User
Pass
2FA
 
 

Search found 32 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Dalaran Abuser part 2
Petard

Replies: 1
Views: 448

PostForum: Trash   Posted: 14-03-2014, 07:00:58   Subject: Dalaran Abuser part 2
Numele suspectului: Meharis
Data/ora: 12.3.2014 / 17:30 cam asa
Detalii: Statea sus in dalaran arena de la inceputu meciului nu a fost aruncat deloc jos.. cum ar fi fost normal, uitati-va la bufu de ...
  Topic: Dalaran Abuser
Petard

Replies: 6
Views: 636

PostForum: Trash   Posted: 13-03-2014, 12:29:28   Subject: Dalaran Abuser
nu inteleg ce treaba are daca am editat teamu meu cu ce facea ala nu inteleg? deci daca ii fac lu unu poze ca zboara si casteaza din aer si imi editez poza sa nu se vada cine-l raporteaza, ala nu ia b ...
  Topic: Dalaran Abuser
Petard

Replies: 6
Views: 636

PostForum: Trash   Posted: 13-03-2014, 01:03:56   Subject: Dalaran Abuser
nu vreau sa le postez pe cele needitate pentru ca nu vreau sa stie cine la raportat si nu vreau sa imi vada lumea key-bindurile
  Topic: Dalaran Abuser
Petard

Replies: 6
Views: 636

PostForum: Trash   Posted: 12-03-2014, 21:37:35   Subject: Dalaran Abuser
Numele suspectului: Meharis
Data/ora: 12.3.2014 / 17:30 cam asa
Detalii: Statea sus in dalaran arena de la inceputu meciului nu a fost aruncat deloc jos.. cum ar fi fost normal, uitati-va la bufu de ...
  Topic: Voting system !
Petard

Replies: 33
Views: 4107

PostForum: Romanian   Posted: 10-03-2014, 00:48:15   Subject: Voting system !
"Voturile tale sunt in curs de validare, acest proces dureaza intre 5-20 minute. Dupa ce se finalizeaza iti vei primi punctele" tocmai atunci o sa iei voturile..
  Topic: Voting system !
Petard

Replies: 33
Views: 4107

PostForum: Romanian   Posted: 09-03-2014, 19:07:52   Subject: Voting system !
acm 2-3 zile facusem un topic despre vote system pt ca era buguit aveai doar 4 siteuri de votat si daca nu votai 5 nu luai voturile ... se pare ca topicu meu a fost spitzat.. sa adaugat o alta noua imagine pt vote a mers ieri dar azi a doua imagine mare error.. punetzi niste siteuri stabile macar sa lom si noi voturile ...
  Topic: [FIXED] Vote System Bugged
Petard

Replies: 7
Views: 1746

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 08-03-2014, 05:43:14   Subject: Vote System Bugged
Wowhead/WoW Freakz Link: https://www.wow-freakz.com/vote.php
Descrierea bugului / Bug description: Cand dadeai la vote points ca sa votezi itzi apareau 5 imagini acum apar doar 4 imagini si daca incerc sa le votez pe toate 4 astept 5-10 min pana verifica daca am votat si tot nu primesc nimic, ce se intampla cu a 5-a p ...
  Topic: [REJECTED] BUG report + 1 VP inapoi? :)
Petard

Replies: 3
Views: 768

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 24-02-2014, 20:55:55   Subject: [REJECTED] BUG report + 1 VP inapoi? :)
defapt itemu ala nu merge este buguit, eu am itemu ala de vreo 2 luni si tot nu merge..
  Topic: [REJECTED] enginnering bug
Petard

Replies: 3
Views: 473

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 19-02-2014, 11:50:03   Subject: [REJECTED] enginnering bug
ba in primu rand incearca sa vorbesti romana si in a doilea rand daca erai baiat destept cautai ala cum se invatza... potzi sa faci tu de 12041808 de ori 525 engineering ca tot nu o sa-l ai asa ca numai copya playeri ca ai vazut tu la totzi smecheri cu bufu ala
  Topic: Auction House
Petard

Replies: 6
Views: 581

PostForum: Romanian   Posted: 11-02-2014, 15:09:10   Subject: Auction House
De obicei se intampla asta daca itzi cumpara un horde itemu primesti goldu mai greu, la fel daca itzi trimite un mail cu un oricare item sau gold sau mai stiu eu ce primesti in vreo 40 min.. dar daca primesti mail sau un aliac itzi cumpara cv din ah vrei primi mult mai repede bani(eu sunt aliac) ca sa sti
  Topic: Dalaran arena bug exploit
Petard

Replies: 2
Views: 203

PostForum: Trash   Posted: 11-02-2014, 06:46:15   Subject: Dalaran arena bug exploit
[quote ascuns]
Defapt omu nu minte, asta e un visual bug care lam vazut de ceva vreme care merge doar la stealthers rog/mage/druid defapt druidu ala casta revive si el il vedea in fatza lui, dar druidu era in cu totu alta parte, cred ca era in spatele lui daia scria Target is not line of sight pentru ca e un visual bug... o sa testez ...
  Topic: Ban permanent Killerquin Injurii server? Impersonating GM friend, etc.
Petard

Replies: 4
Views: 498

PostForum: Trash   Posted: 11-02-2014, 06:41:20   Subject: Ban permanent Killerquin Injurii server? Impersonating GM friend, etc.
Eu as zice la astfel de juatori care injura cam des ar trebui sa nu le datzi ban 4-5 zile ca intra iar si iar incep, cel mai bine un mute de vreo 4 zile si sa rezolvat problema
  Topic: [REJECTED] [Druid][PvP]
Petard

Replies: 3
Views: 945

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 11-02-2014, 06:35:20   Subject: [REJECTED] [Druid][PvP]
/script RepopMe(); il pui undeva pe bara si cand tzi se mai intampla apesi pe el.. si ai rezolvat numai i nevoie de unstuck dupa site sau alte nebuni pur si simplu apesi pe el in loc sa apesi pe relase.. oricum nu itzi apare relase sa apesi pe el ca defapt asta este bugu.. cam asta este
  Topic: Problema tokene din perioada ,,Love is in the Air''
Petard

Replies: 2
Views: 580

PostForum: Romanian   Posted: 10-02-2014, 19:15:00   Subject: Problema tokene din perioada ,,Love is in the Air''
[quote ascuns]
Si mie mi sa intamplat la fel, am incercat reloguri peste reloguri unstuckuri dupa site tot degeaba deci pana la urma asta a fost buguiala ;D ms acma stiu ;d
  Topic: Clase PvP
Petard

Replies: 21
Views: 3549

PostForum: Romanian   Posted: 10-02-2014, 19:07:47   Subject: Re: Clase PvP
[quote ascuns]
Toate clasele sunt foarte bune depinde de tine cum joci pe ele, de exemplu cum ai zis tu acolo ca nu prea ai sanse vs priest pei rogu e singura clasa care poate bate priestu pe orice spec ar fi priestu rogu il bate cel mai repede.. daca sti si cum, intradevar mageu a fost mereu problema rogului ca te tzine numai in nova si te bate de nu intelegi nimik si daca mai joaca si la range mare tot nu intelegi nimik.. rogue e baza credema pe orice server rogu bate orice clasa numai cu mageu o sa ai proble ...
 
Page 1 of 3 Go to page 1, 2, 3  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 18-04-2024, 10:15:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x