User
Pass
2FA
 
 

Search found 12 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Feral Druid PvP Guide
ZHen

Replies: 68
Views: 69975

PostForum: Cataclysm   Posted: 21-10-2011, 19:47:17   Subject: Feral Druid PvP Guide
INCA nu functioneaza corect pe freakz.
O seara trololofaina.
  Topic: Feral Druid PvP Guide
ZHen

Replies: 68
Views: 69975

PostForum: Cataclysm   Posted: 19-10-2011, 15:29:23   Subject: Feral Druid PvP Guide
Agility > Mastery > Resilience >>>> Critical >Expertise.
** din pacate inca nu stiu sigur daca mastery functioneaza cum ar trebui pe Freakz.
  Topic: Unholy Death Knight PvE Guide
ZHen

Replies: 101
Views: 66443

PostForum: Cataclysm   Posted: 14-10-2011, 21:54:55   Subject: Unholy Death Knight PvE Guide
sry de offtopic, dar nu m-am putut abtine
  Topic: Feral Druid PvP Guide
ZHen

Replies: 68
Views: 69975

PostForum: Cataclysm   Posted: 14-10-2011, 21:49:41   Subject: Feral Druid PvP Guide
general tips". Cu putina rabdare si multa atentie o sa iti faci o idee despre "rotatia" pisicii.
Cat despre BINDuri, se folosesc ca la orice alta clasa, adica pui skilurile sau macro-urile pe care vrei sa le ai "la indemana", pe taste [sau combinatii de taste, gen CTRL+ tasta]. Cred ca stii cum sa asignezi taste, la skillbars, nu?
Sper ca ti-am fost de folos.
O seara faina.
  Topic: Unholy Death Knight PvE Guide
ZHen

Replies: 101
Views: 66443

PostForum: Cataclysm   Posted: 11-10-2011, 01:57:15   Subject: Unholy Death Knight PvE Guide
bravos pt tutorial.
imi place ca ai pus acolo la final "bibliografia" -
meriti 1 rep doar pt bibliografie=)
LE: Glyph of Dark Succor nu e in lista de glife, si nici nu il adauga,desi am dat learn dp scroll.
  Topic: [DPS] Feral Druid PvE Guide
ZHen

Replies: 35
Views: 49007

PostForum: Cataclysm   Posted: 26-09-2011, 21:35:40   Subject: [DPS] Feral Druid PvE Guide
@stormtooth :
Asa as zice si eu , ca nu functioneaza chiar cum ar trebui, insa...asta trebuie verificata, pentru ca dupa cum scrie la Summaries, desi iei 3,1% bonus bleed dmg/ Mastery Point, il iei din dmg-ul Rip-ului/rake W/O Mangle buff + Razor Claw, care impreuna iti adauga un 30% + 25% = 55% Bonus Bleed Dmg.
Adica practic, dupa ce aplici Mangle, si pui Rip, Dmg-ul obtinut/tick ar trebui sa il imparti la 3, si rezultatul obtinut sa ...
  Topic: Feral Druid PvP Guide
ZHen

Replies: 68
Views: 69975

PostForum: Cataclysm   Posted: 25-09-2011, 23:46:45   Subject: Feral Druid PvP Guide
Bv pt ghid.
@As avea o alternativa totusi la enchantul de cloak, si o completare la spell pen cap.
Sa zicem ca e preluat din alte ghiduri p care le-am citit pe tot felul de site-uri, insa daca stai sa o gandesti putin, au sens.
1st: Cloak enchant: +70 spell penetration [am uitat numele, si e cam tarziu pt link-at] , in modul asta salvezi 2 Gem slots, pe care altfel ai avea nevoie sa le fol pt SpPenCap.
2nd: orice combinatie gen Pala ...
  Topic: [DUPLICATE] Cataclysm : Inscription/Herbalism issues
ZHen

Replies: 3
Views: 1115

PostForum: Trash   Posted: 16-09-2011, 15:04:00   Subject: [DUPLICATE] Cataclysm : Inscription/Herbalism issues
Ai dreptate... in legatura cu mill-ingul. nu prea am dat importanta de la care profesie e, intotdeauna le-am facut impreuna.
Eu am postat doar pentru a atrage atentia asupra unu bug, nu am nici o pretentie, la fel cum nici nu am stat sa citesc zeci de posturi de buguri, sa vad daca nu s-a mai postat.
Daca e de folos observatia mea, e ok, daca nu, delete topic.
O zi buna.
  Topic: [DUPLICATE] Cataclysm : Inscription/Herbalism issues
ZHen

Replies: 3
Views: 1115

PostForum: Trash   Posted: 16-09-2011, 01:34:05   Subject: [DUPLICATE] Cataclysm : Inscription/Herbalism issues
Wowhead/WoW Freakz Link: http://www.wowhead.com/item=52987
http://www.wowhead.com/item=62251
Descrierea bugului / Bug description:
1. Twilight Jasmine, planta de alminteri "Millable", nu poate fii "macinata", nici la Herbalism maxim.
2.Itemul "Runescroll of fortitude II", se consuma fara a adauga buful de stamina.
Dovada / Proof:
La scroll nu am cum sa pun dovada, chiar si cu print screen, iar pt ...
  Topic: Hunter Pet Problems
ZHen

Replies: 12
Views: 4698

PostForum: Trash   Posted: 09-07-2011, 00:08:19   Subject: Hunter Pet Problems
https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=62757&name=call-stabled-pet
nu sunt sigur ca e bug, pt ca nu arata nici unde detalii explicite.
insa cand chemi pet-ul din stable, cel activ in mom respectiv, isi da dismiss.
si nu e chiar placut sa pierzi un core hound dupa ce ai umblat dupa el prin SMV.
  Topic: [WOTLK] Frost DK - Pve Advanced Tutorial
ZHen

Replies: 50
Views: 38278

PostForum: Trash   Posted: 29-06-2011, 02:07:12   Subject: Re: Frost DK - Pve Advanced Tutorial
[quote ascuns]
spui relentless, si nu chaotic.
inteleg ca al2lea cere 2 blue gems, insa si crit chance este aproximativ 0,33% mai mare,si se aplica si spellurilor, asa cum mentionai.
Vivid EyeofZul [10hit + 15 stamina]
Puissant Dreadstone [10 arp +15 stamina]
Sovereign Dreastone [10str +15 stamina]
astea sunt 3 geme, care puse intrun blue soket de pe chest/legs/feet ar produce un bonus de 6-8 str/arp, practic reducand pierderea de stats de la 10, ...
  Topic: [WOTLK] DK - Blood Tanking
ZHen

Replies: 37
Views: 52454

PostForum: Trash   Posted: 18-06-2011, 14:57:23   Subject: [WOTLK] DK - Blood Tanking
un ghid complet.
seamana f mult cu unul existent pe forumul Ensidia, pre-4.0 patch.
well-done, pt munca depusa.
alte comentarii sunt de prisos. insa cel mai bine este ca fiecare tank sa incerce sa isi imbunatateasca specul pe baza observatiilor personale,a experientei, chiar daca in final va arata cel putin asemanator cu cel al lui setedemotion.
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 02-10-2024, 10:32:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x