User
Pass
2FA
 
 

Search found 57 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Cel mai bun expansion este?
UserBanat

Replies: 8
Views: 1209

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 03:06:23   Subject: Cel mai bun expansion este?
Eu de maine ma bag pe un server super tare de TBC. mi-am copiat si versiunea intre timp.. Mi-e dor sa joc tbc.. si asa acuma.. probabil merg perfect serverele respective.
  Topic: help addon
UserBanat

Replies: 4
Views: 730

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 03:05:05   Subject: Re: help addon
[quote ascuns]
InterruptBar
Nu ai ce seta..
  Topic: Cel mai bun expansion este?
UserBanat

Replies: 8
Views: 1209

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 02:40:11   Subject: Cel mai bun expansion este?
Facem un chestionar despre cel mai bun WoW de la Classic pana la Cataclysm inclusiv the new expansion.
  Topic: Mda
UserBanat

Replies: 30
Views: 4436

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 02:20:16   Subject: Mda
[quote ascuns]
"Propuneri retardate"
Luati exemplu... se pare ca acest cuvant nu trebuie sa lipseasca din vocabularul oricarui gm de aici.
Avem un regulament.. te referi la cine?noi sau voi?
Deci chiar nu ai explicatie si motive sa inchizi topic-uri, mai ales ca ...
  Topic: Mda
UserBanat

Replies: 30
Views: 4436

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 01:46:26   Subject: Mda
[quote ascuns]
dupa cum am scris mai sus "Vreau sa trag un semn de alarma si cei care pot face ceva sa schimbe lucrurile spre pozitiv, ii rog sa o faca cu cea mai mare seriozitate si nu uitati ca jucatorul e cel mai de pret, pt ca altfel.. nu ar exista serverul si nu ar fi fost atat de cunoscut, mai ales pt numarul mare de jucato ...
  Topic: Mda
UserBanat

Replies: 30
Views: 4436

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 01:33:38   Subject: Mda
[quote ascuns]
Nu aduc omule nici o revolta, doar ma deranjeaza unii care nu stiu cum sa se poarte si mai ales ca esti in forumul discutii iti inchid postul la orice!
Trebuie putin schimbata gandirea, ma simt ca in scoala pe care am facut-o de subofiteri, multa prostie si iarasi... prostie! o gloata de oameni care se manifesta numai in spirit de turma! iar comandantii desi stiu ca ordinele sunt atat de idioate, nu au ce face.. pt ca trebuie sa le resp ...
  Topic: Mda
UserBanat

Replies: 30
Views: 4436

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 01:24:17   Subject: Mda
[quote ascuns]
Ma jur. as prefera sa platesc pt putin respect pt cei care joaca si mai ales doneaza. pe cand aici totul e vb de bani iar noi suntem niste cobai.
Daca vrei ceva... iti da si o palma pe deasupra, mai nou.. mute 50k zile.
  Topic: Mda
UserBanat

Replies: 30
Views: 4436

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 01:19:18   Subject: Mda
[quote ascuns]
Tu intelegi cam gresit si te rog numai posta. serios acum.
  Topic: Mda
UserBanat

Replies: 30
Views: 4436

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 01:15:16   Subject: Mda
Uitati-va si invatzati de la cei buni in ceea ce fac si cum se poarta.
Nu va bateti joc de jucatori!
  Topic: Mda
UserBanat

Replies: 30
Views: 4436

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 01:11:27   Subject: Mda
Imi pare rau de server si atata tot.- omul incearca sa faca ceva si toti te trateaza cu fundul, te jignesc si te fac in tot felul.. Prima data am trecut cu vederea acum 1 an jumate, mi s-a parut ca Nu se merita deloc sa joci aici.. dupa am zis.. hai sa mai incerc.. si tot cu acelasi gust amar am ramas de fiecare data.:|

Posturi unite automat, 11-12-2011, 01:11:27


LASA-NE!!!! Esti retardat??? ce cauti aici???
Din asta ar trebui sa inteleg ca retardat=freakz. tu reprezinti freakz defapt.. CORECT?
  Topic: Mda
UserBanat

Replies: 30
Views: 4436

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 01:06:46   Subject: Mda
[quote ascuns]
Doamne:))) tu te auzi ce spui? AICI SA JOC 1x??? tre sa fiu cel mai "ratat" asa cum zice si freakz la oricine, ca sa joc ... dar ce sa joc.? CU CINE DEFAPT??? glumesti.. pe bune !!
Pt prima data sincer ma gandesc sa caut alt server.. ori Original. Tot ce ma atrage aici e nr de jucatori dar in acelasi timp.. prostia lor e exorbitant de vasta.
  Topic: Mda
UserBanat

Replies: 30
Views: 4436

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 01:04:49   Subject: Mda
[quote ascuns]
Nu e vb neaparat de Server. ci mai mult de jucatori si ce faci tu cand ajungi lvl 85? Nimic! vb pe chat.. de parca ai sta pe messenger in wow si eventual pvp.. whatever..
As prefera sa fie GM's straini sau DELOC! si pe forum la fel..
  Topic: Mda
UserBanat

Replies: 30
Views: 4436

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 00:40:02   Subject: Mda
Se pare ca nu va pasa deloc de esenta acestui joc..- va bateti joc de el.. chiar imi pare rau.
Asa putea si blizzu sa il faca 30x si stiti ce? va asigur ca nici un sfert din jucatori nu avea!
Chiar nu pot sa-mi imaginez ce fel de wow ati jucat voi, vad ca stiti numai sa inchideti topicurile si nu va pasa deloc de ceilalti.
Si apropo daca tot e Discutii... dc nu lasati oamenii sa vorbeasca? la fiecare chestie inchideti topicu imediat... ce inseamna asta?? lasa-ne sa discutam!!!!!
Tocmai ce am gasit un post:
WoW Freakz este cel mai mare server privat romanesc cu mii de playeri online, fapt care confirma suprematia serverului in topul romanesc.
DIferenta dintre noi si altii e simpla: Noi STIM ce facem si STIM ce VREA PLAYERUL. Bugurile/problemele se rezolva foarte profesional, in functie de prioritatea acestora. Cele de prioritate mare/maxima s ...
  Topic: Despre cand o sa fie 4.2
UserBanat

Replies: 5
Views: 1063

PostForum: Romanian   Posted: 11-12-2011, 00:28:37   Subject: Despre cand o sa fie 4.2
[quote ascuns]
Eu sper ca sa se trezeasca si sa faca cei mai bine pt server.
  Topic: Classic WoW ninja:))
UserBanat

Replies: 11
Views: 2460

PostForum: WoW Movies   Posted: 11-12-2011, 00:27:01   Subject: Classic WoW ninja:))
http://www.youtube.com/watch?v=LrMVcwyO_HU
 
Page 1 of 4 Go to page 1, 2, 3, 4  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 05-10-2024, 13:47:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x