User
Pass
2FA
 
 

Search found 23 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [DUPLICATE] [Druid][Restoration] Soul of the Forest -
? askyourself.

Replies: 1
Views: 372

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 09-06-2015, 16:16:49   Subject: [Druid][Restoration] Soul of the Forest -
WoW Freakz spell link: https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=114107&name=soul-of-the-forest
Bug description: Daca dai Swiftmend, primesti proc de Soul of the Forest, castezi clone, inca ai ...
  Topic: Hunter class and monck
? askyourself.

Replies: 17
Views: 3609

PostForum: Other   Posted: 29-05-2015, 12:34:02   Subject: Hunter class and monck
=]]]]]]] Foarte bine Sherlock, iar mi-ai dovedit ceea ce ziceam mai sus. Referitor de ''captura ta'', eu zic sa-ti iei ochelarii, sau sa iti faci un control, esti cam nesigur pe tine si deja faci comp ...
  Topic: Hunter class and monck
? askyourself.

Replies: 17
Views: 3609

PostForum: Other   Posted: 28-05-2015, 14:54:52   Subject: Hunter class and monck
http://i.imgur.com/kyten2S.jpg Tu avand Thrown, taunt, intervene pe 8 9 si egal... crezi ca mai are vreun rost sa apari la PVP sections sa postezi? Sa nu mai zic de Avatar, Trinket, Rallying Cry, Sweeping Strikes nebindate. De ...
  Topic: Hunter class and monck
? askyourself.

Replies: 17
Views: 3609

PostForum: Other   Posted: 28-05-2015, 14:37:36   Subject: Re: Hunter class and monck
[quote ascuns]
Fenomenal, suntem in 2015... dar nivelul tau de a te exprima si gramatica ta.... sunt de cea mai joasa speta.., se vede ca ai facut scoala pe maidan'. (Sau mai exact... nu ai facut deloc);
Aimed Shot si Chimera Shot ''spamate'' ? Ciudat, nu stiu daca tu joci Minecraft sau ceva... Legend of Zelda online or whatever, dar Chimera Shot are 9 secunde cooldown, iar Aimed Shot are 50 focus cost + 2.5 sec cast time; Asta nu inseamna ''ability spam''. Reformuleaza-ti propozitia.

[quote ascuns]
Da,... firar el sa fie.. e ca un cosmar, nu-i asa? Nu se mai termina..

  Topic: BG Solutie !!!
? askyourself.

Replies: 18
Views: 2376

PostForum: Romanian   Posted: 26-05-2015, 23:55:49   Subject: BG Solutie !!!
[quote ascuns]
Hai sa vedem cine esti tu, ''batausule''; [url=https://forum.wow-freakz.com/view-post-2329066.html?#2329066] ^click here^, esti destul de puternic cand intrebi pe un forum cum sa bati pe X, pai cum poti vorbii de a ''bate'' pe cineva cand tu nu iti stiai nici propria clasa, let's be srs; No flame.
Exact ce ziceam, vine un PVE / Random BG Hero si sufera. Dupa N* patch-uri pe serverul asta a decis sa isi dea ''arama pe fata'' si s-a gandit sa vina sa sufere pe forum, pe cataclysm posta? Nu, pe LK posta? Hah... gluma; Dupa ploaie apar toate ciupercile, exact asa esti si tu, una din ele. Doar ca tu nu ai ce sa dovedesti, don't get me wrong dar... nu dovedesti nimic, nu esti ' ...
  Topic: [FIXED] [Druid][All Specs][Talent] Dream of Cenarius & unlearning
? askyourself.

Replies: 4
Views: 707

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 25-05-2015, 12:36:41   Subject: [Druid][All Specs][Talent] Dream of Cenarius & unlearning
WoW Freakz spell link: https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=108373&name=dream-of-cenarius
Bug description: Daca dai Unlearn si bagi in Nature's Vigil de exemplu, Dream of Cenarius ramane pe tine.
Proof: N/A
  Topic: Cross faction .. bgs ..
? askyourself.

Replies: 77
Views: 9545

PostForum: Other   Posted: 23-05-2015, 01:21:44   Subject: Cross faction .. bgs ..
Daca ai realizat ca am dreptate nu vad de ce te-ai mai trezit sa postezi aici, doar ca sa se faca si mai mult off-topic si pagini alandala, felicitari.
Mentor? Hah, vezi ca aici nu esti in filmele cu ninja. Nu e niciun hate si nu mi-a facut nimic mie personal, insa daca ti-ar fi functionat creierul intr-un procentaj de macar ''30%'' ai fi realizat singur ca eu doar incerc sa ii arat omului ca mai bine se uita in ograda lui decat sa posteze si sa sufere. E un joc, nu un ''show off contest'', mai ales unul ca el care... chiar nu are nimic de aratat.
on: Mi-am spus deja parerea in topicul original despre Cross faction Battlegrounds, nu stiu de ce se mai discuta si aici de ele dar whatever.
  Topic: Cross faction .. bgs ..
? askyourself.

Replies: 77
Views: 9545

PostForum: Other   Posted: 23-05-2015, 00:48:55   Subject: Cross faction .. bgs ..
http://i.imgur.com/Dr9aloh.jpg Continua sa postezi pe Facebook ''vine vara : X'', te pricepi mai bine la cocalarisme dinastea. Succes.
  Topic: Conquest points
? askyourself.

Replies: 85
Views: 11148

PostForum: Romanian   Posted: 21-05-2015, 21:27:58   Subject: Conquest points
[quote ascuns]
Ma refeream la cat iei per bg win, dar e prea greu sa iti dai seama, citeste atent numerele mentionate de turbo, eu la asta m-am referit, chit ca am specificat ''conquest cap''; Deci, your reply = useless. Also, nici nu are rost sa iti raspund.. esti unul dintre playerii care tot ceea ce fac este doar sa se planga.. de cate ceva dar in schimb nu produci nimic, nu ajuti cu nimic... esti o larva mai exact.
Anyway, va bateti capul degeaba sa le raspundeti gm-ilor, intelegeti ca nu aveti cu cine sa cadeti de ''acord''.
  Topic: Conquest points
? askyourself.

Replies: 85
Views: 11148

PostForum: Romanian   Posted: 21-05-2015, 20:04:44   Subject: Conquest points
Conquest cap din bgs nu trebuie modificat, ori suntem blizzlike ori o dam in fun server; Asta e situatia, nu va pune nimeni sa faceti bgs, oricum sunt useless; Gear-ul il faceti cand se da drumu la arene, sau bgs faci cand ai un premade capabil, ca sa nu fie pierdere de timp / nervi.
Oh..snap, e asa o ''diferenta'' intre full dreadful si malevolent, zici ca de parca nu e aceeasi oneshotereala & zerg feast. Full Dreadful: 140k slam; Full Malevolent: 155k slam. Well played.

[quote ascuns]
Wow, aproape ca m-ai facut sa vomit; Daca vezi ca se plang 20 insi ca primesc eroare si tu apari mot si zici ''eu n-am luat decat una'', crezi ca rezolvi ceva? Se stie cauza erorilor si se lucreaza la treaba asta, stop the bullshit. Also, nu mai posta... raspunsurile tale sunt foarte.......... hm, cum pot spune? Ah, da: USELESS!

[quote ascuns]
O spui de parca tu le-ai bagat sau tu decizi cum sta treaba cu ''PvP-ul'' pe server. ''qq more''; Really? De cand si pana cand folosesti tu astfel de cuvinte care n ...
  Topic: New ARMORY !
? askyourself.

Replies: 37
Views: 16238

PostForum: Trash   Posted: 19-05-2015, 21:22:17   Subject: New ARMORY !
[quote ascuns]
+++
12. Diferite talente la rogue & glyphs apar pur si simplu ''negre'' pe armory, decat tooltip-ul se vede si numele lor, no color. EX: Burst of Speed, Paralytic Poison, Subterfuge.
  Topic: GUIDE CONTEST
? askyourself.

Replies: 6
Views: 2403

PostForum: Trash   Posted: 16-05-2015, 16:12:16   Subject: GUIDE CONTEST
Degeaba sunt toate voturile astea, si degeaba mai spuneti ca ''se va decide in staff'', e logic suta in mie, ca aia saracii care au facut guides PvP nu au nici o sansa avand in vedere pve-ismul din capul la 95% din staff si la 90% din playerii care voteaza; E mai mult un fel de ''show off'' contest decat un guide contest.
Hai sa o luam putin logic (fara suparare fata de cei care ii voi mentiona), cel care a facut guide cu Addons care se incadreaza in categoria Misc, ganditi-va logic.. suntem in 2015, cine mai e atat de.... batut in cap incat sa mai se incurce in addons si sa aiba nevoie de macar 5% din addons postate acolo ?(nu am nimic cu tipul de a facut guide-ul, felicitari pentru munca depusa), dar guide-ul ala nu ar trebui sa fie in aceeasi oala cu cele PvE / PvP. Un player niciodata nu va invata sa joace cat timp niste addons ii fac treaba si nu isi mentine interfata cat mai clean possible. Mai bine nu se mai tinea nici un contest daca stiti bine ce urma sa iasa: (down bellow) ->
98% din playeri ii voteaza pe aia din guildele lor sau un guide PvE din moment ce aproape tot serverul face Pve 4ever.
Staff-ul? Hah, guess what ce sa aleaga staff-ul? Aici de cate ori s-a zis de impartialitate mereu s-a facut dupa cum a vrut fiecare (ma refer la decizii, ...
  Topic: Arme Dreadful
? askyourself.

Replies: 52
Views: 5976

PostForum: Romanian   Posted: 16-05-2015, 02:21:40   Subject: Arme Dreadful
[quote ascuns]
Tu esti paralel grav, chiar nu are rost sa ma cobor la nivelul tau si sa imi injosesc propria inteligenta. Nu am zis ca e mult sau putin ci eu am specificat total altceva, iti sugerez sa recitesti si sa nu mai deschizi ciocu' a 2a oara.

[quote ascuns]
Usor cu jignirile ca nu esti la tine sus pe deal la ferma, si also nu ne-am permis ''jigniri'' incat sa apari sa bati vreun apropo. 2nd: Nu are nici o legatura ToK cu ce spui tu, incearca sa te abtii de la comentarii ca 100% esti ceva jucator de joci jocul asta de 3-4 ani si cauti atentie.

[quote ascuns]
Foarte inteligent, acum astept sa-mi explici care e diferenta intre duel, class testing sau challenge; Guess what? niciuna Sherlock, poti sa te sinucizi acum.
----

[quote ascuns]
Tu nu ai citit in intregime ce am specificat eu si la ce ma refer, nu are rost sa continuam aceasta discutie.

[quote ascuns]
..........are rost?nici nu stiu daca macar tu te crezi ce spui acolo dar whatever; Cataclysm = shitty expansion, corect, ok. (Vezi ca tu nici pe WotLK nu ai dovedit / nu ai aratat ca esti mai ''bine'' decat aia 70% dintre ''glads''.)

[quote ascuns]
Si cand va fac astia ''pve heroes'' sau ca nu aveti o treaba va suparati sau cautati scandal. Poftim purul adevar, e in ce poti debita tu prin ce ai scris aici. Exact ce a spus si paralelul alalalt de mai sus, ca ''in arena ii iese lui la ...
  Topic: Arme Dreadful
? askyourself.

Replies: 52
Views: 5976

PostForum: Romanian   Posted: 15-05-2015, 23:52:07   Subject: Arme Dreadful
[quote ascuns]
Ai foarte mare dreptate, armele sunt problema, NOT; Ramai la a fi un BG Hero, nu mai posta aici.

[quote ascuns]
De cand au PVE Heroes voie sa se bage in astfel de topicuri si sa isi dea cu parerea? Afirmatii / comentariu invalid(e). Nici nu are rost sa iti explic sau sa imi bat capul sa fac asta, nu meriti osteneala.

[quote ascuns]
Du-te inapoi sub piatra de unde ai venit, irelevant ce spui cand topicul e legat de armele Dreadful // DMG // Resil situation.

[quote ascuns]
Tu chiar nu ai ce cauta pe aici, nu stiu de ce iti permiti sa postezi aici in topic, te mai miri de ce nu te suporta X si Y. Also de asemenea, ce ''decizie'' ai putea lua tu? Restul ok, dar tu in niciun caz nu.
//// Se putea discuta civilizat in maxim 1 pagina la topicul asta, dar era imposibil sa nu apara ''BG Heroes'', ''PVE Heroes'', Randomii de n-au trecut niciodata de 2500, si toti de vorbesc alandala pe aici.
Nu de la arme e problema, get over it. Base resilience-ul e prea MIC pentru hotfixurile de 5.4 (nerfs / buffs). Pricepeti ca PVP Power-ul ala nu iti previne 140k de la Rising Sun Kick, 100k Chimera / Aimed Shot, 130k + Slam-urile, 90k/ tick Fists of Fury and so on; Dupa ce se vor adauga armele nu are decat sa apara mai mult QQ decat este acum. Suntem pe patch-ul unde pe Blizzard era gearul Prideful, nu au bagat ei de ''idioti'' base resil-ul ala mare; La noi asta e problema, ca e prea mic. Get over it.
  Topic: [DUPLICATE] [Monk][All Specs][Spell] Healing Sphere - Spell Power scalling + others
? askyourself.

Replies: 3
Views: 738

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 15-05-2015, 15:08:27   Subject: [DUPLICATE] [Monk][All Specs][Spell] Healing Sphere - Spell Power scalling + others
BUG 2: When you have one or more spheres down, you should receive a buff with their number on you. Also, just the normal spheres that are used by the monk (max 3) should appear as buff, other ones created / spawned by mastery shouldn't appear as buff.
Retail: ''When you have Healing Spheres down you get a buff. The number of stacks the buff has is equivalent to the number of Healing Spheres currently down. As per the tooltip, the maximum at any one time is three (3).'' http://www.mmo-champion.com/threads/1217157-Healing-Sphere-tracking
Buff proof: https://youtube.com/watch?v=FKT1QYs1Xdo:
(1:08), near the buff Legacy of the Emperor.
BUG 3:
WoW Freakz spell link: https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=115460&name=healing-sphere
Bug description: Healing Spheres used by the enemy should appear with red color not green.
Proof:
Retail: https://youtube.com/watch?v=FKT1QYs1Xdo 2:19
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 21:50:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x