zic o chest ...
  Topic: Pandaria Best PVP Class
NELYRLD

Replies: 75
Views: 17084

PostForum: Romanian   Posted: 13-03-2015, 14:42:18   Subject: Pandaria Best PVP Class
[quote ascuns]

[quote ascuns]
Nu stiu pe ce server ati jucat voi, dar warrior e foarte bun la 3v3 pe cand dk e aproape inexistent, warrior e poate cea mai buna clasa la 2v2 unde dk la fel e destul de slab, iar 1v1 la fel warrior e mult peste dk (poate vs anumite clasa are anumite avantaje dk).
Daca v-ati fi uitat pe statistica alora de la blizzard ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-04-2024, 08:21:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x