User
Pass
2FA
 
 

Search found 6 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Re: ban zapaugah injuraturi sv1
chinezu`

Replies: 35
Views: 3707

PostForum: Trash   Posted: 15-08-2011, 13:06:09   Subject: Re: ban zapaugah injuraturi sv1
[quote ascuns]
Myt daca te uiti u atent la poza facuta de rogul ala Elff ....el isi da wisp cu...[Elff] wisp:"cf ma?"....nu ar fi trebuit sa ii vina?: to [Elff]:cf ma?....de ce ia venit to [Elff]:ma c*c pe ...
  Topic: Re: ban zapaugah injuraturi sv1
chinezu`

Replies: 35
Views: 3707

PostForum: Trash   Posted: 15-08-2011, 13:01:06   Subject: Re: ban zapaugah injuraturi sv1
[quote ascuns]
el nu vrea unbun pe Zapauga....si pe al2lea char pe care a-tim facut voi facatura aia de 2 bani...daca u nici atat nu-ti dai seama esti putin redus mintal ca sa nu zic ca ai un retard sever....
  Topic: Re: ban zapaugah injuraturi sv1
chinezu`

Replies: 35
Views: 3707

PostForum: Trash   Posted: 15-08-2011, 12:51:37   Subject: Re: ban zapaugah injuraturi sv1
[quote ascuns]
Myt lasa te rog pe altcineva sa se uite la postul asta...daca nu esti competent...sau poate te cun cu belton...cine stie -
  Topic: Re: ban zapaugah injuraturi sv1
chinezu`

Replies: 35
Views: 3707

PostForum: Trash   Posted: 15-08-2011, 12:46:52   Subject: Re: ban zapaugah injuraturi sv1
Posturi unite automat, 15-08-2011, 13:46:52

[quote ascuns]
da si u o explicatie plauzibila de ce l-ai sters si tiai facut la H?? si a ramas si lvl mic lol....sau de acu te dai sal cresti in cateva ore il si faci 80:))) ca sa fi mai credibil
  Topic: Re: ban zapaugah injuraturi sv1
chinezu`

Replies: 35
Views: 3707

PostForum: Trash   Posted: 15-08-2011, 12:34:48   Subject: Re: ban zapaugah injuraturi sv1
myt ....sincer tie nu ti se pare ca bate la ochi ce face belton ala...serios acu...nu tie se pare nimic "cusut cu ata alaba"??
si kiar daca nu-ti dai seama myt...te rog lasa alt moderator sau Gm sa se uite pe postul asta si celalalt care l-ai inchis... http://forum.wow-freakz.com/Re-ban-zapaugah-injuraturi-sv-t95029.html
  Topic: Re: ban zapaugah injuraturi sv
chinezu`

Replies: 29
Views: 3352

PostForum: Trash   Posted: 15-08-2011, 12:01:40   Subject: Re: ban zapaugah injuraturi sv
[quote ascuns]
belton ...dupa cate vad eu saracul de tn esti cam redus mental...de faci afirmatii de genul...si in primul rand nu cred ca cnv intreg la minte ar face chestii de genul asta...si in al2lea rand se vede ca ti dinadins ca zapauga sa-si ia ban si al2lea char...drept sa-ti spun cred ca esti vreun obsedat care sta toata ziua in fata calculatorului si nu are alta treaba de facut...take a life idiotule si lasa lumea in pace...si in al3lea rand cu afirmatiile cu iz de poet nu cred ca ai sa convingi vreun GM ca tot ce ai facut ca sa il banezi pe zapauga este adevarat...e fake toata ziua buna ziua cred ca si un copil de clasa I si-ar da seama...prea bate la ochi
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 22-09-2024, 01:34:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x