User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: INCOMING HARDWARE UPGRADE @ GENESIS
chargeru

Replies: 116
Views: 44788

PostForum: Old Announcements   Posted: 14-02-2013, 20:27:45   Subject: INCOMING HARDWARE UPGRADE @ GENESIS
Foarte mare suma platita dupa aprerea mea.
  Topic: Ceau mancat feralii astia, de dau atat de puternic...
chargeru

Replies: 10
Views: 2097

PostForum: Other   Posted: 06-02-2013, 12:02:40   Subject: Ceau mancat feralii astia, de dau atat de puternic...
Vreau si eu sa stiu, ce s-a intamplat cu druidu feral, de pe patchu asta e invincibil... Am inceput sa vad din ce in ce mai multi ferali, o sa ajunga tot sv pe feral...
  Topic: De curand noul Stone Lone Mountains
chargeru

Replies: 15
Views: 2011

PostForum: Romanian   Posted: 11-01-2013, 04:17:21   Subject: De curand noul Stone Lone Mountains
[quote ascuns]
DW sta acum in varful muntelui de pe GM Island, mda si cam el conduce pe acolo asa-i?
EDIT:

[quote ascuns]
Hmm, da pentru asta imi poti da cel mult un mute (banuiesc),in al doilea rand am fost banat pentru (cica) s ...
  Topic: De curand noul Stone Lone Mountains
chargeru

Replies: 15
Views: 2011

PostForum: Romanian   Posted: 11-01-2013, 03:07:34   Subject: De curand noul Stone Lone Mountains
WOW, nu ma aspteptam la un raspuns asa rapid,da si cum am spus daca era un Nume sus la minimap inseamna ca am si coords lui exacte in DBC, deci practic as afla coords dar nas ajunge acolo oricum - pentru ca numai un gm se poate teleporta de pe un map id pe altul.
  Topic: De curand noul Stone Lone Mountains
chargeru

Replies: 15
Views: 2011

PostForum: Romanian   Posted: 11-01-2013, 02:57:55   Subject: De curand noul Stone Lone Mountains
S-o schimbat mult Sone Lone de cand nu am mai fost pe acolo, mai bine spus si-au facut GM cuib acolo,desi nu este chiar acel stone lone mountain, cred ca si-au facut un loc de genu cu un map id nou,oricum cand am fost acolo (M-o teleportat GM pentru ban) cu reasonu speed+fly, desi nu folosisem.
Oricum am reusit sa pri ...
  Topic: IPlayFire Scammer !!!
chargeru

Replies: 5
Views: 559

PostForum: Trash   Posted: 06-01-2013, 00:20:44   Subject: IPlayFire Scammer !!!
Deniiss ,daca nu ma insel nu tu erai ala cu speedhack@bg?
Eu iti dau dreptate, ai fost tras pe sfoara dar asa cum ti-am spsus si in whisper, ar fii trebuit sa-i faci VIDEO,ca asa pot si eu sa cumpar ceva si ma duc repede la bank si-l las acolo....
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 01-10-2024, 00:50:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x