User
Pass
2FA
 
 

Search found 32 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Cerere modificare plugin
Sautefac

Replies: 0
Views: 432

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 23-03-2018, 16:20:56   Subject: Cerere modificare plugin
Am nevoie de o mica modificare la pluginul de fakebot, si anume:
- Daca se poate scoate sa nu mai adauge botii cu numele random din lista, sa-i adauge dupa cum sunt asezati in lista din sursa. (mai p ...
  Topic: [Cerere plugin] - Tag
Sautefac

Replies: 12
Views: 3577

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 16-12-2017, 22:01:34   Subject: [Cerere plugin] - Tag
[quote ascuns]
https://imgur.com/a/TojaR
Orice ai scrie pe chat apare mesaj-ul de 2 ori (fiind player sau admin) primul mesaj apare "s" orice ai scrie, iar al doilea apare ce ai scris defapt (Ai mai multe ...
  Topic: [Cerere plugin] - Tag
Sautefac

Replies: 12
Views: 3577

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 13-12-2017, 18:13:46   Subject: [Cerere plugin] - Tag
[quote ascuns]
Nu merg comenzile de tip / in chat, insa se pare ca culoarea merge, doar ca la admini e tot aceasi problema, ca player apar normal culorile, insa daca esti admin, apare la CT cand scrie un T pe chat, ca e tot la CT..
Daca poti sa rezolvi si asta, ar fi perfect ...
  Topic: [Cerere plugin] - Tag
Sautefac

Replies: 12
Views: 3577

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 11-12-2017, 18:09:37   Subject: [Cerere plugin] - Tag
[quote ascuns]
1. Am modificat si tot nu apar comenzile de tip /
2. Pune culoarea verde la toti playerii in chat la mesaje.
3. Erori in consola :
************************************************
ML_NOTFOUND: PREFIX_LOAD_NAME
ML_NOTFOUND: PREFIX_LOADED_BY
ML_NOTFOUND: PREFIX_LOADED
********************************************** ...
  Topic: [Cerere plugin] - Tag
Sautefac

Replies: 12
Views: 3577

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 08-12-2017, 20:35:35   Subject: [Cerere plugin] - Tag
[quote ascuns]
Am mai avut pluginul asta, nu apare mesaj-ul pe say_team si nici nu mai apar comenzile care incep cu / in chat..
  Topic: [rezolvat]Cerere plugin beneficii
Sautefac

Replies: 3
Views: 1064

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 18-11-2017, 16:58:04   Subject: [rezolvat]Cerere plugin beneficii
[quote ascuns]
Rezolvat.Ms
Inchide-l.
  Topic: [Cerere plugin] - Tag
Sautefac

Replies: 12
Views: 3577

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 18-11-2017, 16:57:30   Subject: [Cerere plugin] - Tag
Up
  Topic: [rezolvat]Cerere plugin beneficii
Sautefac

Replies: 3
Views: 1064

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 15-11-2017, 22:21:35   Subject: [rezolvat]Cerere plugin beneficii
Se poate inchide.
  Topic: [rezolvat]Cerere plugin beneficii
Sautefac

Replies: 3
Views: 1064

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 08-11-2017, 21:10:11   Subject: [rezolvat]Cerere plugin beneficii
Salut, am nevoie de un plugin pentru beneficii(asemanator cu cel pentru preturi_ranguri), mai exact cand scriu /beneficii sa apara un motd setat de mine. Vreau sa contina si un mesaj cu urmatorul text : "* Daca vreti sa aflati beneficiile vipului tasteaza /beneficii in chat ! *"
Mesaj-ul sa apara odata la 1,30 min.
Mersi.
  Topic: [Cerere plugin] - Tag
Sautefac

Replies: 12
Views: 3577

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 31-10-2017, 15:35:53   Subject: [Cerere plugin] - Tag
Altcineva?
  Topic: [Cerere plugin] - Tag
Sautefac

Replies: 12
Views: 3577

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 25-10-2017, 21:34:01   Subject: [Cerere plugin] - Tag
Salut ! Doresc un plugin de tag customizat prin care pot adauga un anumit tag dintr-un fisier .ini. Doresc daca se poate ca pluginul sa includa ghostchat (si daca se poate sa contina si admin_chat_colors), si sa nu existe eventuale bug-uri majore. Multam !.
  Topic: Cerere modificare plugin
Sautefac

Replies: 1
Views: 638

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 30-08-2017, 17:47:57   Subject: Cerere modificare plugin
Salut, am un plugin de admincmd si este in engleza si vreau daca se poate sa mi-l puneti in romana.. Stiu ca o sa ziceti ca este foarte simplu dar l-am modificat eu si tot in engleza ramane..
Multumesc anticipat !
Sursa :
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define MAXRCONCVARS 16
new g_cvarRcon
  Topic: Problema lag server
Sautefac

Replies: 0
Views: 565

PostForum: Client/Server Help   Posted: 25-08-2017, 18:17:05   Subject: Problema lag server
Salut, de la un anumit timp cand se strange un numar mai ridicat de jucatori, serverul incepe sa aiba lag, se blocheaza timp de 5-10 secunde crezand ca o sa pice, dar nu pica isi revine dupa acele 5-10 secunde. Unii playeri acuza ca au lag, chiar daca serverul nu se blocheaza.. stiu ca poate sa fie de la pc-ul/net-ul lor, dar ei zic ca doar aici au lag. Si da.. stiu ca o sa ziceti ca este de la host, dar nu, nu este problema de la host. Sincer nu prea reusesc sa-mi dau seama din ce cauza se prov ...
  Topic: Problema Server
Sautefac

Replies: 5
Views: 1987

PostForum: Client/Server Help   Posted: 18-08-2017, 16:33:23   Subject: Problema Server
[quote ascuns]
Imi pare rau pentru raspunsul intarziat, se poate inchide, multumesc.
  Topic: Cerere plugin sunet
Sautefac

Replies: 1
Views: 575

PostForum: Plugins - Help / Support   Posted: 17-07-2017, 20:58:42   Subject: Cerere plugin sunet
Up
 
Page 1 of 3 Go to page 1, 2, 3  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 00:48:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x