User
Pass
2FA
 
 

Search found 23 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Wotlk realm
RecoonecT

Replies: 44
Views: 2950

PostForum: Romanian   Posted: 28-05-2013, 15:54:44   Subject: Wotlk realm
[quote ascuns]
Daca cineva a zis ca , cuvantul "urangutan" e amuzant...nu inseamna ca si este cu adevarat..inceteaza sa il mai folosesti ca esti penibil
Poate daca tu erai ala cu minte taceai si asteptai raspunsul pe care esti asa sigur, de la un GM in persoana ,nu ...
  Topic: Cartoonz & Kryoz - Double Frost Mage 2v2 Arena Mists of Pandaria PvP
RecoonecT

Replies: 19
Views: 2062

PostForum: WoW Movies   Posted: 27-05-2013, 21:01:05   Subject: Cartoonz & Kryoz - Double Frost Mage 2v2 Arena Mists of Pandaria PvP
[quote ascuns]
Daca pana si un sarac ca tine a ajuns sa comenteze la tipu asta...tu freakz hero
  Topic: PLEASE HELP ME!!!!!!!
RecoonecT

Replies: 2
Views: 360

PostForum: Romanian   Posted: 09-04-2013, 18:18:32   Subject: PLEASE HELP ME!!!!!!!
[quote ascuns]
What the...?
  Topic: Frostwindz 5: Frost Power - Frost Mage PvP in World of Warcraft [Trailer]
RecoonecT

Replies: 31
Views: 4530

PostForum: WoW Movies   Posted: 02-04-2013, 16:55:57   Subject: Frostwindz 5: Frost Power - Frost Mage PvP in World of Warcraft [Trailer]
[quote ascuns]
Zi tu te rog , scoate din calcul edit-ul , ce a facut de ai fost asa impresionat , de a lasat asa o buna impresie pentru tine video-ul asta si poate o sa inceteze lumea sa il mai critice.
Degeaba ii luati apararea daca el face un video in care ne arata ca poate sa i-a un flag in bg .(Ma refer in general , la toate video-urile tale)
  Topic: Frostwindz 5: Frost Power - Frost Mage PvP in World of Warcraft [Trailer]
RecoonecT

Replies: 31
Views: 4530

PostForum: WoW Movies   Posted: 02-04-2013, 10:58:01   Subject: Frostwindz 5: Frost Power - Frost Mage PvP in World of Warcraft [Trailer]
[quote ascuns]
Poate pentru ca e cel mai bun pentru pvp si nu e cum zic toti "spam IL and win"?
  Topic: Frostwindz | Mage with Druid vs. Warlock with Priest 2v2 Arena
RecoonecT

Replies: 23
Views: 3459

PostForum: WoW Movies   Posted: 18-03-2013, 16:14:11   Subject: Frostwindz | Mage with Druid vs. Warlock with Priest 2v2 Arena
Nu inteleg de ce ii felicitati sau spuneti ca e bunicel filmul.NU vedeti cat de slab poate juca?Are momente cand nu stie unde e el , ce sa mai zic de adversari , se pierde pe harta. Ai facut cu skype.OK.De ce? Voi stati pe skype sa va auda cineva injuraturile sau cum?Nu comunicati, nimic.Te bate jocu ca mag, te bate harta.Puteti sa ma injurati dar daca atat de mult a decazut un jucator..... jocu nu mai are rost.Pana si tipu asta e felicitat pentru un .... de film.
  Topic: Frostwindz | Frost vs. Fire
RecoonecT

Replies: 18
Views: 2850

PostForum: WoW Movies   Posted: 10-03-2013, 21:06:15   Subject: Frostwindz | Frost vs. Fire
0/5 skill. Te faci si pe tine si server-ul de ras.In primul rand duel-urile mage vs mage sunt reprezentate de cine prinde cs si cine face fake.La tine nici unul din voi nu tine cont de asta...Numai cand vezi cum incepi tu duel-ul inchizi video-ul din start.Dai deep la nimereala doar ca sa dai un ice lance de "toata frumusetea".Faci multe videoclipuri si degeaba ca esti praf. Nici unul din voi nu a folosit poly ca open.
Videoclipul asta e format din 2 duel-uri daca nu ma insel.Cu ce ne captezi atentia? Cu un .....-
  Topic: Tenzor A Moment of Clarity |Arena Montage|
RecoonecT

Replies: 13
Views: 1974

PostForum: Trash   Posted: 09-03-2013, 15:45:22   Subject: Tenzor A Moment of Clarity |Arena Montage|
In opinia mea, nu mi se pare cine stie ce video-ul.In primul rand nu imi place interfata ta si in al 2 lea rand mie imi displace faptul ca nu folosesti focus-ul... adica....majoritatea high rated players, la 2s din instinct il pun , cum a inceput arena.
In afara de ce am precizat mai sus ,imi place .GG!-

Repet ,este opinia mea nu vreau sa imi sari tu sau altcineva in cap ("HUAA tu wannabe r1 sau altceva")
  Topic: Raou 3v3 Arenas ft.Wissh & Drioonid
RecoonecT

Replies: 5
Views: 721

PostForum: WoW Movies   Posted: 02-03-2013, 12:23:06   Subject: Raou 3v3 Arenas ft.Wissh & Drioonid
1/5 clicker ...if u dont like focus macros atleast do /target arena 1/2/3 dude..ur awful
  Topic: best mage EU!!
RecoonecT

Replies: 7
Views: 2679

PostForum: Other   Posted: 02-02-2013, 08:57:46   Subject: best mage EU!!
[quote ascuns]
LOPATA FTW xD (doar ma amuza lopata aia acolo pe bara langa toate keybindingurile alea , nu ma iau de tine sau ceva:)) )
ON: Care e problema ta ca el joaca fara iteme ...Poate este vreun pookz sau ceva de rupe fara iteme
  Topic: O rugaminte.
RecoonecT

Replies: 9
Views: 1581

PostForum: Romanian   Posted: 27-01-2013, 18:46:35   Subject: O rugaminte.
Uite aici -
http://www.skill-capped.com/content/1681/sublety-rogue-pvp-spec-guide-and-glyphs/
  Topic: ACCOUNT HACKED
RecoonecT

Replies: 17
Views: 3570

PostForum: Romanian   Posted: 09-01-2013, 18:57:31   Subject: ACCOUNT HACKED
Urat, tare urat vorbesti balanule...dar adevarat:)
Tipu a cerut un raspuns din partea unui GM nu din partea unui player, in cel mai frumos mod...Se vede ca ai citit prima propozitie si gata....hai sa dam reply de 2 bani...
  Topic: Newbie questions
RecoonecT

Replies: 639
Views: 109559

PostForum: Trash   Posted: 05-01-2013, 15:36:33   Subject: Newbie questions
Hi , am intrat si eu cu starter edition pe original ...Ma jucam eu si un tip imi propune , daca vreau un upgrade account cu 4 luni gratis.... PE gratis:)) Suna ca si cum ma pacaleste nu ?-)
  Topic: Reckful Warrior
RecoonecT

Replies: 9
Views: 1170

PostForum: WoW Movies   Posted: 31-12-2012, 18:58:39   Subject: Reckful Warrior
Joaca foarte bine warr dar nu cred ca o sa faca tot ce a facut pe rogue...stia jocu ....nu ca acum nu il stie:))+ca o face mai mult pentru bani
  Topic: Evolution Event pvp 1v1
RecoonecT

Replies: 59
Views: 9344

PostForum: Romanian   Posted: 15-08-2012, 15:16:32   Subject: Evolution Event pvp 1v1
Nume in-game : Smagex
Clasa : Mage
Spec : Frost
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 12-07-2024, 17:26:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x