User
Pass
2FA
 
 

Search found 7 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Furt caracter
Smarteru

Replies: 10
Views: 1420

PostForum: Romanian   Posted: 21-09-2010, 13:24:32   Subject: Furt caracter
[quote ascuns]
Bai cap sec, am fost plecat si cand am ajuns nu am mai gasit itemele pe CARACTER erau STERSE TOTAL si facute conturi cu jigniri la adresa mea, daca vrei sa mai repet odata a fost odata un topic pe foru ...
  Topic: Furt caracter
Smarteru

Replies: 10
Views: 1420

PostForum: Romanian   Posted: 21-09-2010, 07:09:04   Subject: Furt caracter
[quote ascuns]
Shockere imi aduc aminte ca am vazut un post pe forum la discutii cum ca i s-a furat contul lui Palermo acel mag de la horde, cu banii aceia paypal si ceva de genul, si dupa ce i-a sters ala contul, i l-ai dat inapoi din db ..
Unde vreau sa ajung eu? Am citit ...
  Topic: Furt caracter
Smarteru

Replies: 10
Views: 1420

PostForum: Romanian   Posted: 20-09-2010, 21:09:50   Subject: Furt caracter
[quote ascuns]
Drik, sunt la liceu nu la scoala, si cat despre timp liber, singura diferenta dintre mine si tine este ca eu mai am si treaba uneori, cat despre ce ai zis tu Zohlo, verifica logo-urile sa vezi de cand nu am mai intrat pe cont, si sa vezi cum s-au deletat itemele si alea .. haideti ca am mare nevoie de ele ..
  Topic: Unblock character
Smarteru

Replies: 2
Views: 376

PostForum: Romanian   Posted: 20-09-2010, 19:22:53   Subject: Unblock character
A ok multumesc nu am fost atent, un moderator sa dea lock
  Topic: DEBLOCARI CARACTERE!
Smarteru

Replies: 130
Views: 19403

PostForum: Romanian   Posted: 20-09-2010, 19:22:24   Subject: DEBLOCARI CARACTERE!
Salut voua, am si eu o problema, am dat si eu block la un caracter cand l-am luat si acum m-am cam plictisit si a-si dori daca se poate sa mi se dea unblock la caracter, se poate verifica ip-ul de pe care a fost blocat si acesta, clasele sunt identice, eu am ip routabil, si sper ca nu e o problema .. salve , ffs, ps: nick char: kratoos
  Topic: Unblock character
Smarteru

Replies: 2
Views: 376

PostForum: Romanian   Posted: 20-09-2010, 19:17:34   Subject: Unblock character
Salut voua, am si eu o problema, am dat si eu block la un caracter cand l-am luat si acum m-am cam plictisit si a-si dori daca se poate sa mi se dea unblock la caracter, se poate verifica ip-ul de pe care a fost blocat si acesta, clasele sunt identice, eu am ip routabil, si sper ca nu e o problema .. salve , ffs, ps: nick char: kratoos
  Topic: Furt caracter
Smarteru

Replies: 10
Views: 1420

PostForum: Romanian   Posted: 20-09-2010, 18:28:00   Subject: Furt caracter
Salut adminului de imi citeste topicului, am si eu o problema. Deci treaba sta in felul urmator. Am fost si eu plecat de acasa 4 zile, respectiv de vineri dupa-amiaza si am venit tocmai astazi, luni seara, si cand am ajuns acasa contul meu a fost deletat, dar in ce fel? Nu mai avea nici un item pe el absolut nimic. Rugamintea mea este urmatoarea. Daca se poate ca un admin sa im ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 08-08-2024, 12:12:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x