User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Deblocare char din chartrade , va rog !
Wrynnu'

Replies: 1
Views: 407

PostForum: Romanian   Posted: 10-08-2010, 13:00:53   Subject: Deblocare char din chartrade , va rog !
salut...Multumesc pentru lamuririle de la transferul ally-H in primul rand si as vrea sa va rog daca se poate sa imi deblocati charul din trade...La faza cu postul am rugat pe unul cu care faceam bg s ...
  Topic: TRANSFERURILE HORDE => ALLIANCE DONE, TRANSFERATII READ!
Wrynnu'

Replies: 67
Views: 19431

PostForum: Old Announcements   Posted: 10-08-2010, 11:45:45   Subject: TRANSFERURILE HORDE => ALLIANCE DONE, TRANSFERATII READ!
Shockere te rog fane transferurile asa cum era pe lista promisa...daca nu e seriozitate playerii isi pierd increderea usor si asta nu ajuta la nimic
  Topic: TRANSFERURILE HORDE => ALLIANCE DONE, TRANSFERATII READ!
Wrynnu'

Replies: 67
Views: 19431

PostForum: Old Announcements   Posted: 10-08-2010, 09:05:15   Subject: TRANSFERURILE HORDE => ALLIANCE DONE, TRANSFERATII READ!
Shockerule eram si eu pe lista de transferuri ..Wrynn penultimul si miam facut si confirmarea...as vrea si eu transferul daca se poate te rog frumos !! merci
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
Wrynnu'

Replies: 98
Views: 9539

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:48:17   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
[quote ascuns]
pt asta era postu de mai sus
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
Wrynnu'

Replies: 98
Views: 9539

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:45:07   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
sunt player pe server si cred ca am acelasi drept ca si tine sa postez cand si cum vreau...si miam facut contu asta de forum pt ca Wrynn e noul meu char...dar chiar verificati ip si alea alea ca nu imi plac suferinzii pupincuristi si care se baga in seama ca sa faca pe supermenii
  Topic: in legatura cu furarea charului palermo
Wrynnu'

Replies: 98
Views: 9539

PostForum: Romanian   Posted: 09-08-2010, 15:36:34   Subject: in legatura cu furarea charului palermo
Am urmarit toata discutia si mi se pare o cacealma toata treaba asta...nu cumva se poate dezactiva contul de email si reactiva dupa aceea? Nu prea il cunosc pe asa zisul pagubit dar toata faza cu banii pe char e urata rau...una e sa joci wow pentru placere si alta e sa joci ca sa faci bani
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 03-07-2024, 02:55:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x