User
Pass
2FA
 
 

Search found 9 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Aiurea !!
cB1.

Replies: 13
Views: 2000

PostForum: Trash   Posted: 03-08-2010, 18:49:24   Subject: Aiurea !!
[quote ascuns]
De cand joc cs am luat 3 ban-uri date de tampiti la fel ca tine ... pacat ca am renuntat la steam .... asa cum am mai spus nu ma intereseaza da ma enerveaza. Pune-te in locul meu sa vezi cum e sa iei b ...
  Topic: Aiurea !!
cB1.

Replies: 13
Views: 2000

PostForum: Trash   Posted: 03-08-2010, 18:14:03   Subject: Aiurea !!
[quote ascuns]
Domne ma voua cine va da admin fratilor auzi ce poate sa spuna aim cam am dat prin perete .. OMULE trezeste-te ti.am sarit in cap de sus ... deci AM SARIT PE TINE
si am tras zoomless si s.a nimerit sa fie hs .
Pacat de comunitatea asta ca a ajuns sa fie admini toti inaptii.... vb lu' Power.... numai copii astia din rko .. unii!
  Topic: Aiurea !!
cB1.

Replies: 13
Views: 2000

PostForum: Trash   Posted: 03-08-2010, 18:08:39   Subject: Aiurea !!
[quote ascuns]
Michael pot sa te informez ca banul a fost scos..a fost o alta chestie ..aveam o versiune de cs si cica mi.au spus ca se vad adversarii pe radar...o chestie tampita... ma rog .. mi.au spus sa le dau versiunea sa o analizeze si cam atat...daca tin bine minte o aveau si pe forumul lor.
  Topic: Aiurea !!
cB1.

Replies: 13
Views: 2000

PostForum: Trash   Posted: 03-08-2010, 17:53:32   Subject: Aiurea !!
[quote ascuns]
Ai luat mai multi la rand .. eu eram deasupra cu awp si asa mmi.am dat seama unde esti ... de fapt a msi gresit am crezut ca esti jos si ca ai intrat in casa ... am sarit ... si at ai iesit u pe gemulet .... app ti.am sarit in cap ..eu doar am apasat pe mouse...scuze daca nu am fost asa explicit...acuma m.am trezit .
In legatura cu castile au fost cumparate din primii mei bani stansi ... Logitech Gaming sau nush cum ...de 200 ron ..dar nu prea le mai folosesc decat cand asc muzica si joc cs....le.am folosit mult in vremea cand jucam pe fastfrag.
  Topic: Aiurea !!
cB1.

Replies: 13
Views: 2000

PostForum: Trash   Posted: 03-08-2010, 17:36:03   Subject: Aiurea !!
[quote ascuns]
Daca esti sick...vad ca ai inceput sa aberezi: "nedectabile" "cei ca mine".... mai ia o pauza ! De fel sunt un om corect ...joc cs din placere nu ca sa am un scor cat mai bun sau pt nu stiu ce rank NU's copil. Daca erai destept iti dadeai singur seama ca a fost o chestie unica ... pur si simplu mi.am dat seama cam pe unde esti am sarit si am tras ... atata tot..!! Nu e nici prima nici ultima oara cand patesc asta . Din partea mea ban-ul poate sa ramana ... daca asta consideri .
Pozele:
http://a.imageshack.us/img442/3692/dewestwood0000th.png
http://a.imageshack.us/img801/3177/dewestwood0 ...
  Topic: Aiurea !!
cB1.

Replies: 13
Views: 2000

PostForum: Trash   Posted: 03-08-2010, 11:48:25   Subject: Aiurea !!
Nick: TTbz
IP: 94.52.91.56
Nume admin: Sick
Motiv: nu stiu !
I-am dat lui sick un hs cu awp zoomless ... si imi da destroy fara poze fara nimic total aiurea . Specdic ca nu aveam nici un fel de hack sau ceva ... nu's copil ... si in plus joc de foarte mult timp pe server.
Am depus cerere deoarece cred ca mi.a dat si ban omu' asta . E culmea e a 2 sau a 3 oara cand mi se intampla.
  Topic: Problema cs
cB1.

Replies: 0
Views: 1002

PostForum: Fixed issues   Posted: 16-07-2010, 10:01:28   Subject: Problema cs
Salut !
Sa va explic care este problema :
PC-ul mi se blocheaza cand intru in cs ... adica ma conectez la un server oarecare , iar dupa 5 - 10 min imaginea ingheata , ultimul sunet se repeta intruna , iar dupa un anumit timp se restarteaza singur. Am crezut ca devina ar putea fi cooler-ul placii video care scotea un sunet mai grav , si l-am schimbat .... nimic . Am reinstalat cs si windows ... nimic . De la ce ar putea fii ?
Precizez ca se blocheaza numai in cs ...
Multumesc anticipat!
Am pus si niste detalii ale PC-ului:
Tip Calculator ACPI Uniprocessor PC
Sistemul de Operare Microsoft Windows XP Professional
Service Pack Service Pack 2
Internet Explorer 6.0. ...
  Topic: Unban
cB1.

Replies: 4
Views: 836

PostForum: Trash   Posted: 13-05-2010, 21:06:11   Subject: Unban
Salut....
Nume jucator : CyoOBy sau cB1.

Nume admin : Nu stiu .
Motiv: ( motivul banului primit ) : Nu stiu .

Dovada/Argument: ( demo sau printscreen facut adminului in cauza ) : Nu am .
Data, ora banului: Nu stiu .

IP-ul dumneavoastra : 94.52.91.56
Mentionez ca nu stiu cand , de ce , sau de catre cine am fost banat . Astept un raspuns .

Multumesc!
  Topic: Cerere Slot !
cB1.

Replies: 1
Views: 443

PostForum: Trash   Posted: 02-05-2010, 09:56:25   Subject: Cerere Slot !
Salut !
Nick : cB1. ... specific ca am mai jucat si cu CyOoBy.
Varsta : 18 ani.
Steam : NU.inca
Experienta ca admin : Am avut un server public facut de mine.L-am administrat vreo 3 luni.
Disponibilitate : ma pasioneaza cs-ul . Joc cand am timp . Vreo 2-5 ore pe zi.
Admin sau Upgrade : Slot.
Sunteti de acord sa tineti redirecturi pentru server si sa postati dovada? : Da . Dar cnva sa-mi explice mai bine ce e cu ele .
Multumesc !
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 10-05-2024, 01:21:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x