User
Pass
2FA
 
 

Search found 25 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Unban la IP pls.
Xeon

Replies: 1
Views: 460

PostForum: Trash   Posted: 04-06-2010, 19:13:35   Subject: Unban la IP pls.
S-a rezolvat.....traiasca shokeru. Ms mult
  Topic: Unban la IP pls.
Xeon

Replies: 1
Views: 460

PostForum: Trash   Posted: 03-06-2010, 12:53:35   Subject: Unban la IP pls.
Nume:Xeon
IP:77.81.209.139
Mi-ai scos banul de pe account dar ai uitat sa mi-l scoti si pe cel de pe ip. Sa mi-l scoti si mie cand poti pls.TY -
  Topic: Incredibil!!!!!!
Xeon

Replies: 3
Views: 779

PostForum: Romanian   Posted: 27-05-2010, 13:46:04   Subject: Incredibil!!!!!!
Nici nu mi s-a scos bine banul si iar sunt acuzat de WPE de toti ratatii.....ce lume bastarda...n am vazut asa ceva. Terminati frate odata si nu va mai ofticati cand pierdeti la 2v2
  Topic: Mii de multumiri !!!!
Xeon

Replies: 0
Views: 404

PostForum: Romanian   Posted: 25-05-2010, 22:43:17   Subject: Mii de multumiri !!!!
Shoker is the best. Jos palaria, insa tot nu mi convine ca nu vrei sa ma crezi ca nu am avut niciun hack.....chiar daca mi ai scos banul parca nu mai am chef sa ma joc daca ma faci sa ma simt vinovat ...
  Topic: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Xeon

Replies: 33
Views: 3698

PostForum: Trash   Posted: 21-05-2010, 14:52:42   Subject: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
[quote ascuns]
Cred ca aveam mult mai mult de 24hk din cate imi amintesc eu nu mai incerca sa mintzi lumea ca sa nu mi scoata mie banu. Da aveam 1 MILION DAMAGE alaturi de icantheal care avea undeva la 700k. Care era diferenta ?? EU aveam 2 healeri in permanenta pe mine(OBOSI ...
  Topic: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Xeon

Replies: 33
Views: 3698

PostForum: Trash   Posted: 21-05-2010, 14:48:18   Subject: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
[quote ascuns]
Frate nu mai mintzi ca un copil de 10 ani. Daca am dat damage incredibil de mare fara a avea mai multe Hk decat unii din bg care e problema ? asa e ca stiu si eu in ce bg uri am jucat de curand....sti care e problema prietene ? Sunt de vina cei care intra in bg cu 15k hp si 0 resi. Nu mai incerca sa ma acuzi pe mine sa faci tot posibilul sa nu mai joc eu. Asta da dovada de ce f ...
  Topic: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Xeon

Replies: 33
Views: 3698

PostForum: Trash   Posted: 21-05-2010, 11:04:34   Subject: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Imi cer scuze ca v am jignit....aseara eram prea nervos si nu am mai suportat. Am editat posturile....inca odata imi cer scuze...
  Topic: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Xeon

Replies: 33
Views: 3698

PostForum: Trash   Posted: 21-05-2010, 10:47:00   Subject: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Shocker-ajuta ma sa ti demonstrez ca nu am folosit nicun fel de hack te rog frumos.....uite te pe loguri.....compara cu alt warriori care au acelasi gear si care joaca axe spec....doar pt ca s a procuit overpower intr un interval de cateva secunde mai des asta e acuzatie de hack ? hai sa fim seriosi te rog si rezolvam cumva situatia asta extrem de frustranta pt mine....Va multumesc pt intelegere.
  Topic: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Xeon

Replies: 33
Views: 3698

PostForum: Trash   Posted: 20-05-2010, 23:50:00   Subject: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
[quote="CrazyVogue17"]Xeon cat poti sa suferi - nu poti sa vb calm ? din toate posturile tale eu am inteles ca ai hack la cum te agiti sa " dovedesti " ca esti nevinovat... asta e - si acu toti warriori ( YES ! /cheer ) iau ban din cauza ta -
Nu pot spune decat : GG 4 hacking dude. Go play on a funserver.[/quoteS
Si da sufar de nervi !!!!!!!!! Pt ca unii copii bastrazi ca tine vin aici si acuza in stanga si n dreapta fara sa aibe habar de ce vorbesc. NU POT SA VB CALM c ...
  Topic: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Xeon

Replies: 33
Views: 3698

PostForum: Trash   Posted: 20-05-2010, 23:44:51   Subject: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
[quote ascuns]
da ce aveti frate ce v am facut eu ? acum ca am luat ban crezi ca mi-era asa greu sa recunosc ca DA! eu sunt de vina ca toti luati ban ca am avut hack si imi pare bine hahahha.......nu frate vreau sa inteleaga toata lumea odata pt totdeauna si nu mai postati aiurea va rog frumos.....EU nu am avut niciun hack si nu am folosit niciodata vreun hack la acest joc numit wow....incetati sa ma spuneti kestii de genu" hahaha asta incearca sa se scoate " "hahaha asta are hackuri"! pune ...
  Topic: wtf? unban
Xeon

Replies: 23
Views: 2521

PostForum: Trash   Posted: 20-05-2010, 23:16:38   Subject: wtf? unban
[quote ascuns]
De unde esti tu asa de sigur prietene ????? kiar esti atat de ratat astfel incat sa nu intelegi odata ca nu am facut nimic ????????? kiar e atat de greu ba esti batut in cap sau esti prost din nastere cumva ????? o sa vezi ca o sa se uite shokeru pe combat log si o sa imi scaota banu sa vedem ce mai zici atunci. acuzati pe nedrept ca bulangii ce sunteti. va doare in pix.....aruncati acuzatii in stanga si n dreapta ca niste copii bastarzi.o sa se intoarca roata prietene cand vrei raul cuiva se intoarce impotriva ta intotdeauna. O sa fi si tu neindreptatit ...
  Topic: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Xeon

Replies: 33
Views: 3698

PostForum: Trash   Posted: 20-05-2010, 21:56:22   Subject: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Nu mai insistati sa ma acuzati va rog frumos....
  Topic: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Xeon

Replies: 33
Views: 3698

PostForum: Trash   Posted: 20-05-2010, 21:49:30   Subject: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
[quote ascuns]
nu am avut niciun wpe! nu am facut absolut nimic !! altul care se crede destept.... voi apareti ca ciupercile dupa ploaie sa moara titi daca am mai vazut asa ceva. Repet ca nu folosit nimic, as vrea sa pot sa dovedesc asta, incetati sa mai acuzati fara sa cunoasteti.
  Topic: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Xeon

Replies: 33
Views: 3698

PostForum: Trash   Posted: 20-05-2010, 21:43:39   Subject: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
[quote ascuns]
Frate nu inteleg cum puteti sa acuzati aiurea in tramvai asa fara sa sti ce spui? daca am dat mai mult damage ca voi toti la un loc care e problema ? asta inseamna ca am hack ? asta e dovada ? astea sunt acuzatii ca am dat 1.5 mil dmg ? in primu rand am in permanenta 2 healeri care stau pe mine aceia se numesc Obosit si Tinah ! puteti sa intrebati sa va confirme ei. da-o naiba de treaba. aveti boala pe mine ca dau prea mult dmg ba mai mult ca am si hack! ce sa i faci asa-s romanii.
  Topic: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Xeon

Replies: 33
Views: 3698

PostForum: Trash   Posted: 20-05-2010, 21:38:17   Subject: Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
[quote ascuns]
Chiar nu vrei sa intelegi ca nu aveam nimic niciun HACK! Nu vreti sa intelegi ca sunt nevinovat.....am luat ban pe nedrept fara sa fac nimic absolut nimic.....ma jucam ca si voi ca tot omul linistit pe server si m am trezit cu BAN!
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 23-06-2024, 21:05:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password